|
Бөлім: |
Мәдени мұра дегеніміз не? |
|
|
Педагогтіңаты-жөні |
Малинбаева БЕ |
|
|
Күні: |
27.10.2020ж |
|
|
Сынып: |
4 «Г» |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Сөйлем мүшелерін еске түсіремін |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.3.2.1 – тірек сөздерді қолданып, белгілі бір стильде мəтін (мақала, мінездеме, сұхбат) жазу. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар жасай алады: Сөйлемнің дара жəне күрделі мүшелерін ажыратады. |
|
|
Оқушылардың көбі жасай алады: Тірек сөздер мен сызбалардың көмегімен мəтін құрап жаза алады. |
||
|
Оқушылардың кейбірі жасай алады: Берілген тақырып бойынша өз көзқарасын білдіріп, ой қорыту жасай алады. |
||
|
|
||
|
|
||
|
|
||
|
Сабақ кезеңі/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы |
Амандасуы Түгелдейді Шаттық шеңбері Жұмыс ережесін келісу Алдыңғы білімді еске түсіру Оқу мақсатын таныстыру Күтілетін нәтижені анықтау 1-жаттығу. (Ж; Қ) Суретпен жұмыс. Сурет бойынша сөйлем құрау. Оқушылардың назары оқулықта берілген суретке аударылады. Өз отбасылары туралы бірнеше сөйлем құрап айтады. Отбасының басында кім тұратынын жəне оның мүшелері кімдер екенін əңгімелейді
(Ұ) Жаңа ақпаратпен жұмыс. Жаңа ақпаратты түсіндіру жұмысы ұйымдастырылады. Игерген білімдерін мысалдар келтірту арқылы пысықтайды. 2-жаттығу. (Ө; Ж; Қ) Кестені ауызша толтыру. Сөйлем мүшелері туралы игерген білімдерін пысықтау. Мысалдар келтіру. Жұппен жұмыс жасайды. Сөйлем мүшелері туралы білетіндерін айтып, кестені ауызша толтырады. Мысалдар келтіріп, дəлеледейді.
3-жаттығу. (МК; Ө) Мақалды оқып, жатқа жазу. Оқулықта берілген
мақалды оқып,
жатқа
жазады.
Берілген
мақалды сөйлем
мүшелеріне Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Бөлім: Мәдени мұра дегеніміз
не? Педагогтіңаты-жөні Малинбаева
БЕ Күні: 27.10.2020ж Сынып: 4 «Г» Сабақтың тақырыбы Сөйлем мүшелерін еске
түсіремін Оқу бағдарламасына сәйкес
оқыту мақсаттары 4.3.2.1 – тірек
сөздерді
қолданып, белгілі бір стильде
мəтін
(мақала,
мінездеме,
сұхбат)
жазу. Сабақтың мақсаты
Барлық оқушылар жасай алады: Сөйлемнің дара жəне
күрделі мүшелерін ажыратады.
Оқушылардың көбі жасай алады: Тірек сөздер
мен сызбалардың
көмегімен мəтін құрап
жаза алады.
Оқушылардың кейбірі жасай алады: Берілген
тақырып
бойынша өз көзқарасын
білдіріп, ой
қорыту жасай
алады. Сабақ
кезеңі/ уақыт Педагогтың
әрекеті Оқушының
әрекеті Бағалау Ресурстар Сабақтың
басы Сабақтың
ортасы Амандасуы Түгелдейді Шаттық
шеңбері Жұмыс ережесін
келісу Алдыңғы білімді еске
түсіру Оқу мақсатын
таныстыру Күтілетін нәтижені
анықтау
1-жаттығу. (Ж; Қ) Суретпен жұмыс. Сурет бойынша
сөйлем құрау. Оқушылардың назары оқулықта берілген суретке аударылады. Өз отбасылары туралы бірнеше сөйлем
құрап айтады. Отбасының басында кім тұратынын жəне оның мүшелері
кімдер екенін əңгімелейді
(Ұ) Жаңа ақпаратпен жұмыс. Жаңа
ақпаратты
түсіндіру
жұмысы
ұйымдастырылады.
Игерген
білімдерін
мысалдар келтірту
арқылы
пысықтайды.
2-жаттығу. (Ө; Ж; Қ) Кестені ауызша толтыру. Сөйлем мүшелері туралы игерген білімдерін пысықтау. Мысалдар келтіру.
Жұппен жұмыс
жасайды. Сөйлем
мүшелері туралы білетіндерін
айтып, кестені ауызша толтырады.
Мысалдар
келтіріп,
дəлеледейді.
3-жаттығу. (МК; Ө) Мақалды оқып, жатқа жазу. Оқулықта берілген
мақалды оқып,
жатқа
жазады.
Берілген
мақалды сөйлем
мүшелеріне | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||













