|
Тобы/сыныбы: Мектепалды даярлық |
||
|
ҰОҚ: Көркем әдебиет |
||
|
Тақырыбы: Тату доспыз бәріміз. |
||
|
Оқу мақсаты: |
Тәрбиешінің ұсынған тақырыбында сюжеттік және сипаттау әңгімелерін құрау кезінде меңгерген көркем тілдік дағдыларын қолдана білуді меңгерту. |
|
|
ҰОҚ мақсаты: |
Сюжеттік және сипаттау әңгімелерін құрайды.Достық туралы мәтін кейіпкерлерінің іс-әрекеттерінің келісу,және келіспейтінін айтады. |
|
|
Бақылау критерий |
-Шығарманың мазмұнын терең игере түсіне біледі. -Достық туралы жылы лебіздерін білдірді. |
|
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер: |
«Өрмекші торы» әдісі, «Еркін микрофон» әдісі. «Ең жүйрік» әдісі. |
|
|
Ресурстар, дамытушы орта: |
Қима қағаз,слайд, достық туралы қанатты сөздер, суреттер .Акт |
|
|
Жоспарлау |
||
|
ҰОҚ кезеңдері |
ҰОҚ барысы |
|
|
Сабақтың басталуы 0-5 мин |
Балалар достық туралы өлеңімізді есімізге түсірейік Дос болайық бәріміз. Жарасып тұр әніміз. Тыныштықты сақтаймыз Атсын күліп таңымыз,әнімен айтып жылы лебіздерін білдіреді.. Енді балаларды топқа біріктіремін.
Енді «өрмекші торы» әдісі арқылы Жеке жұмыс жүзеге асады.Балалар достар тату болуы
|
|
|
Сабақтың негізгі бөлігі |
Жұптық жұмыс: « Сергіту сәті. Бұл сәтте «От шашу»әдісі арқылы қол шапалақтап жаттығу жасайды. «Ең жүйрік» әдісі . Топтып жұмыс: Мұғалімнің көмегімен мақалдың мағынасын ашады.
|
|
|
Сабақтың қорытынды бөлімі |
Б |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ мтд Исабекова Айгерім
Ашық сабақ мтд Исабекова Айгерім
|
Тобы/сыныбы: Мектепалды даярлық |
||
|
ҰОҚ: Көркем әдебиет |
||
|
Тақырыбы: Тату доспыз бәріміз. |
||
|
Оқу мақсаты: |
Тәрбиешінің ұсынған тақырыбында сюжеттік және сипаттау әңгімелерін құрау кезінде меңгерген көркем тілдік дағдыларын қолдана білуді меңгерту. |
|
|
ҰОҚ мақсаты: |
Сюжеттік және сипаттау әңгімелерін құрайды.Достық туралы мәтін кейіпкерлерінің іс-әрекеттерінің келісу,және келіспейтінін айтады. |
|
|
Бақылау критерий |
-Шығарманың мазмұнын терең игере түсіне біледі. -Достық туралы жылы лебіздерін білдірді. |
|
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер: |
«Өрмекші торы» әдісі, «Еркін микрофон» әдісі. «Ең жүйрік» әдісі. |
|
|
Ресурстар, дамытушы орта: |
Қима қағаз,слайд, достық туралы қанатты сөздер, суреттер .Акт |
|
|
Жоспарлау |
||
|
ҰОҚ кезеңдері |
ҰОҚ барысы |
|
|
Сабақтың басталуы 0-5 мин |
Балалар достық туралы өлеңімізді есімізге түсірейік Дос болайық бәріміз. Жарасып тұр әніміз. Тыныштықты сақтаймыз Атсын күліп таңымыз,әнімен айтып жылы лебіздерін білдіреді.. Енді балаларды топқа біріктіремін.
Енді «өрмекші торы» әдісі арқылы Жеке жұмыс жүзеге асады.Балалар достар тату болуы
|
|
|
Сабақтың негізгі бөлігі |
Жұптық жұмыс: « Сергіту сәті. Бұл сәтте «От шашу»әдісі арқылы қол шапалақтап жаттығу жасайды. «Ең жүйрік» әдісі . Топтып жұмыс: Мұғалімнің көмегімен мақалдың мағынасын ашады.
|
|
|
Сабақтың қорытынды бөлімі |
Б |
|
шағым қалдыра аласыз


















