Материалдар / Ашық сабақ: "Имя числительное" 10 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ: "Имя числительное" 10 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
"Имя числительное" ашық сабақ ретінде берілген. Мақсаты мұғалімдерге көмек беріу
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
21 Желтоқсан 2017
438
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

«Бекітемін»


Date: Subject : English 6 Form

The theme : School uniform

Пән мұғалімі

Пәні

Сабақтың тақырыбы

Сыныбы

Күні

Нурмуратова А.М.

Ағылшын тілі

Charles Dickens

8 «а»


Сілтеме

Ағылшын тілі оқулығы, Т.Д.Кузнецова, П.Г.Козлов. Мектеп баспасы, 2012ж.

Жалпы мақсаты

Оқушыларға Ч.Диккенс туралы ақпарат беру

Күтілетін нәтиже

Оқушылар Ч.Диккенс туралы білетін болады

Ресурстар

Маркерлер, плакаттар, таратпалар, стикерлер

Тапсырмалар

  • Жаңа сабақтың тақырыбын ашу үшін ребус шешу

  • Жақшадағы етістіктердің дұрыс формасын пайдаланып, мәтінді оқу

  • Сұрақтарға жауап беру

  • Топта өздерінің оқыған кітаптарының бірі туралы әңгімелеу

  • «Жазушылар» сөзжұмбағын шешу

Кейінгі оқу

Эссе «Менің сүйікті жазушым»



Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Кіріспе

(6минут)

  • Сәлемдесу, көңіл күйлерін сұрау

-Good morning, pupils!

-How are you today?

  • Түгендеу

-Who is on duty today?

-Who is absent?

-What day is it today?

-What date is it today?

-What month is it now?

-What season is it now?


Топқа бөлу, бағалау парақшаларын тарату

  • Қызығушылығын ояту

Let’s solve the puzzle

  • Сабақтың мақсатымен таныстыру

As you see our new theme is called school uniform. Today talking description of a school uniform, were going to practice using Degrees of Comparison,making up sentences comparing similar things .

  • Сәлемдеседі, көңіл күйлерін смайликтер арқылы көрсетеді



  • Кезекші жауап береді




  • Форма арқылы топтарға бөлінеді

White blouse”,”grey sweater”,”black shoes”

  • School uniform” видео көрсетіледі, сабақтың тақырыбы шығады


Тұсаукесер

(4минут)

Жаңа сөздер:


Blouse -кофта,tie- галстук,sweater-свитер,skirt-юбка,socks-носки,shoes-туфли

Мұғалімнен кейін қайталайды және сөздік дәптерге жазып алады

Негізгі бөлім

(22минут)

Мәтінмен жұмыс

Сұрақтарға жауап беру

  1. Do you wear a uniform?

  2. Do you like it?Why?/Why not?

  3. Describe your uniform

Ex.4

Ford is a good car.Rover is a better car.

Mercedes is the best car.

Work in pairs.

Bentley ---------------------.Toyota -------------------------.Hyundai -------------------

Zhiguli----------------.Moskvish ----------------.Zaporozhets-------------------------.

мәтінді оқиды, аударады

сурет қиындыларынан бала мен қызға форма кигізу

Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді





Жұппен жұмыс жасау .салыстырмалы мен күшейтпелі шырайға айналдыру.





 Individual work.

Which is the best season in your place ?

worst food

hotel

football team

  1.  Find out nouns in the plural form: schools, students, advantages, disadvantage, uniforms, parents, clothes, colours, styles, arguments.

  2. Adjectives + noun: a school uniform, some schools, another advantage, some disadvantage.

  • Ask all types of questions

  1. Some schools have a school uniform.

  2. Your thought about a school uniform.

  3. Production: Bien diagram 

in Britain


in Kazakhstan

a cap, a hat, a skirt, a shirt, a blouse, a blazer, a tie, a coat trousers

a school uniform

a skirt, a blouse trousers, suit, jacket, shirt

(A school uniform is compulsary. When you wear a school uniform you look smart, you are in a friendly family. It is convenient (ыңғайлы) for all seasons. It is warm. It keeps its warmth.

  1. Giving the home task.

  2. a) To retell the text b) Exercise 8 on page 74





















1. Оргмомент (Warm up). 
- Good morning, boys and girls. I am glad to see you. Sit down, please. 
How are you? (Fine, thank you. And you?) 
I’m fine, too. Let’s begin our lesson. 
You look nice today. But what is “look”? (смотреть) 
There is another meaning of this word - “выглядеть”. (Учитель пишет на доске , дети записывают число и значение слова в тетрадь). 
- So, let’s remind what we wear to look good. Look at the words, listen and repeat after me. 

