|
Бөлім |
|
||||
|
Пәні: |
Математика |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Дұрыс және бұрыс жәй бөлшектер |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.1.10 – дұрыс және бұрыс бөлшектерді ажырата білу. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
-дұрыс және бұрыс бөлшектерді ажыратып біледі |
||||
|
Сабақ барысы |
|
||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасады. Сабаққа дайындығын тексереді. Оқу құралдарын шығартады. Психологиялық ахуал «Эмоционалды көңіл күй» әдісі Оқушыларға эмоциялар суретін көрсетеді, сол арқылы оқушылар көңіл күйін көрсетеді.
Үй тапсырмасын пысықтау. «Educaplay» әдісі.
Топқа бөлу: Оқушыларды «Flippity» арқылы топқа бөледі.
|
Оқушылар мұғаліммен амандасады. Оқу құралдарын түгендейді.
Бөлшектерді жауаптарымен сәйкестендіреді.
Оқушылар 3 топқа бөлінеді. |
Жарайсыңдар! Мақтан тұтамын! |
Оқулық Слайд Стикер Слайд Оқулық Educaplay слайд https://www.educaplay.com/learning-resources/20810381-learning_resource.html Слайд Flippity платформасы |
|
|
|
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау Тақырыбы: Дұрыс және бұрыс жәй бөлшектер Оқушыларға тақырыпты толықтай түсіндіреді. Тақырып бойынша сұрақтар қояды.
Топтық жұмыс «Инсерт» әдісі арқылы әр топқа тапсырма беріледі береді. 1 топ.
2 топ.
3 топ.
Жұптық жұмыс «Дұрыс немесе бұрыс» әдісі. Оқушылар жұп болып,дұры немесе бұрыс бөлшектерді анықтайды.
Жеке жұмыс «Таңда және жауап бер» әдісі Берілген тапсырмаларға дұрыс жауап береді,
|
Сұрақтарға жауап береді.
. Топ болып бірігіп берілген тапсырманы орындайды.
Жұптасып берілген тапсырманы орындайды. Берілген тапсырмасын орындайды. |
Дескриптор: -оқу мақсатымен танысады. -сұрақтарға жауап береді. Дескриптор: -топтың толық қатысуы -дұрыс бөлшектерді кестеге белгілейді -бұрыс бөлшектерді кестеге белгілейді -жауабын тексереді Жалпы балл:4 Дескриптор: -берілген бөлшекке мұқият қарайды -дұрыс немесе бұрыс екенін анықтайды -жауабын тексереді Жалпы балл:3 Дескриптор: -бөлшекті ажыратады -дұрыс немесе бұрыс бөлшек екенін табады -жауабын тексереді Жалпы балл:3 |
Слайд Оқулық Слайд Оқулық Бағалау Genially платформасы https://view.genially.com/670e4f0e17e065a67bf94222/interactive-content-join-words
Слайд Бағалау Оқулық https://view.genially.com/670e5bffc4bc280529b7f811/interactive-content-true-or-false-quiz Genially платформасы https://view.genially.com/670e5f61644c72a7fe1e5b85/interactive-content-genial-wheel-quiz Бағалау Слайд |
|
|
Сабақтың соңы |
Бағалау «Есептеуіш» әдісі
Рефлексия «Білім қоржыны» Оқушылар бүгінгі сабақтан алған білімдерін, түсінбеген сұрақтарын жазады.
Үйге тапсырма.
|
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай өз пікірлерін білдіреді. |
Мадақтау Жарайсыңдар! Мақтан етемін! |
Оқулық Слайд |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Дұрыс және бұрыс бөлшектер
Ашық сабақ Дұрыс және бұрыс бөлшектер
|
Бөлім |
|
||||
|
Пәні: |
Математика |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Дұрыс және бұрыс жәй бөлшектер |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.1.10 – дұрыс және бұрыс бөлшектерді ажырата білу. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
-дұрыс және бұрыс бөлшектерді ажыратып біледі |
||||
|
Сабақ барысы |
|
||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасады. Сабаққа дайындығын тексереді. Оқу құралдарын шығартады. Психологиялық ахуал «Эмоционалды көңіл күй» әдісі Оқушыларға эмоциялар суретін көрсетеді, сол арқылы оқушылар көңіл күйін көрсетеді.
Үй тапсырмасын пысықтау. «Educaplay» әдісі.
Топқа бөлу: Оқушыларды «Flippity» арқылы топқа бөледі.
|
Оқушылар мұғаліммен амандасады. Оқу құралдарын түгендейді.
Бөлшектерді жауаптарымен сәйкестендіреді.
Оқушылар 3 топқа бөлінеді. |
Жарайсыңдар! Мақтан тұтамын! |
Оқулық Слайд Стикер Слайд Оқулық Educaplay слайд https://www.educaplay.com/learning-resources/20810381-learning_resource.html Слайд Flippity платформасы |
|
|
|
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау Тақырыбы: Дұрыс және бұрыс жәй бөлшектер Оқушыларға тақырыпты толықтай түсіндіреді. Тақырып бойынша сұрақтар қояды.
Топтық жұмыс «Инсерт» әдісі арқылы әр топқа тапсырма беріледі береді. 1 топ.
2 топ.
3 топ.
Жұптық жұмыс «Дұрыс немесе бұрыс» әдісі. Оқушылар жұп болып,дұры немесе бұрыс бөлшектерді анықтайды.
Жеке жұмыс «Таңда және жауап бер» әдісі Берілген тапсырмаларға дұрыс жауап береді,
|
Сұрақтарға жауап береді.
. Топ болып бірігіп берілген тапсырманы орындайды.
Жұптасып берілген тапсырманы орындайды. Берілген тапсырмасын орындайды. |
Дескриптор: -оқу мақсатымен танысады. -сұрақтарға жауап береді. Дескриптор: -топтың толық қатысуы -дұрыс бөлшектерді кестеге белгілейді -бұрыс бөлшектерді кестеге белгілейді -жауабын тексереді Жалпы балл:4 Дескриптор: -берілген бөлшекке мұқият қарайды -дұрыс немесе бұрыс екенін анықтайды -жауабын тексереді Жалпы балл:3 Дескриптор: -бөлшекті ажыратады -дұрыс немесе бұрыс бөлшек екенін табады -жауабын тексереді Жалпы балл:3 |
Слайд Оқулық Слайд Оқулық Бағалау Genially платформасы https://view.genially.com/670e4f0e17e065a67bf94222/interactive-content-join-words
Слайд Бағалау Оқулық https://view.genially.com/670e5bffc4bc280529b7f811/interactive-content-true-or-false-quiz Genially платформасы https://view.genially.com/670e5f61644c72a7fe1e5b85/interactive-content-genial-wheel-quiz Бағалау Слайд |
|
|
Сабақтың соңы |
Бағалау «Есептеуіш» әдісі
Рефлексия «Білім қоржыны» Оқушылар бүгінгі сабақтан алған білімдерін, түсінбеген сұрақтарын жазады.
Үйге тапсырма.
|
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай өз пікірлерін білдіреді. |
Мадақтау Жарайсыңдар! Мақтан етемін! |
Оқулық Слайд |
|
шағым қалдыра аласыз
























