Материалдар / Ашық сабақ "Өрмекші мен шыбын" 4 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ "Өрмекші мен шыбын" 4 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Шығарма мазмұнын толық мазмұндайды. Оқылған шығармадағы оқиға жүйесін анықтап,оны бөліктерге бөледі.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
24 Сәуір 2020
9807
5 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

41-сабақ Өнер – таусылмас азық

Тақырып:Н.Айтұлы «Өрмекші мен шыбын»

Күні 12.12.19

Мұғалімнің есімі Абыканова Назгул Ахметкызы

Мектеп: №24


Сынып 4 «Б»

Қатысқандар саны

Қатыспағандар саны

Сабаққа негізделген оқу мақсаты

4.1.2.1 Шығарма мазмұнын түрлі баяндау тәсілдерін(ІІ немесе Ш жаққа өзгертіп,жағдаяттар қосып,оқиғаларды өрбітіп)қолданып,шығарманы қысқаша,толық,ішінара мазмұндау

4.3.1.1 оқылған шығармадағы оқиға жүйесін анықтап,оны бөліктерге бөлу,бөліктерге ат қою

құрылымын (сюжеттің басталуы, дамуы, шиеленісуі, шарықтау шегі, шешімі) анықтау

Сабақ мақсаттары:

Барлық оқушылар: Шығарма мазмұнын толық мазмұндайды. Оқылған шығармадағы оқиға жүйесін анықтап,оны бөліктерге бөледі.

Оқушылардың басым бөлігі: Тақырыпқа сұрақтар құрастырып,жауабын дәлелдермен негіздейді.

Кейбір оқушылар: Өз пікірлерін түйіндеп айта алады.

Бағалау критерийлері:

Мәтінді мәнерлеп, түсініп оқып, мазмұнын талдайды.

Мәтін мазмұнын тірек сөздер кестесі арқылы әңгімелеп үйренеді.

Құндылықтарды дарыту

Әлеуметтік жанашырлығы және жауапкершілігі болу

Пәнаралық байланыстар

Жаратылыстану, қазақ тілі

АКТ қолдану дағдылары

Ғаламтор желісін қолдану

Алдыңғы оқу/ Бастапқы білім


Мәтіннің түйінді ойын өмірмен байланыстыра алады


Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған әрекет

Ресурстар

Басталуы

Ұйымдастыру кезеңі:

1.Оқушылармен сәлемдесу, оларды түгендеу.

2.Оқушылардың сабаққа деген ынтасын арттыру, көңіл-күйлерін көтеру үшін жағымды ортаны қалыптастырамын.

Ойсергек:

Күндей күліп жүрейік,

Күннің нұрын төгейік

Мен саған,сен маған

Сәттілік біздер тілейік

Топтық жұмыс

І топ Ребустың шешуіндегі сөздің пайдасы мен зиянын жазу

і ме ие і

ІІ топ Жұмбақтың шешуіндегі сөздің пайдасы мен зиянын жазу

Бар жұмысы ермегі.

Талмай ызың қағады.

Еңбекті қош көрмейді,

Жат ыдысты бағады.






ҚБ: Мұғалімнің қолдау сөздері

Сабақтың тақырыбы мен мақсаты хабарланады








«Қосу,алу» әдісі


+

-






ІІІ топ Тірек сөздер арқылы автордың өмірі жайлы мәліметті толықтыру

Автормен танысу

Несіпбек Айтұлы – ақын. 1950 жылы Қытайдағы Шығыс

түркістанның тарбағатай аймағы Шәуешек ауданында дүниеге

келген. Балаларға арналған «Қартаймайды күн неге?»,

«Бөрітостаған», «Құланойнақ», т.б. кітаптары бар.



ІV топ «Адасқан әріптер» әдісі арқылы «Мысал» сөзін шығарып, топтастырады

Дескрипторы:

  1. Ребустың шешуіндегі сөздің пайдасы мен зиянын жазады

  2. Жұмбақтың шешуіндегі сөздің пайдасы мен зиянын жазады

3.Тірек сөздер арқылы автордың өмірі жайлы мәліметті толықтырады

4. «Мысал» сөзіне топтастыру жасайды

ҚБ. «Екі жұлдыз , бір тілек»

  • Балалар, қалай ойлайсыңдар, бұл ақпараттардың бүгінгі сабағымызға қатысы бар ма?

Сабақтың мақ 770 ₸ - Сатып алу

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!