Оқу ісі жөніндегі орынбасар: _______
Сыныбы 4 "Б" Пән: Әдебиеттік оқу Мерзімі
|
Сабақтың тақырыбы |
Сайын Мұратбеков «Жусан иісі» |
|
Сабақтың мақсаты |
Сайын Мұратбеков «Жусан иісі» әңгімесінің мазмұнын түсіну |
|
Табыс критерийлері |
|
|
Сабақ түрі |
Жаңа білімді меңгерту |
|
Сабақтың әдіс-тәсілдері |
Топтық жұмыс, жұптық жұмыс, бумеранг әдісі, деңгейлік тапсырма, блум әдісі, АКТ |
|
Ресурстар |
Бумеранг, автор суреті, күлтешелер, конверт, жусан, |
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалім іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Керекті құрал жабдықтар |
|
1 кезең Қызығушылықты ояту 2 мин |
Шаттық шеңбері Соғысты сүймес адамдар, Бақытты болсын балалар, Өркендей берсін қаламыз. Гүлдене берсін даламыз Біздің тілегіміз: Бейбітшілік, тыныштық Топқа бөлу. Бумеранг арқылы арқылы |
аттық шеңберін құрады, топқа бумеранг арқылы бөлінеді |
бумеранг |
|
Үй тапсырмасын сұрау 5мин 2кезең Мағынаны ажырату |
“бумеранг” әдісі Жолтай Әлмашұлы «Орманның оянуы» мәтінін мазмұндау әңгіме жазу Табыс өлшемдері. 1. Мәтінді мазмұндай біледі. 2. Сұрақтарға жауап бере алады.
Сұрақ қою: 1. Орман бізге не үшін керек? 2. Неліктен екі дос орманға барды? 3. Достардың іс – әрекетінен кейін орманда қандай өзгеріс байқалды? 4.Орман оянуы мүмкін бе екен?
конвертті ашып, жусан шөбін иіскету. Иісін сездіру, ажырату, қандай шөп екенін айту. Ой қозғау:
-Табыс критериийін ілу -оқушылар мәтінмен танысады
Сұрақ қою: ( күлтешеге)
|
Бумерангта үй тапсырмасы бойынша 4 сұрақ жасырынады, сұраққа жауап береді, жазған әңгімелерін оқиды табыс өлшемдері арқылы өзін -өзі бағалайды. Бағдаршам әдісі конверттегі жусанды иіскеп білетіндігі туралы ой бөліседі, слайдтан жусан суреттерін көріп толық ақпарат алады, автор туралы мәлімет алып, әңгімені оқиды, мазмұндайды, топта талдайды, келесі топқа түсіндіреді ( жигсо әдісі) арқылы, мақсатқа жету қадамдарын орындайды, күлтешедегі сұрақтарға жауап беріп, жаңа тақырыпты бекітеді |
Бумеранг бағдаршам арқылы бағалау конверт, жусан, автор суреті, күлтеше арқылы |
|
Сергіту сәті 1мин |
Сергіту жаттығуын орындатады |
Сергіту сәтін жасайды |
|
|
Топтық жұмыс 3мин |
Кластер құрау: 1топ: соғыс кезіндегі балалардың тағдыры 2 топ: Қазіргі кездегі балалардың тағдыры |
Топпен ақылдасып тірек сызба құрайды |
Тірек сызба. |
|
3кезең Ой толғаныс |
«Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі
|
Тапсырма арқылы даптерге жазу |
|
|
Кері байланыс |
|
Түсінгендерін қима суреттер арқылы көрсетеді |
|
|
Бағалау |
Табыс өлшемдеріне байланысты |
Табыс өлшемдеріне арқылы оқушы өзін -өзі бағалау жүргізеді |
|
|
Үйге тапсырма |
Әңгімені мазмұндай. |
Күнделікке жазу. |
күнделік |
«Ю. Гагарин атындағы орта мектебі» КММ
Ашық сабақ
Тақырыбы: Сайын Мұратбеков
«Жусан иісі»
Пән мұғалімі: Алханова Эльмира
Сыныбы: 4 «Б»
2016 – 2017 оқу жылы









жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Жусан иісі" Әдебиеттік оқу 4 сынып
