Қысқа мерзімді жоспар
|
|
||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Талканбаева Галима Баякуновна |
|||
|
Сынып: 1А |
Қатысқандарсаны: Қатыспағандар саны: |
|||
|
Ортақ тақырып |
Менің мектебім |
|||
|
Сабақ тақырыбы |
Сыныптан тыс уақытта. С дыбысы мен әрпі. |
|||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаты |
1.2.9.1. Әріпті тану, ажырату және оны дыбыспен сәйкестендіру. |
|||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: Әріптерді таниды, ажыратады және оны дыбыспен сәйкестендіреді. |
|||
|
Оқушылардың көпшілігі: Тақырыпты түсініп,тыңдап,жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. |
||||
|
Оқушылардың кейбірі: Сөздерден сөйлемдер құрастырады. |
||||
|
Бағалау критерийлері |
1.Әріптерді таниды,ажыратады,сәйкестендіреді. 2.Жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. 3.Сөздерден сөйлемдер құрастырады. |
|||
|
Талқылауға берілген сұрақтар: |
Ашық және жабық сұрақтар қойылады. -С дыбысы қандай дыбыс? -С дыбысына байланысты сөздерді айтыңдар? -Сол сөздерден сөйлемдер құраңдар? |
|||
|
Құндылықтар |
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуге ынталандыру. |
|||
|
Пән аралық байланыс |
Көркем еңбек |
|||
|
Бұған дейін меңгерілген білім |
1.2.9.1. Әріпті тану,ажырату және оны дыбыспен сәйкестендіру. |
|||
|
Сабақ барысы
|
||||
|
Жоспарланған уақыт есебі |
Жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||
|
Басы 3-5 мин Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру |
Психологиялық дайындық. Ұйымдастыру кезеңі: Үлкенге де сіз, Кішіге де сіз. Құрметпенен бас иіп,Сәлем бердік біз. -Балалар,бір-біріміздің қолымыздан ұстап,алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша,қандай қуаныш! |
Шаттық шеңбері |
||
|
Ортасы 20-25 мин Ширату жаттығуы Коммуникатив тік дағдының, мұғалімнің жетекшілігімен жүргізілетін жазылым дағдысын қалыптастыра мын. |
"Ой қозғау" стратегиясы арқылы өткен сабақпен жаңа сабақты ұштастыру -С дыбысы қандай дыбыс? -С дыбысына байланысты сөздерді айтыңдар? -Сол сөздерден сөйлемдер құраңдар? -Мына суреттегі заттардың атауын атаңдар? ( С әрпіне байланысты суреттер беріледі,айтылады) -С әрпінің жазбаша түрі түсіндіріледі.
1-тапсырма Берілген сөздерді оқиды. СУ,САУ,САН,АСУ,АСАУ,САНА,СУАТ. Дескриптор: 1.Сөздерді дұрыс оқыды. 2.Сөздердің қай әріптен басталып тұрғанын анықтады. Бағалау критерийлері: Әріптерді таниды, ажыратады. 2-тапсырма Оқулықпен жұмыс. « СТО» стратегиясы арқылы. Ұ.Ж. -Берілген сызбаларға мұқият қарайды. Суреттер мен сөздерді пайдаланып, сызба бойынша сөз,сөйлем құрастырады. Дескриптор: 1.Сызбадағы сөз санын анықтады. 2.Сызбаға сәйкес сөйлемдер құрастырды. 3.Берілген сызба бойынша сөйлемдерді оқыды. Бағалау критерийлері: Сөздерден сөйлемдер құрастырады. Орнымыздан тұрамыз, Алақанды ұрамыз, Бір отырып,бір тұрып, Тез шынығып шығамыз. 3-тапсырма Дәптермен жұмыс. С дыбысын үлгіге қарап, бастырып жазады. Дескриптор: Әріптерді таныды, жазды. Бағалау критерийлері: Әріптерді таниды,жаза алады. 4-тапсырма Т.Ж. Хэттидің ұсынған «белсенді оқуды» жүзеге асыру мақсатында «СТО» стратегиясы арқылы тапсырманы орындату 1-тапсырма «Кім жылдам?» ойыны (жұппен жұмы
|
Суреттер |
||
|
Соңы 5 мин |
-Бүгінгі сабақта болатын кері байланыс «түртіп алу» стратегиясы арқылы іске асады. |
|
||
|
|
||||
|
|
|
|||
|
|
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ С дыбысы мен әрпі 1- сынып
