|
Күні: |
Мектеп: Низамхан Сулайманов атындағы орта мектебі ЖШС |
|||
|
Сынып: 7Т2 |
Мұғалімнің аты-жөні: Шажалилова Г.Х. |
|||
|
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ең жас ғалымдар |
|||
|
Оқу мақсаттары |
7.1.6.1. Тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде өз пікірін өзгелердің пікірімен салыстыра отырып жауап беру 7.5.1.4. Одағай түрлерін мәтіннен ажырата алады, ауызша жұмыстарда орынды қолданады. 7.5.1.5. Етістіктің шақтары мен қалау райдың қызметін білу, ауызша және жазбаша жұмыстарда қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаттары |
Оқушылардың барлығы: Тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде өз пікірін өзгелердің пікірімен салыстыра отырып жауап береді Оқушылардың көпшілігі: Тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде өз пікірін өзгелердің пікірімен салыстыра отырып жауап береді Одағай түрлерін мәтіннен ажырата алады, ауызша жұмыстарда орынды қолданады. Оқушылардың кейбірі: Етістіктің шақтары мен қалау райдың қызметін біледі, ауызша және жазбаша жұмыстарда қолданып, шағын мақала жазады |
|||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу, түсіну, қолдану |
|||
|
Бағалау критерийлері |
Етістіктің шақтары мен райларын біледі Шағын мақала жазады |
|||
|
Тілдік мақсат |
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:көрме, нарық, бәсекелестік Диалогтер мен жазу үшін қолданылатын тіркестер – сұрақтар немесе сөйлем |
|||
|
Құндылықтарды дарыту |
Құрметтеу: оқушылардың топтық және өз бетімен жұмыс жасау дағдыларын жетілдіре отырып, бір-біріне құрметпен қарауға шақыру |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
география |
|||
|
Жоспар |
||||
|
Жоспар уақыт |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
Дереккөздер |
||
|
Сабақтың басы 8 минут Сабақтың ортасы 7 минут 5 минут 7 минут 13 минут |
1. Сәлемдесу, оқушыларды
түгендеу. 3. Тақырыпты болжау. Бейнеролик көрсету арқылы жаңа тақырыпты ашу Оқушылар өз ойларын
айтады Дескриптор: -Бейнероликті көреді -Өз ойын нақты
айтады
Дескрипторлар: -Қанатты сөздерді көшіріп жазады -Етістіктің райларын анықтайды 2-тапсырма. «Кім жылдам?» Көп нүктенің орнына «шіркін», «алақай», «түу», «әттең» одағайларының тиістісін жаз. Дескриптор: -Тиісті одағайларды қойып, сөйлемді толықтырады. 4-тапсырма. «Дұрыс – бұрыс» әдісі Дескриптор: -Мәтін бойынша ақпараттың дұрыс- бұрыстығын анықтайды Қорытынды: «Өрмекшінің торы» Деңгейлік тапсырмалар |
Бейнеролик Кесте Қима қағаздар |
||
|
Сабақтың аяғы Кері байланыс 3 минут |
ПОПС әдісі бойынша кері байланыс
беріледі. |
|
||
|
Бағалау 2 минут |
Топ басшылары әр оқушыны жеткен жетістіктерін айта отырып бағалайды. |
|
||
|
Үйге тапсырма. |
||||
|
Жалпы баға Сәтті өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1: |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Ең жас ғалымдар" 7 - сынып
Ашық сабақ "Ең жас ғалымдар" 7 - сынып
|
Күні: |
Мектеп: Низамхан Сулайманов атындағы орта мектебі ЖШС |
|||
|
Сынып: 7Т2 |
Мұғалімнің аты-жөні: Шажалилова Г.Х. |
|||
|
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ең жас ғалымдар |
|||
|
Оқу мақсаттары |
7.1.6.1. Тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде өз пікірін өзгелердің пікірімен салыстыра отырып жауап беру 7.5.1.4. Одағай түрлерін мәтіннен ажырата алады, ауызша жұмыстарда орынды қолданады. 7.5.1.5. Етістіктің шақтары мен қалау райдың қызметін білу, ауызша және жазбаша жұмыстарда қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаттары |
Оқушылардың барлығы: Тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде өз пікірін өзгелердің пікірімен салыстыра отырып жауап береді Оқушылардың көпшілігі: Тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде өз пікірін өзгелердің пікірімен салыстыра отырып жауап береді Одағай түрлерін мәтіннен ажырата алады, ауызша жұмыстарда орынды қолданады. Оқушылардың кейбірі: Етістіктің шақтары мен қалау райдың қызметін біледі, ауызша және жазбаша жұмыстарда қолданып, шағын мақала жазады |
|||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу, түсіну, қолдану |
|||
|
Бағалау критерийлері |
Етістіктің шақтары мен райларын біледі Шағын мақала жазады |
|||
|
Тілдік мақсат |
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:көрме, нарық, бәсекелестік Диалогтер мен жазу үшін қолданылатын тіркестер – сұрақтар немесе сөйлем |
|||
|
Құндылықтарды дарыту |
Құрметтеу: оқушылардың топтық және өз бетімен жұмыс жасау дағдыларын жетілдіре отырып, бір-біріне құрметпен қарауға шақыру |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
география |
|||
|
Жоспар |
||||
|
Жоспар уақыт |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
Дереккөздер |
||
|
Сабақтың басы 8 минут Сабақтың ортасы 7 минут 5 минут 7 минут 13 минут |
1. Сәлемдесу, оқушыларды
түгендеу. 3. Тақырыпты болжау. Бейнеролик көрсету арқылы жаңа тақырыпты ашу Оқушылар өз ойларын
айтады Дескриптор: -Бейнероликті көреді -Өз ойын нақты
айтады
Дескрипторлар: -Қанатты сөздерді көшіріп жазады -Етістіктің райларын анықтайды 2-тапсырма. «Кім жылдам?» Көп нүктенің орнына «шіркін», «алақай», «түу», «әттең» одағайларының тиістісін жаз. Дескриптор: -Тиісті одағайларды қойып, сөйлемді толықтырады. 4-тапсырма. «Дұрыс – бұрыс» әдісі Дескриптор: -Мәтін бойынша ақпараттың дұрыс- бұрыстығын анықтайды Қорытынды: «Өрмекшінің торы» Деңгейлік тапсырмалар |
Бейнеролик Кесте Қима қағаздар |
||
|
Сабақтың аяғы Кері байланыс 3 минут |
ПОПС әдісі бойынша кері байланыс
беріледі. |
|
||
|
Бағалау 2 минут |
Топ басшылары әр оқушыны жеткен жетістіктерін айта отырып бағалайды. |
|
||
|
Үйге тапсырма. |
||||
|
Жалпы баға Сәтті өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1: |
||||
шағым қалдыра аласыз













