|
Бөлім:Жай бөлшектер |
Мектеп: №174 мектеп-гимназия |
||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты- жөні:Рахметолла Бағлан |
||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дұрыс және бұрыс жай бөлшектер |
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
5.1.1.10 дұрыс және бұрыс бөлшектерді ажырату; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: дұрыс және бұрыс бөлшектердің анықтамасын біледі Оқушылардың көпшілігі: дұрыс және бұрыс бөлшектерді ажырата алады, берілген есептерді шығара алады |
||||||
|
Бағалау критерийі |
Дұрыс және бұрыс бөлшектерді анықтайды |
||||||
|
Тілдік мақсат: |
Жай бөлшекті алымын және бөлімін оқи алады дұрыс және бұрыс бөлшектер |
||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Топтық жұмыста ұжымшылдық,ортақ істің нәтижесіне жауапкершілікпен қарап, денсаулық,қамқорлық құндылықтарын дарыту. |
||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Физика |
||||||
|
Алдыңғы білім |
Жай бөлшектің анықтамасы,оның алымы және бөлімі ұғымдарын біледі |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақ кезеңдері |
Сабақта жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|
||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлеметсіздер ме?! Baglan Rakhmetolla приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom. Тема: 5Д сыныбы. Дұрыс және бұрыс жай бөлшектер Время: Это регулярная конференция Начать в любое время Подключиться к конференции Zoom https://us05web.zoom.us/j/86278388516?pwd=TUhyZVl4NG5pYzdZWmtic2ErTjl4UT09 Идентификатор конференции: 862 7838 8516 Код доступа: 12345 Уақыты: 14:15 Дұрыс «Сұрақтар легі» тәсілі арқылы,яғни оқушыларға сұрақ қоя отырып ашамыз. 1.Бөлшек дегеніміз не?
2.Бөлшектiң негiзгi
қасиетiн тұжырымдаңдар.
Бағалау критерийлері: 1Анықтамасын біледі,оқылуын біледі
2.Дұрыс және бұрыс бөлшекті ажырата алады Мадақтау Анықтаманы тұжырымдау. Алымы бөлiмiнен кiшi бөлшек дұрыс бөлшек деп аталады
Алымы бөлiмiнен үлкен
немесе оған тең бөлшек бұрыс Кез келген бұрыс бөлшек 1-ден үлкеннемесе 1-ге тең
|
слайд |
|
||||
|
Сабақ ортасы |
Бағалаукритерийлері: 1.Берілген сандардытеңбөліктергебөлеалады 2Дұрыс жәнебұрысбөлшеканықтамасынбіледі 3.Бөлшектің түрін ажырата алады |
|
|||||
|
Сабақ соңы: Кері байланыс |
«Математикалық диктант» әдісі
Оқу тапсырмасы: Ережелерді оқу, түсініп жаттау. #402 |
|
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ, Дұрыс және Бұрыс жай бөлшектер
Ашық сабақ, Дұрыс және Бұрыс жай бөлшектер
|
Бөлім:Жай бөлшектер |
Мектеп: №174 мектеп-гимназия |
||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты- жөні:Рахметолла Бағлан |
||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дұрыс және бұрыс жай бөлшектер |
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
5.1.1.10 дұрыс және бұрыс бөлшектерді ажырату; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: дұрыс және бұрыс бөлшектердің анықтамасын біледі Оқушылардың көпшілігі: дұрыс және бұрыс бөлшектерді ажырата алады, берілген есептерді шығара алады |
||||||
|
Бағалау критерийі |
Дұрыс және бұрыс бөлшектерді анықтайды |
||||||
|
Тілдік мақсат: |
Жай бөлшекті алымын және бөлімін оқи алады дұрыс және бұрыс бөлшектер |
||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Топтық жұмыста ұжымшылдық,ортақ істің нәтижесіне жауапкершілікпен қарап, денсаулық,қамқорлық құндылықтарын дарыту. |
||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Физика |
||||||
|
Алдыңғы білім |
Жай бөлшектің анықтамасы,оның алымы және бөлімі ұғымдарын біледі |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақ кезеңдері |
Сабақта жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|
||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлеметсіздер ме?! Baglan Rakhmetolla приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom. Тема: 5Д сыныбы. Дұрыс және бұрыс жай бөлшектер Время: Это регулярная конференция Начать в любое время Подключиться к конференции Zoom https://us05web.zoom.us/j/86278388516?pwd=TUhyZVl4NG5pYzdZWmtic2ErTjl4UT09 Идентификатор конференции: 862 7838 8516 Код доступа: 12345 Уақыты: 14:15 Дұрыс «Сұрақтар легі» тәсілі арқылы,яғни оқушыларға сұрақ қоя отырып ашамыз. 1.Бөлшек дегеніміз не?
2.Бөлшектiң негiзгi
қасиетiн тұжырымдаңдар.
Бағалау критерийлері: 1Анықтамасын біледі,оқылуын біледі
2.Дұрыс және бұрыс бөлшекті ажырата алады Мадақтау Анықтаманы тұжырымдау. Алымы бөлiмiнен кiшi бөлшек дұрыс бөлшек деп аталады
Алымы бөлiмiнен үлкен
немесе оған тең бөлшек бұрыс Кез келген бұрыс бөлшек 1-ден үлкеннемесе 1-ге тең
|
слайд |
|
||||
|
Сабақ ортасы |
Бағалаукритерийлері: 1.Берілген сандардытеңбөліктергебөлеалады 2Дұрыс жәнебұрысбөлшеканықтамасынбіледі 3.Бөлшектің түрін ажырата алады |
|
|||||
|
Сабақ соңы: Кері байланыс |
«Математикалық диктант» әдісі
Оқу тапсырмасы: Ережелерді оқу, түсініп жаттау. #402 |
|
|||||
шағым қалдыра аласыз


















