Күні: 08.02.17ж
Сынып: 7
«А»
|
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар
саны:
|
Сабақтың
тақырыбы
|
Жаңа сабақ. Қазақстанның
ХІҮ-ХҮғасырлардағы сәулет өнері.
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу
мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
|
Қазақстанның ХІҮ-ХҮғасырлардағы сәулет
өнерінің тамаша туындысы кесенелер тарихымен
танысу.
Кесенелерге жекелей тоқталып, тарихи
ескерткіштерге шолу.
|
Сабақтың
мақсаттары
|
Барлығы:Жаңа білімді
меңгереді.
Көбі:Тақырыпты түсініп, тыңдап,
жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.
Кейбірі: Алған білімді өмірде
қолдана алады.
|
Жетістік
критерийлері
|
Кесенелер тарихымен
танысты,біледі.
Картаны пайдаланып, шығармашылықпен
жұмыс жасай біледі.
|
Құндылықтарды
дарыту
|
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет
көрсетуіне тәрбиелеу.
|
Пәнаралық
байланыс
|
Әдебиет,
математика
|
АКТ қолдану
дағдылары
|
Слайд, интнракивті
тақта,таныстырылым.
|
Тілдік
құзыреттілік
|
Сәулет өнері-
архитектура
|
Сабақ
барысы
|
Сабақтың жоспарланған
кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған
іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
Ынтымақтастық атмосферасын
қалыптастыру
1 минут
|
– Балалар, бүгінгі сабағымыз қызықты
әрі пайдалы өтуі үшін барлығымыз бірлесе жүмыс жасаймыз.
Бір-бірімізге сәттілік тілейміз!
|
Сәлемдесу
|
Сабақтың басы
10 минут
|
Үй тапсырмасын
сұрау.
|
Таныстырылым
|
Жаңа сабақ.
15минут
|
Постер қорғау.
Алаша хан кесенесі
Арыстан-баб кесенесі
Қожа Ахмет Йасауи
кесенесі
Рабиға Сүлтан Бегім
кесенесі
|
Оқулықпен жұмыс
|
Сергіту сәті
1 минут
|
«Көңілді саяхат»
|
Сергіту сәтіне арналған
жаттығулар
|
Қызықты тапсырмалар
10 минут
|
-
Тарихи диктант
-
Сандар сөйлейді
|
Түрлі тапсырмалар
|
Қорытындылау
5 минут
|
«Сәулет өнері» сөзжұмбағын
шешу
|
Тақтамен жұмыс
|
Аяқталуы
2 минут
|
$.40-41 оқу. Тест құрастыру. Қосымша
материалдар жинақтау.
|
Оқулық, қосымша дерек
көздері
|
Сабақтың соңы
1 минут
|
Бағалау
|
|
Дифференциация – оқушыларға көбірек
қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға
қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?
|
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру
деңгейін тексеру жоспарыңыз?
|
Пәнаралық байланыс
Денсаулық және
қауіпсіздік техникасының сақталуы
АКТ
Құндылықтармен байланыс (тәрбие)
|
Қолдау көрсету.
|
Оқушылар өздері таңдаған
заттарына қарай пікірлерін жазады,өз ойларымен
бөліседі.
|
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет
көрсетуіне тәрбиелеу.
|