|
Пәні: Қазақ тілі |
Мектеп атауы: №16 ОМГ КММ |
|||||||
|
Бөлім атауы |
Тәні саудың жаны сау |
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Менің көйлегім жаңа |
|||||||
|
Уақыты: 18.01.18. |
Мұғалімнің аты – жөні: Даутова Айгул Абдикеримовна |
|||||||
|
Сыныбы: 2 В |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||||
|
Оқу мақсаттары |
2.1.1.1ауызша тіл және тыңдау-көру материалын тыңдау және қарапайым сөйлемдерді түсініп қайтала 2.4.2.1.мұғалмнің көмегімен оқыған немесе тыңдаған тыңдау-көру материалдары бойынша сөз тіркестерін жазу |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: мұғалімнің көмегімен көрнекілік пен үлгі негізінде 1-2 сөйлемнен тұратын сөз сөйлейді. Көптеген оқушылар: көрнекілік пен үлгі негізінде 2-3 сөйлемнен тұратын сөз сөйлейді. Кейбір оқушылар: көрнекілік пен үлгі негізінде 2-3 сөйлемнен тұратын сөзді байланыстырып сөйлейді |
|||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Ескі ,жаңа , |
|||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Дене шынықтыру |
|||||||
|
Алдыңғы тақырып |
Киім атаулары |
|||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған іс-әрекеттер |
Дереккөздері |
||||||
|
Сабақтың басы 5 минут Сабақтың ортасы 15 минут 3минут 3 минут |
Қызығушылықты ояту кезеңі https://www.youtube.com/watch?v=jLiwVUcKW68 Киім туралы шағын ролик көрсетіледі. Жұмыс дәптерлеріне білетін киім суреттерін жапсырады.
Оқушылардан білетін киім атаулары сұралады. Жаңа сөздер таныстырылады.
Оқылым Мәтінді оқып аударады. Айтылым Мұғалім мәтін бойынша сұрақтар қояды
1.Ханзада не киеді? 2.Ханзаданың жейдесі қандай? 3.Ханзаданың шалбары қандай? 4.Ханзаданың бәтеңкесі қандай? 5.Ханшайым не киеді? 6.Оның көйлегі қандай? 7.Олардың киімі қандай?
4-тапсырма 1. Тест жұмысы Саралау тапсырмасы 2.Машаны киіндіру Жазылым. 13 бет, 5-тапсырма Дескриптор
Суреттер мен сөздерді сәйкестендіру Жаңа -ескі
|
|
||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут
Үй тапсырмасы |
7. Кері байланыс Тақия, шарф,қолғап суреттері тақтаға ілінеді.Сабақтағы тақырыпты жақсы түсінгендер тақияға, жартылай түсінгендер шарфқа, түсінбегендер қолғапқа қар қиыршықтарын іледі.
|
|
||||||
|
Қосымша ақпарат
|
||||||||
|
Ажырату – сіз қалай көбірек қолдау берудіжоспарлайсыз? Басқаларына қарағанда анағұрлым қабілетті оқушыларға қандай тапсырма бересіз? |
Бағалау – Оқушылардың оқуын қалай тексермексіз? |
Пәнаралық байланыстар Денсаулық және қауіпсіздік тексеріс АКТ байланыстары Құндылықтар байланыстары |
||||||
|
Топтар бір-біріне қолдау көрсетеді. аз болуы мүмкін. Анағұрлым қабілетті оқушыларға жаңа сөздермен мәтін құруды тапсырамын.
|
Меңгеруді бақылау Сұрақ және жауап Өзара кері байланыс, топтар бір-бірінің жауабын дескрипторлар арқылы бағалайды. |
Топтарда жұмыс істеу дағдылары (құрмет көрсету, кезекпен сөйлеу және т.б.)
|
||||||
|
Қорытындылау Сабақ мақсаттары/оқыту мақсаттары жетімді болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Оқу атмосферасы қалай болды? Меніңжұмысымжоспарлыболдыма? Мен уақытымды дұрыс жоспарлай алдым ба? Жоспарыма қандай өзгертулер енгіздім және неге? |
Төмендегі бөлікті сабағыңыз туралы өз ойыңызды жазуға қолданыңыз. Сол жақ бағанадан өз сабағыңызға ең орынды келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
|
|||||||
|
|
||||||||
|
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе не (оқытуды да, оқуды да қатар қарастырыңыз)? 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді (оқытуды да, оқуды да қатар қарастырыңыз)? Бұл сабақтан мен келесі сабағыма әсер ететін, сынып туралы немесе оқушылар туралы нені білдім?