Ашық сабақ С дыбысы мен әрпі 1- сынып
Қысқа мерзімді жоспар
|
|
||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Талканбаева Галима Баякуновна |
|||
|
Сынып: 1А |
Қатысқандарсаны: Қатыспағандар саны: |
|||
|
Ортақ тақырып |
Менің мектебім |
|||
|
Сабақ тақырыбы |
Сыныптан тыс уақытта. С дыбысы мен әрпі. |
|||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаты |
1.2.9.1. Әріпті тану, ажырату және оны дыбыспен сәйкестендіру. |
|||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: Әріптерді таниды, ажыратады және оны дыбыспен сәйкестендіреді. |
|||
|
Оқушылардың көпшілігі: Тақырыпты түсініп,тыңдап,жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. |
||||
|
Оқушылардың кейбірі: Сөздерден сөйлемдер құрастырады. |
||||
|
Бағалау критерийлері |
1.Әріптерді таниды,ажыратады,сәйкестендіреді. 2.Жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. 3.Сөздерден сөйлемдер құрастырады. |
|||
|
Талқылауға берілген сұрақтар: |
Ашық және жабық сұрақтар қойылады. -С дыбысы қандай дыбыс? -С дыбысына байланысты сөздерді айтыңдар? -Сол сөздерден сөйлемдер құраңдар? |
|||
|
Құндылықтар |
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуге ынталандыру. |
|||
|
Пән аралық байланыс |
Көркем еңбек |
|||
|
Бұған дейін меңгерілген білім |
1.2.9.1. Әріпті тану,ажырату және оны дыбыспен сәйкестендіру. |
|||
|
Сабақ барысы
|
||||
|
Жоспарланған уақыт есебі |
Жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||
|
Басы 3-5 мин Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру |
Психологиялық дайындық. Ұйымдастыру кезеңі: Үлкенге де сіз, Кішіге де сіз. Құрметпенен бас иіп,Сәлем бердік біз. -Балалар,бір-біріміздің қолымыздан ұстап,алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша,қандай қуаныш! |
Шаттық шеңбері |
||
|
Ортасы 20-25 мин Ширату жаттығуы Коммуникатив тік дағдының, мұғалімнің жетекшілігімен жүргізілетін жазылым дағдысын қалыптастыра мын. |
"Ой қозғау" стратегиясы арқылы өткен сабақпен жаңа сабақты ұштастыру -С дыбысы қандай дыбыс? -С дыбысына байланысты сөздерді айтыңдар? -Сол сөздерден сөйлемдер құраңдар? -Мына суреттегі заттардың атауын атаңдар? ( С әрпіне байланысты суреттер беріледі,айтылады) -С әрпінің жазбаша түрі түсіндіріледі.
1-тапсырма Берілген сөздерді оқиды. СУ,САУ,САН,АСУ,АСАУ,САНА,СУАТ. Дескриптор: 1.Сөздерді дұрыс оқыды. 2.Сөздердің қай әріптен басталып тұрғанын анықтады. Бағалау критерийлері: Әріптерді таниды, ажыратады. 2-тапсырма Оқулықпен жұмыс. « СТО» стратегиясы арқылы. Ұ.Ж. -Берілген сызбаларға мұқият қарайды. Суреттер мен сөздерді пайдаланып, сызба бойынша сөз,сөйлем құрастырады. Дескриптор: 1.Сызбадағы сөз санын анықтады. 2.Сызбаға сәйкес сөйлемдер құрастырды. 3.Берілген сызба бойынша сөйлемдерді оқыды. Бағалау критерийлері: Сөздерден сөйлемдер құрастырады. Орнымыздан тұрамыз, Алақанды ұрамыз, Бір отырып,бір тұрып, Тез шынығып шығамыз. 3-тапсырма Дәптермен жұмыс. С дыбысын үлгіге қарап, бастырып жазады. Дескриптор: Әріптерді таныды, жазды. Бағалау критерийлері: Әріптерді таниды,жаза алады. 4-тапсырма Т.Ж. Хэттидің ұсынған «белсенді оқуды» жүзеге асыру мақсатында «СТО» стратегиясы арқылы тапсырманы орындату 1-тапсырма «Кім жылдам?» ойыны (жұппен жұмы
|
Суреттер |
||
|
Соңы 5 мин |
-Бүгінгі сабақта болатын кері байланыс «түртіп алу» стратегиясы арқылы іске асады. |
|
||
|
|
||||
|
|
|
|||
|
|
|
|||
шағым қалдыра аласыз














