|
Сабақтың тақырыбы: |
Мектеп: “Болашақ”м/г |
||||||
|
Күні: |
|
Мұғалімнің есімі:Сейдаханова Г |
|||||
|
Сынып: 4 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны |
|||||
|
|
|||||||
|
|
|||||||
|
Оқу мақсаты: |
2.2.2.1 Әр түрлі әдістер мен тәсілдерді пайдаланып, материалдарды және құралдарды қолдану, эксперимент жүргізу. |
||||||
|
Сабақ мақсаты: |
Барлығы: Идеясын іске асыру барысында әртүрлі материалдар мен тәсілдерді пайдаланады Көпшілігі: Тапсырманы қарапайым эксперимент жүргізе отырып орындайды Кейбіреуі: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады. |
||||||
|
Бағалау критерийі |
Бұйымның компоненттерін белгілеу, жинақтау және біріктіру үшін түрлі тәсілдер мен материалдарды қолданады. |
||||||
|
Құндылықтарды дамыту |
Ынтымақтастық, еңбек және шығармашылық. |
||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Бейнелеу |
||||||
|
Ресурстар |
Оқулық, суреттер және әртүрлі заттар, кері байланыс, стикер. |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Сабақтың ортасы Шығармашылық жұмыс. Оюлармен әшекейленген пеналды түрлі-түсті қағаздан жасау. Сабақтың соңы |
- Сәлеметсіңдер ме, оқушылар! Балалар сабақ бастамас бұрын, барлығымыз бірге сабағымызды көңілді сезіммен бастайық. Ер қадірін ер білер, Зер қадірін зергер
білер. Кері байланыс: -Балалар сендерге бұл тапсырма ұнады ма? -Жақсы көңіл күйге толтыңдар ма? Жарайсыңдар балалар! Ал енді сабағымызға кіресейік. Бүгін біз қызықты шығармашылық жұмысты жасаймыз және оны дайындауға үйренеміз. Бірақ жұмысымызды бастамас бұрын, осындай сұраққа жауап беріндер. -Қолөнер дегеніміз не? -Ал ұлттық қолөнер дегеніміз не? -Жарайсыңдар балалар, тақтадағы суреттерге қарайық. -мұның бәрі не деп ойлайсыңдар? -Ия, дұрыс айтсыңдар, бұл ұлттық қолөнеріміз. Осы берілген мысалдарға қарап, біз әр түрлі заттар қолдана отырып , оюлармен әшекейленген пеналды жасаймыз. Қауіпсіздік ережесін ұмытпаймыз. Оқушылар қиялы мен шығармашылық ойдың дербестігіне байланысты , тапсырманы орындайды. Тапсырманы орындауына 25 минут беріледі. Орындалу кезеңдері: Алдымен бізге пеналды дайындауымыз қажет , ол үшін бізге керекті түстен шаршыны қиямыз. Содан соң бейне-баян көре отырып орындайды.
Балардың аяқталған жұмыстарын бағалаймын. Көрме ұйымдастырамын. Рефлексия Көңілді және көңілсіз смайликтерді сынып
бөлмесінің екі қабырғада тұр. Оқушылар сабақ қаншалықты ұнағандарын
өзінің қалаған смайликтердің жанына
тұрады. Кері байланыс: -Жарайсыңдар балалар, -Бүгін біз қолөнер туралы жалпы мағлұмат алып, түрлі-түсті қағаздан құрақ көрпені жасауды үйрендік. Осымен бүгінгі сабағымыз аяқталды. -Сау болыңыздар! |
Мақал-мәтел Тақырыппен таныстыру. Қолөнер Суреттер Қауіпсіздік ережесі. Түрлі түсті қағаз Қайшы Түрлі-түсті қағаз Желім Ою-өрнектер |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Қолөнер
Ашық сабақ Қолөнер
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мектеп: “Болашақ”м/г |
||||||
|
Күні: |
|
Мұғалімнің есімі:Сейдаханова Г |
|||||
|
Сынып: 4 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны |
|||||
|
|
|||||||
|
|
|||||||
|
Оқу мақсаты: |
2.2.2.1 Әр түрлі әдістер мен тәсілдерді пайдаланып, материалдарды және құралдарды қолдану, эксперимент жүргізу. |
||||||
|
Сабақ мақсаты: |
Барлығы: Идеясын іске асыру барысында әртүрлі материалдар мен тәсілдерді пайдаланады Көпшілігі: Тапсырманы қарапайым эксперимент жүргізе отырып орындайды Кейбіреуі: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады. |
||||||
|
Бағалау критерийі |
Бұйымның компоненттерін белгілеу, жинақтау және біріктіру үшін түрлі тәсілдер мен материалдарды қолданады. |
||||||
|
Құндылықтарды дамыту |
Ынтымақтастық, еңбек және шығармашылық. |
||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Бейнелеу |
||||||
|
Ресурстар |
Оқулық, суреттер және әртүрлі заттар, кері байланыс, стикер. |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Сабақтың ортасы Шығармашылық жұмыс. Оюлармен әшекейленген пеналды түрлі-түсті қағаздан жасау. Сабақтың соңы |
- Сәлеметсіңдер ме, оқушылар! Балалар сабақ бастамас бұрын, барлығымыз бірге сабағымызды көңілді сезіммен бастайық. Ер қадірін ер білер, Зер қадірін зергер
білер. Кері байланыс: -Балалар сендерге бұл тапсырма ұнады ма? -Жақсы көңіл күйге толтыңдар ма? Жарайсыңдар балалар! Ал енді сабағымызға кіресейік. Бүгін біз қызықты шығармашылық жұмысты жасаймыз және оны дайындауға үйренеміз. Бірақ жұмысымызды бастамас бұрын, осындай сұраққа жауап беріндер. -Қолөнер дегеніміз не? -Ал ұлттық қолөнер дегеніміз не? -Жарайсыңдар балалар, тақтадағы суреттерге қарайық. -мұның бәрі не деп ойлайсыңдар? -Ия, дұрыс айтсыңдар, бұл ұлттық қолөнеріміз. Осы берілген мысалдарға қарап, біз әр түрлі заттар қолдана отырып , оюлармен әшекейленген пеналды жасаймыз. Қауіпсіздік ережесін ұмытпаймыз. Оқушылар қиялы мен шығармашылық ойдың дербестігіне байланысты , тапсырманы орындайды. Тапсырманы орындауына 25 минут беріледі. Орындалу кезеңдері: Алдымен бізге пеналды дайындауымыз қажет , ол үшін бізге керекті түстен шаршыны қиямыз. Содан соң бейне-баян көре отырып орындайды.
Балардың аяқталған жұмыстарын бағалаймын. Көрме ұйымдастырамын. Рефлексия Көңілді және көңілсіз смайликтерді сынып
бөлмесінің екі қабырғада тұр. Оқушылар сабақ қаншалықты ұнағандарын
өзінің қалаған смайликтердің жанына
тұрады. Кері байланыс: -Жарайсыңдар балалар, -Бүгін біз қолөнер туралы жалпы мағлұмат алып, түрлі-түсті қағаздан құрақ көрпені жасауды үйрендік. Осымен бүгінгі сабағымыз аяқталды. -Сау болыңыздар! |
Мақал-мәтел Тақырыппен таныстыру. Қолөнер Суреттер Қауіпсіздік ережесі. Түрлі түсті қағаз Қайшы Түрлі-түсті қағаз Желім Ою-өрнектер |
|||||
шағым қалдыра аласыз



















