|
Тақырыбы: Дыбысты қалай қаттырақ шығаруға болады? |
Мектеп:М.Жүнісов атындағы НЖББ мектебі |
|
|
|
Пәні: Жаратылыстану Сыныбы: 2 сынып Күні:25.04.2018ж |
Мұғалім:Куттыгулова Индира Талапкалиевна Қатысты:8 |
|
|
|
Оқу мақсаттар: |
2.5.3.1.Дыбыс қаттылығы бойынша дыбыс көздерін жіктеу 2.1.2.2.Бақылаудың басты белгілерін анықтау(мақсат,нысан,жоспар,мерзім, нәтиже) |
|
|
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: Мәтінді мәнерлеп оқи алады Оқушылардың көпшілігі: Мәтін мазмұнына талдау жасай алады Кейбір оқушылар: Мәтінді мәнерлеп оқи аладымазмұнына талдау жасай алады және сахналап қоя алады.
|
|
|
|
Тілдік мақсат |
Қаттырақ ,бәсеңірек |
|
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды топтық жұмыс кезінде бір –біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.Оқушыларды сабақ барысында ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырамын |
|
|
|
Пәнаралық байланыс |
Әдебиеттік оқу |
|
|
|
Керекті құрал-жабдықтар мен көрнекіліктер: |
Оқулық, маркерлер,карточкалар,суреттер, плакттар |
|
|
|
Бастапқы білім |
Дыбыстар қандай болады? |
|
|
|
Уақыт |
Мұғалімнің әрекеті |
||
|
|
|
||
|
5-7 минут |
Ширату «Өрмекші торы» Топқа бөлу: Әлди әлди Жау жау жаңбыр |
||
|
|
Мағынаны тану |
||
|
5-6 минут |
Оқулықпен
жұмыс. Оқушылардың назарын суретке аудару.Суретпен жұмыс ҚБ: Басбармақ әдісі |
||
|
|
Сергіту сәті. Атомдар мен молекулалар |
||
|
|
Суретті нөмірле Әрбір бағандағы суретті дыбыстың қаттылығына байланысты 1-ден 3-ке дейін нөмірле.
|
||
|
|
Сабақты бекіту |
||
|
3-4 минут
|
ҚБ: От шашу |
||
|
2-3 минут |
Рефлексия. Post it |
||
|
|
Қосымша мәліметтер |
||
|
|
Өткізілген сабақ бойынша мұғалімжазбасы: Сабақ барысында қолданылған әдіс-тәсілдер : Бас бармақ әдісі, Өзін –өзі бағалау әдісі, от шашу. Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді: Оқушылардың белсенділігі: |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ашық сабақ. Дыбысты қалай қаттырақ шығаруға болады. Жаратылыстану 2-сынып
ашық сабақ. Дыбысты қалай қаттырақ шығаруға болады. Жаратылыстану 2-сынып
|
Тақырыбы: Дыбысты қалай қаттырақ шығаруға болады? |
Мектеп:М.Жүнісов атындағы НЖББ мектебі |
|
|
|
Пәні: Жаратылыстану Сыныбы: 2 сынып Күні:25.04.2018ж |
Мұғалім:Куттыгулова Индира Талапкалиевна Қатысты:8 |
|
|
|
Оқу мақсаттар: |
2.5.3.1.Дыбыс қаттылығы бойынша дыбыс көздерін жіктеу 2.1.2.2.Бақылаудың басты белгілерін анықтау(мақсат,нысан,жоспар,мерзім, нәтиже) |
|
|
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: Мәтінді мәнерлеп оқи алады Оқушылардың көпшілігі: Мәтін мазмұнына талдау жасай алады Кейбір оқушылар: Мәтінді мәнерлеп оқи аладымазмұнына талдау жасай алады және сахналап қоя алады.
|
|
|
|
Тілдік мақсат |
Қаттырақ ,бәсеңірек |
|
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды топтық жұмыс кезінде бір –біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.Оқушыларды сабақ барысында ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырамын |
|
|
|
Пәнаралық байланыс |
Әдебиеттік оқу |
|
|
|
Керекті құрал-жабдықтар мен көрнекіліктер: |
Оқулық, маркерлер,карточкалар,суреттер, плакттар |
|
|
|
Бастапқы білім |
Дыбыстар қандай болады? |
|
|
|
Уақыт |
Мұғалімнің әрекеті |
||
|
|
|
||
|
5-7 минут |
Ширату «Өрмекші торы» Топқа бөлу: Әлди әлди Жау жау жаңбыр |
||
|
|
Мағынаны тану |
||
|
5-6 минут |
Оқулықпен
жұмыс. Оқушылардың назарын суретке аудару.Суретпен жұмыс ҚБ: Басбармақ әдісі |
||
|
|
Сергіту сәті. Атомдар мен молекулалар |
||
|
|
Суретті нөмірле Әрбір бағандағы суретті дыбыстың қаттылығына байланысты 1-ден 3-ке дейін нөмірле.
|
||
|
|
Сабақты бекіту |
||
|
3-4 минут
|
ҚБ: От шашу |
||
|
2-3 минут |
Рефлексия. Post it |
||
|
|
Қосымша мәліметтер |
||
|
|
Өткізілген сабақ бойынша мұғалімжазбасы: Сабақ барысында қолданылған әдіс-тәсілдер : Бас бармақ әдісі, Өзін –өзі бағалау әдісі, от шашу. Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді: Оқушылардың белсенділігі: |
||
шағым қалдыра аласыз













