|
Бөлім: |
Мәтінді есептер |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Санның бөлігін және бөлігі бойынша санды табуға берілген есептер |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.5.1.4 санның немесе шаманың бөлігін табу және бөлігі бойынша санды немесе шаманы табуға арналған есептерді шығару; |
|
Сабақтың мақсаты: |
Білім алушылар санның немесе шаманың бөлігін табу және бөлігі бойынша санды табуға есептерді шығару |
|
Құндылықтарға баулу: |
«Ар-ұят» құндылығына: Топпен, жұппен жұмыс орындау барысында құрмет, серіктестік және жеке жұмыс орындау кезінде жауапкершілік, шешім қабылдай білу және жауапкершілікті сезіну; Достарына,сыныптастарына мейірімділік таныту құндылықтарын дарыту. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 6 мин. |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. үй тапсырмасын тексереді №682,683,684 4. «Сұрақтар қоржыны» әдісі арқылы өткен тақырыпты қайталау Оқушыларға жалпылама төмендегі сұрақтар беріледі. 1.Санның бөлігін қалай табамыз? 2. Бөлігі бойынша санды қалай табады?
4. 50
дің 5.
15-тің Сабақтың тақырыбы мен мақсатын айту
|
Оқушылар сәлемдеседі Үй тапсырмасына жауап береді. Оқушылар қоржыннан алған сұрақтарына жауап береді Оқушылар жұмыс дәптерлеріне сабақтың тақырыбын жазады |
Бағалау:
Бағалау : «Серпілген сауал» әдісін қолданып өзара бағалауды жүзеге асырамын
|
Тактада уй жұмысы көрсетілген презентация слайд |
|||
|
Сабақтың ортасы 20мин. 13 минут
|
Жеке жұмыс « Бәйге» Оқушыларға тапсырмалар беріледі.
Берілген санның бөлігін табыңдар
1)
15-тің
2)
16-тің
2-тапсырма Бөлігі бойынша санды табыңдар 1)
2)
3-тапсырма Айбектің кітап
сөресінде 60 кітап бар. Оның «Аударыспақ» 1. Қазақстан аумағында орналасқан көлдердің ішіндегі ең ірісі балкаш көлінін ұзындығы 600 KM. Зайсан көлінін ұзындыгы
онын
|
Оқушылар берілген тапсыырмны орындайды |
Дескриптор: - Берілген санның бөлігін табады -бөлігі бойынша санды табады 2 балл Дескриптор: -Есептің шартын жазады - Берілген санның бөлігін табады - жауабын жазады 3 балл Бағалау «Доллар» әдісі Дескриптор: - берілген санның бөлігін табады - жауабын жазады Дескриптор: -есептің шартын жазады - бөлігі бойынша санды табады - жауабын жазады Бағалау «Доллар» әдісі 5 балл |
Үлестірме қағаздар |
|||
|
Сабақтың соңы 6 мин. |
«Бір минут» әдісі. Рефлексия “Білім почтасы” әдісі Сабақ мақсатына жеттің бе? Сабақ кезінде саған не қызықты болды? Қандай тапсырмаларды орындауда қиналдың? Үй тапсырмасы: Қосымша |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсатына жеткізетін тапсырмалар орындауына қарай, өз түсінгенін, пікірін, өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. |
1-10 баллдық жүйе бойынша оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігі бойынша бағаланады. |
Үлестірмелі қа ғаздар |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ санның бөлігі
Ашық сабақ санның бөлігі
|
Бөлім: |
Мәтінді есептер |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Санның бөлігін және бөлігі бойынша санды табуға берілген есептер |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.5.1.4 санның немесе шаманың бөлігін табу және бөлігі бойынша санды немесе шаманы табуға арналған есептерді шығару; |
|
Сабақтың мақсаты: |
Білім алушылар санның немесе шаманың бөлігін табу және бөлігі бойынша санды табуға есептерді шығару |
|
Құндылықтарға баулу: |
«Ар-ұят» құндылығына: Топпен, жұппен жұмыс орындау барысында құрмет, серіктестік және жеке жұмыс орындау кезінде жауапкершілік, шешім қабылдай білу және жауапкершілікті сезіну; Достарына,сыныптастарына мейірімділік таныту құндылықтарын дарыту. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 6 мин. |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. үй тапсырмасын тексереді №682,683,684 4. «Сұрақтар қоржыны» әдісі арқылы өткен тақырыпты қайталау Оқушыларға жалпылама төмендегі сұрақтар беріледі. 1.Санның бөлігін қалай табамыз? 2. Бөлігі бойынша санды қалай табады?
4. 50
дің 5.
15-тің Сабақтың тақырыбы мен мақсатын айту
|
Оқушылар сәлемдеседі Үй тапсырмасына жауап береді. Оқушылар қоржыннан алған сұрақтарына жауап береді Оқушылар жұмыс дәптерлеріне сабақтың тақырыбын жазады |
Бағалау:
Бағалау : «Серпілген сауал» әдісін қолданып өзара бағалауды жүзеге асырамын
|
Тактада уй жұмысы көрсетілген презентация слайд |
|||
|
Сабақтың ортасы 20мин. 13 минут
|
Жеке жұмыс « Бәйге» Оқушыларға тапсырмалар беріледі.
Берілген санның бөлігін табыңдар
1)
15-тің
2)
16-тің
2-тапсырма Бөлігі бойынша санды табыңдар 1)
2)
3-тапсырма Айбектің кітап
сөресінде 60 кітап бар. Оның «Аударыспақ» 1. Қазақстан аумағында орналасқан көлдердің ішіндегі ең ірісі балкаш көлінін ұзындығы 600 KM. Зайсан көлінін ұзындыгы
онын
|
Оқушылар берілген тапсыырмны орындайды |
Дескриптор: - Берілген санның бөлігін табады -бөлігі бойынша санды табады 2 балл Дескриптор: -Есептің шартын жазады - Берілген санның бөлігін табады - жауабын жазады 3 балл Бағалау «Доллар» әдісі Дескриптор: - берілген санның бөлігін табады - жауабын жазады Дескриптор: -есептің шартын жазады - бөлігі бойынша санды табады - жауабын жазады Бағалау «Доллар» әдісі 5 балл |
Үлестірме қағаздар |
|||
|
Сабақтың соңы 6 мин. |
«Бір минут» әдісі. Рефлексия “Білім почтасы” әдісі Сабақ мақсатына жеттің бе? Сабақ кезінде саған не қызықты болды? Қандай тапсырмаларды орындауда қиналдың? Үй тапсырмасы: Қосымша |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсатына жеткізетін тапсырмалар орындауына қарай, өз түсінгенін, пікірін, өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. |
1-10 баллдық жүйе бойынша оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігі бойынша бағаланады. |
Үлестірмелі қа ғаздар |
|
||
шағым қалдыра аласыз




