Оқу ісі жөніндегі орынбасар: _______
Сыныбы 4 "Б" Пән: Әдебиеттік оқу Мерзімі
|
Сабақтың тақырыбы |
Сайын Мұратбеков «Жусан иісі» |
|
Сабақтың мақсаты |
Сайын Мұратбеков «Жусан иісі» әңгімесінің мазмұнын түсіну |
|
Табыс критерийлері |
|
|
Сабақ түрі |
Жаңа білімді меңгерту |
|
Сабақтың әдіс-тәсілдері |
Топтық жұмыс, жұптық жұмыс, бумеранг әдісі, деңгейлік тапсырма, блум әдісі, АКТ |
|
Ресурстар |
Бумеранг, автор суреті, күлтешелер, конверт, жусан, |
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалім іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Керекті құрал жабдықтар |
|
1 кезең Қызығушылықты ояту 2 мин |
Шаттық шеңбері Соғысты сүймес адамдар, Бақытты болсын балалар, Өркендей берсін қаламыз. Гүлдене берсін даламыз Біздің тілегіміз: Бейбітшілік, тыныштық Топқа бөлу. Бумеранг арқылы арқылы |
аттық шеңберін құрады, топқа бумеранг арқылы бөлінеді |
бумеранг |
|
Үй тапсырмасын сұрау 5мин 2кезең Мағынаны ажырату |
“бумеранг” әдісі Жолтай Әлмашұлы «Орманның оянуы» мәтінін мазмұндау әңгіме жазу Табыс өлшемдері. 1. Мәтінді мазмұндай біледі. 2. Сұрақтарға жауап бере алады.
Сұрақ қою: 1. Орман бізге не үшін керек? 2. Неліктен екі дос орманға барды? 3. Достардың іс – әрекетінен кейін орманда қандай өзгеріс байқалды? 4.Орман оянуы мүмкін бе екен?
конвертті ашып, жусан шөбін иіскету. Иісін сездіру, ажырату, қандай шөп екенін айту. Ой қозғау:
-Табыс критериийін ілу -оқушылар мәтінмен танысады
Сұрақ қою: ( күлтешеге)
|
Бумерангта үй тапсырмасы бойынша 4 сұрақ жасырынады, сұраққа жауап береді, жазған әңгімелерін оқиды табыс өлшемдері арқылы өзін -өзі бағалайды. Бағдаршам әдісі конверттегі жусанды иіскеп білетіндігі туралы ой бөліседі, слайдтан жусан суреттерін көріп толық ақпарат алады, автор туралы мәлімет алып, әңгімені оқиды, мазмұндайды, топта талдайды, келесі топқа түсіндіреді ( жигсо әдісі) арқылы, мақсатқа жету қадамдарын орындайды, күлтешедегі сұрақтарға жауап беріп, жаңа тақырыпты бекітеді |
Бумеранг бағдаршам арқылы бағалау конверт, жусан, автор суреті, күлтеше арқылы |
|
Сергіту сәті 1мин |
Сергіту жаттығуын орындатады |
Сергіту сәтін жасайды |
|
|
Топтық жұмыс 3мин |
Кластер құрау: 1топ: соғыс кезіндегі балалардың тағдыры 2 топ: Қазіргі кездегі балалардың тағдыры |
Топпен ақылдасып тірек сызба құрайды |
Тірек сызба. |
|
3кезең Ой толғаныс |
«Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі
|
Тапсырма арқылы даптерге жазу |
|
|
Кері байланыс |
|
Түсінгендерін қима суреттер арқылы көрсетеді |
|
|
Бағалау |
Табыс өлшемдеріне байланысты |
Табыс өлшемдеріне арқылы оқушы өзін -өзі бағалау жүргізеді |
|
|
Үйге тапсырма |
Әңгімені мазмұндай. |
Күнделікке жазу. |
күнделік |
«Ю. Гагарин атындағы орта мектебі» КММ
Ашық сабақ
Тақырыбы: Сайын Мұратбеков
«Жусан иісі»
Пән мұғалімі: Алханова Эльмира
Сыныбы: 4 «Б»
2016 – 2017 оқу жылы









шағым қалдыра аласыз














