Сабақтың тақырыбы: өсімдіктің тыныс алуы
Сабақтың мақсаты: оқушылардың білімдерін жинақтау, пәнге қызығушылығын, ізденуін, жан-жақты болуын, экологиялық білімдерін көтеруге, әрі табиғатты сүюге баулып, ұқыптылыққа тәрбиелу;
Сабақтың түрі:ашық сабақ
Сабақтың әдістері: жеміс жинау әдісі мен топка бөлу, сұрақтар, тапсырмалар;
Сабақтың көрнекілігі: интерактивті тақта, үлестірмелі қағаздар
Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру.сәлемдесу,оқушы түгелдеу,оқулық тексеру,оқушы формасы,сынып тазалығы.
Биологиялық пошта әдісі арқылы үй жұмысын сұрау
ІІ. Негізгі бөлім:жаңа сабақтың ашылуы суреттік жұмбак
Бүгінгі ашық сабағымызға 6 «В» сынып оқушылары қатысып отыр.:
1. Сұрақтар қойылады.жауап бере алмаса қосымша сұрақ қойылады
2.Суреттік тасырма,
3. Сергіту сәті Құбыр су ағысы оқушыларды ұйымшылдыққа ептілікке үйрету
3. Жаңа сабақ: ашылуы жасырын сурет аркылы такырыпты табу ойлы болсаң озып көр,
Өсімдіктің тыныс алуы:,видео ролик,қысқаша түсіндіру,зертханалық жұмыс көрсету уакытты тиімді пайдалану
Жаңа сабақты:Венн деограммасы арқылы орындайды оқулыпен жұмыс,діптерге жазады,үш тілде термин сөздер жаздыру және ауызша айту,
Жаңа сабақты оқушылар қорғайды
Рефлексия , үйге тапсырма беру кеппе шөп гербари жасап келу
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ :«Өсімдіктің тыныс алуы»
Ашық сабақ :«Өсімдіктің тыныс алуы»
Сабақтың тақырыбы: өсімдіктің тыныс алуы
Сабақтың мақсаты: оқушылардың білімдерін жинақтау, пәнге қызығушылығын, ізденуін, жан-жақты болуын, экологиялық білімдерін көтеруге, әрі табиғатты сүюге баулып, ұқыптылыққа тәрбиелу;
Сабақтың түрі:ашық сабақ
Сабақтың әдістері: жеміс жинау әдісі мен топка бөлу, сұрақтар, тапсырмалар;
Сабақтың көрнекілігі: интерактивті тақта, үлестірмелі қағаздар
Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру.сәлемдесу,оқушы түгелдеу,оқулық тексеру,оқушы формасы,сынып тазалығы.
Биологиялық пошта әдісі арқылы үй жұмысын сұрау
ІІ. Негізгі бөлім:жаңа сабақтың ашылуы суреттік жұмбак
Бүгінгі ашық сабағымызға 6 «В» сынып оқушылары қатысып отыр.:
1. Сұрақтар қойылады.жауап бере алмаса қосымша сұрақ қойылады
2.Суреттік тасырма,
3. Сергіту сәті Құбыр су ағысы оқушыларды ұйымшылдыққа ептілікке үйрету
3. Жаңа сабақ: ашылуы жасырын сурет аркылы такырыпты табу ойлы болсаң озып көр,
Өсімдіктің тыныс алуы:,видео ролик,қысқаша түсіндіру,зертханалық жұмыс көрсету уакытты тиімді пайдалану
Жаңа сабақты:Венн деограммасы арқылы орындайды оқулыпен жұмыс,діптерге жазады,үш тілде термин сөздер жаздыру және ауызша айту,
Жаңа сабақты оқушылар қорғайды
Рефлексия , үйге тапсырма беру кеппе шөп гербари жасап келу
шағым қалдыра аласыз













