|
Бөлім: |
Табиғат физикасы |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Мусаева Жадыра |
|
|
Күні: |
19.04.2022 ж |
|
|
Сынып: 2 д |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны:0 |
|
Сабақтың тақырыбы |
«Қандай денелер жарық өткізеді?.». |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.5.2.1 Қандай денелердің жарық өткізетін білесіңдер. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар үшін: Білім алушылар қандай денелердің жарық өткізетінін біледі Көпшілік оқушылар үшін: Білім алушылар Кейбір денелердің жарықөткізгіштік қасиетін зерттеуді үйренеді Кейбір оқушылар үшін: Білім алушылар Құрылған жоспарға сәйкес бақылау жүргізу арқылы қорытынды жасай алады |
|
|
Бағалау критерийлері |
Оқушылар қандай денелердің жарық өткізетінін анықтайды. Кейбір денелердің жарықөткізгіштік қасиетін зерттеуді үйренеді |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. “Көңілді амандасу”
Топқа бөлу. «Сынып орындығы»
Үй жұмысын тексеру. «Triventy» әдісі
|
Ширату жаттығуларын жасайды. Сұрақтарға жауап береді. |
Пайыздық өлшем 0-100% мөлшермен |
Тақырыптық суреттер
АКТ |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Ребусті шешу
Тәжірибе жасау
3- топ Мына шарлардың қайсысы мөлдір деп айтуға болады? Неліктен?Қайсы шар мөлдір емес? Қайсы шар жарықты көбірек өткізеді? Қайсысы азырақ өткізеді? Неліктен? Себебін түсіндір?
Сергіру сәті
Сен білесіңбе? Медуза туралы бейнежазба
Өзіндік жұмыс
Сабақты қорытындылау «Plickers» әдісі
|
Ребусты шешіп тақырыпты ашады. Топпен тәжербие жасайды.
Сергіту сәтін орындайды.
Бейнежазбаны көреді. Өзіндік жұмыс. Жарық өткізетін, өткізбейтін денелерді бояйды. Сұрақтарға жауап береді.
|
«Шәкіл» әдісі арқылы бағалау
«Шәкіл» әдісі арқылы бағалау
|
Ребус Оқулық, дәптер Оқулық, дәптер Ақпараттық карточка |
|
Сабақтың соңы 2 мин |
Рефлексия: «Мен кіммін?» әдісі бойынша өтеді. Оқу тапсырмасы: 74-75 бет оқу |
Рефлексия жасайды. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Жаратылыстану 2 сынып
Ашық сабақ Жаратылыстану 2 сынып
|
Бөлім: |
Табиғат физикасы |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Мусаева Жадыра |
|
|
Күні: |
19.04.2022 ж |
|
|
Сынып: 2 д |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны:0 |
|
Сабақтың тақырыбы |
«Қандай денелер жарық өткізеді?.». |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.5.2.1 Қандай денелердің жарық өткізетін білесіңдер. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар үшін: Білім алушылар қандай денелердің жарық өткізетінін біледі Көпшілік оқушылар үшін: Білім алушылар Кейбір денелердің жарықөткізгіштік қасиетін зерттеуді үйренеді Кейбір оқушылар үшін: Білім алушылар Құрылған жоспарға сәйкес бақылау жүргізу арқылы қорытынды жасай алады |
|
|
Бағалау критерийлері |
Оқушылар қандай денелердің жарық өткізетінін анықтайды. Кейбір денелердің жарықөткізгіштік қасиетін зерттеуді үйренеді |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. “Көңілді амандасу”
Топқа бөлу. «Сынып орындығы»
Үй жұмысын тексеру. «Triventy» әдісі
|
Ширату жаттығуларын жасайды. Сұрақтарға жауап береді. |
Пайыздық өлшем 0-100% мөлшермен |
Тақырыптық суреттер
АКТ |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Ребусті шешу
Тәжірибе жасау
3- топ Мына шарлардың қайсысы мөлдір деп айтуға болады? Неліктен?Қайсы шар мөлдір емес? Қайсы шар жарықты көбірек өткізеді? Қайсысы азырақ өткізеді? Неліктен? Себебін түсіндір?
Сергіру сәті
Сен білесіңбе? Медуза туралы бейнежазба
Өзіндік жұмыс
Сабақты қорытындылау «Plickers» әдісі
|
Ребусты шешіп тақырыпты ашады. Топпен тәжербие жасайды.
Сергіту сәтін орындайды.
Бейнежазбаны көреді. Өзіндік жұмыс. Жарық өткізетін, өткізбейтін денелерді бояйды. Сұрақтарға жауап береді.
|
«Шәкіл» әдісі арқылы бағалау
«Шәкіл» әдісі арқылы бағалау
|
Ребус Оқулық, дәптер Оқулық, дәптер Ақпараттық карточка |
|
Сабақтың соңы 2 мин |
Рефлексия: «Мен кіммін?» әдісі бойынша өтеді. Оқу тапсырмасы: 74-75 бет оқу |
Рефлексия жасайды. |
|
|
шағым қалдыра аласыз























