Бөрлі ауданы, Ақсай қаласының
№6 ЖББОМ ағылшын тілі мұғалімі
Султангалиева Жадыра Амангалиевна
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "I'd like a hamburger" 5 сынып
Ашық сабақ "I'd like a hamburger" 5 сынып
Бөрлі ауданы, Ақсай қаласының
№6 ЖББОМ ағылшын тілі мұғалімі
Султангалиева Жадыра Амангалиевна
|
|
Күні |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
I’d like a hamburger |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Тағам түрлері атау лары,санауға келетін, санауға келмейтін зат есімдердің қолданылуын,айырмашылықтарын түсіндіру. |
||||||
|
Күтілетін нәтиже |
А) Тағам түрлері ,атаулары, санауға келетін, санауға келмейтін зат есімдердің қолданылуын,айырмашылықтарын түсінеді. Б) Санауға келетін, санауға келмейтін зат есімдердің күнделікті өмірде қолданады,тағамға қатысты мәтінді оқып,түсінеді, тағамдардың саласын ажыратып айтады. |
||||||
|
Сабақтың түрі |
Жаңа сабақ |
||||||
|
Тапсырмалар |
Жаңа сөздермен жұмыс, грамматикалық тапсырмалар, топпен жұмыс, блум таксономиясына байланысты тапсырмалар |
||||||
|
Сабақтың әдіс-тәсілдері |
Оқытудың жаңа әдістәсілдері:жеке,жұптық, топтық жұмыс,кеңейтілген тапсырмалар,сыни тұрғысынан ойлауға үйрету әдістері,диалогпен жұмыс. Кіріспе бөлімде “Жеміс түрлері” бойынша топқа бөлемін,”What?How? ”әдісін қолдана отырып,үй тапсырмасын тексеремін, жаңа тақырып “Classified pictures”, ”Brainstorming”,”Pyramida”әдістері арқылы оқушылар ойларын түйіндеп,біріктіріп,сөйлеп,дәлелдейді. |
||||||
|
Сабақ барысы: |
|||||||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
|||||
|
Кіріспе бөлім 5 мин. |
Org moment Warm up: say some good words each other for example: Aisana is so nice, Dana is so clever, Darin is so hardworking and etc. Check up your home work ex.10(a,b) at page 48-49 |
Pupils answer the questions and then say each other good words Үй тапсырмасын доп лақтыру арқылы тексереміз |
|||||
|
Қызығушылығын ояту 10-12 |
Блум таксономиясының таныстырылымы |
Pupils look at the active board |
|||||
|
Мағынаны тану 20-25 мин. |
Dr...nk , d...lici...us ,S...eet, w...nd....rful , go...d,Inter....sting, so....r, terr....ble ,Lem...nade ,Pe...si, C...ke ,S...lad ,C...ce ,Wa...er, Sand...ich ,Te... ,K...myz, Pi...za ,W...ne ,Ch...colate, M...lk ,Or...nge, Ban...na, Hamb...rger, ju...ce ,Me...t, C....ffeе
Application « Wonderful much/ many» write down 3 -5 sentences using much/many
food drink
Imagine you are a cooker. What will you make for dinner? Write down 6-7 sentences and protect your project for example: If I were a cooker I would make a hamburger…
|
Pupils do this task Формативті бағалау: «ауызша бағалау» Pupils match the words
Сергіту сәті (Физ.минутка)
Pupils compare food and drink
« Речевые образцы» мысалы: If I were a сooker I would make a hamburger… |
|||||
|
Қорытынды 5 мин
Үй тапсырмасы |
Формативті бағалау: «Бағалау парағы» Барлық өткен лексиканы қайталау |
Оқушылар өз ұпайларын санап, өздерін бағалайды Pupils write down home work |
|||||
|
|
|||||||
|
Сабақтың өзіндік талдауы |
|
||||||
шағым қалдыра аласыз













