жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. Нәтиже сабақ.Мен не үйрендім?
Ашық сабақ. Нәтиже сабақ.Мен не үйрендім?
|
Бөлім |
Өнер |
||||||
|
Педагогтің аты - жөні |
Саматқызы Құралай |
||||||
|
Күні |
08.02.2022ж |
||||||
|
Сынып:3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Пәні |
Қазақ тілі |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
|
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.2.4.1 өз бетінше мәтіннің тақырыбын және мұғалімнің көмегімен негізгі ойды анықтау; 3.1.4.1 берілген сөздерден зат есімді табу сын есімнен, етістіктен туынды зат есім жасау |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: өз бетінше мәтіннің тақырыбын және мұғалімнің көмегімен негізгі ойды анықтайды, тірек сөздер мен жоспарды пайдалана отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрайды, бжб орындайды Оқушылардың басым бөлігі: мәтін мазмұнына сәйкес келетін тақырыптың қысқаша атауын таңдайды, Сотниковтың Шоқанға берген ақыл-кеңесін қалпына келтіріп жазыңдар Кейбір оқушылар: Мәтін бөліктерінің атауын толықтырыңдарады. Құраған жоспарың бойынша мәтінің мазмұнын айтады |
||||||
|
Бағалау критерийлері |
- мәтін мазмұнына сәйкес келетін тақырыптың қысқаша атауын таңдайды, Сотниковтың Шоқанға берген ақыл-кеңесін қалпына келтіріп жазыңдар - Мәтін бөліктерінің атауын толықтырыңдарады, құраған жоспарың бойынша мәтінің мазмұнын айтады |
||||||
|
|
|||||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
|||
|
Сабақтың басы 5минут
|
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстырады Үй тапсырмасын сұрау топпен жұмыс Сұрақты қағып ал әдісі арқылы үй тапсырмасын пысықтау |
Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады |
1 балл
Басбармақ» әдісі
|
Оқу-лық Қазақ тілі 37-39 бет
|
|||
|
Сабақтың ортасы 7минут
5минут
20минут |
1-тапсырма. Еркін әңгіме Мәтінді тыңда. Мәтін мазмұнына сәйкес келетін тақырыптың қысқаша атауын таңда. Мәтінде кім туралы айтылған?Сотниковтың Шоқанға берген ақыл-кеңесін қалпына келтіріп жазыңдар Дескриптор: - мәтін мазмұнына сәйкес келетін тақырыптың қысқаша атауын таңдайды -Сотниковтың Шоқанға берген ақыл-кеңесін қалпына келтіріп жазыңдар Дәптермен жұмыс – Бұл өнерпаз бала екен. Оған білім керек. Білім беру үшін мектеп ашу қажет. Сенің қалаға барып оқығаның жөн. Оқып, білімді болған соң Мысық сияқтыларды үйретесің. 2-тапсырма Сен маған, мен саған» әдісі. -Жұпта бір-біріңе мәтін мазмұнын анықтауға арналған сұрақ қойып, жауап алыңдар. Мәтінде кім /не туралы айтылған? Мәтін бөліктерінің атауын толықтырыңдар.
3-тапсырма Саралаудың «Тапсырма» тәсілі жүзеге асады. Бұл-өнерпаз бала, Оған білім керек сөйлемдерінен зат есімдерді тауып, үш жақта жекеше көпше түрде тәуелдеп жазыңдар
4-тапсырмада «Ашық микрофон» әдісі жүзеге асырылады.
Мәтін бөліктерінің атауын толықтырыңдар Құраған жоспарың бойынша мәтіннің мазмұнын айтыңдар Дескриптор: - мәтін бөліктерінің атауын толықтырады -құраған жоспар бойынша мәтіннің мазмұнын айтады
|
Мәтінді тыңда, мәтін мазмұнына сәйкес келетін тақырыптың қысқаша атауын таңдайды, мәтінде кім туралы айтылған?
Сотниковтың Шоқанға берген ақыл-кеңесін қалпына келтіріп жазыңдар .
|
4балл
4балл
Барлығы 10 балл |
|
|||
|
Сабақтың аяғы 3минут |
3 сұрақ әдісі Бүгінгі сабақта не үйрендің? Сен үшін не қиын болды? Саған қандай тапсырма қызықты болды?
|
Сұрақтарға жауап береді
|
«Басбар-мақ» әдісі |
Үйге: Ереже қайта-лау |
|||
|
Рефлексия |
Үйге тапсырма: 3- жаттығу Ереже қайталау
|
|
|
|
|||
шағым қалдыра аласыз