|
||||||||
|
|
|
|
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Менің жаңа көйлегім" 2-сынып
Ашық сабақ "Менің жаңа көйлегім" 2-сынып
|
Пәні: Қазақ тілі |
Мектеп атауы: №16 ОМГ КММ |
|||||||
|
Бөлім атауы |
Тәні саудың жаны сау |
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Менің көйлегім жаңа |
|||||||
|
Уақыты: 18.01.18. |
Мұғалімнің аты – жөні: Даутова Айгул Абдикеримовна |
|||||||
|
Сыныбы: 2 В |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||||
|
Оқу мақсаттары |
2.1.1.1ауызша тіл және тыңдау-көру материалын тыңдау және қарапайым сөйлемдерді түсініп қайтала 2.4.2.1.мұғалмнің көмегімен оқыған немесе тыңдаған тыңдау-көру материалдары бойынша сөз тіркестерін жазу |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: мұғалімнің көмегімен көрнекілік пен үлгі негізінде 1-2 сөйлемнен тұратын сөз сөйлейді. Көптеген оқушылар: көрнекілік пен үлгі негізінде 2-3 сөйлемнен тұратын сөз сөйлейді. Кейбір оқушылар: көрнекілік пен үлгі негізінде 2-3 сөйлемнен тұратын сөзді байланыстырып сөйлейді |
|||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Ескі ,жаңа , |
|||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Дене шынықтыру |
|||||||
|
Алдыңғы тақырып |
Киім атаулары |
|||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған іс-әрекеттер |
Дереккөздері |
||||||
|
Сабақтың басы 5 минут Сабақтың ортасы 15 минут 3минут 3 минут |
Қызығушылықты ояту кезеңі https://www.youtube.com/watch?v=jLiwVUcKW68 Киім туралы шағын ролик көрсетіледі. Жұмыс дәптерлеріне білетін киім суреттерін жапсырады.
Оқушылардан білетін киім атаулары сұралады. Жаңа сөздер таныстырылады.
Оқылым Мәтінді оқып аударады. Айтылым Мұғалім мәтін бойынша сұрақтар қояды
1.Ханзада не киеді? 2.Ханзаданың жейдесі қандай? 3.Ханзаданың шалбары қандай? 4.Ханзаданың бәтеңкесі қандай? 5.Ханшайым не киеді? 6.Оның көйлегі қандай? 7.Олардың киімі қандай?
4-тапсырма 1. Тест жұмысы Саралау тапсырмасы 2.Машаны киіндіру Жазылым. 13 бет, 5-тапсырма Дескриптор
Суреттер мен сөздерді сәйкестендіру Жаңа -ескі
|
|
||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут
Үй тапсырмасы |
7. Кері байланыс Тақия, шарф,қолғап суреттері тақтаға ілінеді.Сабақтағы тақырыпты жақсы түсінгендер тақияға, жартылай түсінгендер шарфқа, түсінбегендер қолғапқа қар қиыршықтарын іледі.
|
|
||||||
|
Қосымша ақпарат
|
||||||||
|
Ажырату – сіз қалай көбірек қолдау берудіжоспарлайсыз? Басқаларына қарағанда анағұрлым қабілетті оқушыларға қандай тапсырма бересіз? |
Бағалау – Оқушылардың оқуын қалай тексермексіз? |
Пәнаралық байланыстар Денсаулық және қауіпсіздік тексеріс АКТ байланыстары Құндылықтар байланыстары |
||||||
|
Топтар бір-біріне қолдау көрсетеді. аз болуы мүмкін. Анағұрлым қабілетті оқушыларға жаңа сөздермен мәтін құруды тапсырамын.
|
Меңгеруді бақылау Сұрақ және жауап Өзара кері байланыс, топтар бір-бірінің жауабын дескрипторлар арқылы бағалайды. |
Топтарда жұмыс істеу дағдылары (құрмет көрсету, кезекпен сөйлеу және т.б.)
|
||||||
|
Қорытындылау Сабақ мақсаттары/оқыту мақсаттары жетімді болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Оқу атмосферасы қалай болды? Меніңжұмысымжоспарлыболдыма? Мен уақытымды дұрыс жоспарлай алдым ба? Жоспарыма қандай өзгертулер енгіздім және неге? |
Төмендегі бөлікті сабағыңыз туралы өз ойыңызды жазуға қолданыңыз. Сол жақ бағанадан өз сабағыңызға ең орынды келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
|
|||||||
|
|
||||||||
|
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе не (оқытуды да, оқуды да қатар қарастырыңыз)? 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді (оқытуды да, оқуды да қатар қарастырыңыз)? Бұл сабақтан мен келесі сабағыма әсер ететін, сынып туралы немесе оқушылар туралы нені білдім?
|
||||||||
|
|
|
|
||||||
шағым қалдыра аласыз