2. Диалог. Беседа с классом. (Warm up). 
- Children, what do you usually wear? 
● what my parents tell me to wear 
● clean and comfortable clothes 
● cool clothes 
● my brother's/sister's clothes 

3. Цветной тест. (Colour test). 
- Is the colour of clothes important to you? - Yes, it is. 
- What's your favourite colour? - My favourite colour is … . 
- Let's see what the Colour Test says about you. - It says that I am … . 
- Do you agree? - Yes, I do./No, I don't. I am not so … . 
- OK. I think all of you are very kind and talented people. 

4. Школьные формы в разных странах. (School uniforms in different countries). 
Do you wear school uniforms at your school? - No, we don't. 
- Would you like to wear it? Why? - Yes, it's practical/comfortable/nice. 
No, it's boring. 
- Now I'd like to show you what the children of different countries in the world wear to school. Look at the screen. You are to listen to the texts about school uniforms in different countries and match the pictures and the flags. 
На экране — фото детей из разных стран света. Учащиеся слушают описание школьных форм в разных странах (кто-то сами будут читать) и определяют страну и форму (перетаскивают на экране ИД). 
- Which school uniform do you like? Why? 






























Date: 4.12.2017.

Subject: English

Grade: 6

Тақырыбы:

School uniform

Мақсаты


  1. .  Find out nouns in the plural form: schools, students, advantages, disadvantage, uniforms, parents, clothes, colours, styles, arguments.

  2. Adjectives + noun: a school uniform, some schools, another advantage, some disadvantage.

  • Ask all types of questions

  1. Some schools have a school uniform.

  2. Your thought about a school uniform.


Күтілетін нәтиже

Мектеп формасы тақырыбы бойынша және сын есім бойынша жаңа сөздерді меңгереді, сұрақ қойып, жауап беруге дағдыланады, топтық, жұптық жұмыстарда белсенділіктері артады.

Түйінді идеялар (кілтті сөздер)

»The more we learn, the more we  know»

«Көп оқысаң, көп білесің»

.

Сабақ кезеңдері:

Сабақ барысы

Бағалау

ресурстар

1.Кіріспе


 Organization moment

Ұйымдастыру

Good morning, children! I m glad to see you.

Who is on duty today?

What date is it today? What day is it today?

Who is absent?


Dividing into groups

Топқа бөлу

Шеңбер болып тұрып өздері қандай екенін бір бір сын есімнен айтып шығады, топқа түспен бөлінеді

«Үш шапалақ»

Аяпова Т.М. т.б. Ағылшын тілі, 7 сынып, Алматы, Атамұра 2012. Интерактивті тақта, маркер, түрлі түсті бояу, бағалау парақтары.

Стикерлер

Плакаттар

«Ағылшын тілі мектепте» журналы, «Мектептегі шет тілі» журналы.

Интернет көздері












2.Тұсаукесер

2. «Түрткі болу, сынақтан өткізу, қайта бағыттау» әдісі.Warm up.-I’m glad to see you. Let’s begin our lesson. Today we’ll speak about school. Look at the board .watch video about school. Listen and be attentive. I’ll ask you some questions. First think then speak. Are you ready? Let’s begin.

What is the video? Do you like? Do you know?Do you wear a uniform? Do you like it? Why? (A school uniform is compulsary. It is convenient (ыңғайлы) for all seasons. It is warm. It keeps its warmth.



3.Негізгі бөлім

Read the text 3 groups and translate.

Wear boyʼs uniform together.

3 топқа тапсырма беріледі топтық жұмыс сын есімдерді шырайларға қойып сөйлем құрау суреттері берілген


2.жұптық жұмыс ex.10.Are the sentences true (T) or (F)? Correct the false sentences.a)f; b)t;c)f;d)t ;e)f

3.Test youself жеке жұмыс

«2 жұлдыз 1 ұсыныс» әдісі,

бағдаршам” әдісі, мұғалім өзі 2 жұлдыз 1 ұсыныс арқылы бағалау.


4.Қорытынды

5.«Қарлы кесек» әдісі бойынша екі топ бір-біріне дайындап сұрақтар қояды.

Өзін-өзі бағалау.

Үйге тапсырма

Ex.11.write sentences comparing the three hotels.

Рефлексия


I like…

I don’t like…













































Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!