|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Алгоритмдеу және программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Тлеубергенова Ж.Е. |
|||
|
Күні |
17.11.2021 |
|||
|
Сынып 8А |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Статистикалық мәліметтер |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.2.1. электронды кестеде есептерді шешу үшін мәліметтердің әртүрлі форматтарын қолдану 8.2.2.2. абсолютті және салыстырмалы сілтемелерді қолдану. |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Электронды кестеде есептерді шеше алады |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
электронды кестеде есептерді шешу үшін мәліметтердің әртүрлі форматтарын қолдана алады |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Абсолютті және салыстырмалы сілтемелерді қолданады |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, түгендеу Жағымды ахуал орнату «Жылы лебіз» әдісімен Ашық сабақтың мақсаты мен өтілу барысына тоқталамын. Және оқушыларға бағалау парақтарын таратып беремін. Статистикалық мәліметтер тақырыбы бойынша Сабақты «Зерттеудің алты қадамы» әдісі бойынша өтемін Әр тапсырмадан кейін Қазақ елінің ұлы тұлғаларының есімін ашып отырамын
1-қадам бойынша мақсатымызға жету үшін үй тапсырмасын қайталауға тест ұсынамын (гугл форма немесе quiziz) Тапсырма орындалған соң Әлихан Бөкейхан есімі ашылады |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың мақсаттарымен, сабақтың өтілу барысымен танысады. Тестті орындау үшін сілтемелер: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdfqD3q6GZ7xNujRRfq245fHyJ5Z-w8hzbAEwyl7108bx1oWQ/viewform?usp=sf_link |
Балдық жүйе |
Слайд№1 Слайд№2 |
||||
|
Сабақтың ортасы |
2-қадам бойынша «Жауап менен, сұрақ сенен» әдісі бойынша ережелерді еске түсіру
Жауаптарын оқушылар үш тілде айту керек Бұл тапсырма сәтті орындалған соң Жамбыл Жабаев есімі ашылады 3-қадам бойынша 1-ші практикалық тапсырма Бұл тапсырмада оқушыларға 7-ші сыныптағы І-тоқсан баға көрсеткіші мен 8-ші сыныптағы І-тоқсандық баға көрсеткіштерін салыстыру үшін, әр оқушы өзінің бағаларының мониторинг пен диаграммасын құруды ұсынамын. Тапсырманы орындап болған соң оқушыларға онлайн сабақ пен офлайн сабақты талқылауды ұсынамын Мұхтар Әуезов есімі ашылады 4-қадам бойынша 2-ші практикалық тапсырма Тапсырманы орындау үшін 1(2)-мин уақыт беремін 2. Абсолютті және салыстырмалы сілтемелерді қолданады Ыбырай Алтынсарин есімі ашылады |
Сұрақтарға жауап береді Тапсырманы компьютерде Excel бағдарламасында орындайды Тапсырманы компьютерде Excel бағдарламасында орындайды |
Ауызша бағалау Дискриптор: Электрон-ды кестеде есептерді шешеді Өзін-өзі бағалай-ды Дискрипторлар: 1. Элек-тронды кестеде есептерді шешу үшін мәліметтердің әртүрлі форматта-рын қолданады Баллдық жүйе |
Слайд№3 Слайд №4 |
||||
|
Сабақтың соңы Үй тапсырма-сы |
5-қадам бойынша бүгінгі сабақты бекіту үшін компьютерде тест аламын Оқушылар өздерінің сүйікті ұлы тұлғалары туралы мәлімет жинап келу (Келесі сабақта осы тұлғалардың қай жылы нешеге толатынын яғни айтулы датаны есептеуді екселде жүргізу үшін) Рефлексия Оқушылар төмендегі кестені толтырады
|
Тестті компьютерде тапсырады Кері байланыс үшін кестені толтырады |
|
|
||||
|
Жалпы бағалау Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті (оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не жәрдемдесер еді (оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ кезінде мен сынып немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда неге назар аудару қажет?
|
||||||||
|
Қосымша 1
|
||||||||||||
|
Қосымша 1
|
||||||||||||
|
Қосымша 1
|
||||||||||||
|
Қосымша 1
|
Рефлексия
|
Қосымша 2
|
||||
|
Қосымша 2
|
||||
|
Қосымша 2
|
||||
|
Қосымша 2
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Статистикалық мәліметтер" 8-сынып
Ашық сабақ "Статистикалық мәліметтер" 8-сынып
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Алгоритмдеу және программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Тлеубергенова Ж.Е. |
|||
|
Күні |
17.11.2021 |
|||
|
Сынып 8А |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Статистикалық мәліметтер |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.2.1. электронды кестеде есептерді шешу үшін мәліметтердің әртүрлі форматтарын қолдану 8.2.2.2. абсолютті және салыстырмалы сілтемелерді қолдану. |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Электронды кестеде есептерді шеше алады |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
электронды кестеде есептерді шешу үшін мәліметтердің әртүрлі форматтарын қолдана алады |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Абсолютті және салыстырмалы сілтемелерді қолданады |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, түгендеу Жағымды ахуал орнату «Жылы лебіз» әдісімен Ашық сабақтың мақсаты мен өтілу барысына тоқталамын. Және оқушыларға бағалау парақтарын таратып беремін. Статистикалық мәліметтер тақырыбы бойынша Сабақты «Зерттеудің алты қадамы» әдісі бойынша өтемін Әр тапсырмадан кейін Қазақ елінің ұлы тұлғаларының есімін ашып отырамын
1-қадам бойынша мақсатымызға жету үшін үй тапсырмасын қайталауға тест ұсынамын (гугл форма немесе quiziz) Тапсырма орындалған соң Әлихан Бөкейхан есімі ашылады |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың мақсаттарымен, сабақтың өтілу барысымен танысады. Тестті орындау үшін сілтемелер: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdfqD3q6GZ7xNujRRfq245fHyJ5Z-w8hzbAEwyl7108bx1oWQ/viewform?usp=sf_link |
Балдық жүйе |
Слайд№1 Слайд№2 |
||||
|
Сабақтың ортасы |
2-қадам бойынша «Жауап менен, сұрақ сенен» әдісі бойынша ережелерді еске түсіру
Жауаптарын оқушылар үш тілде айту керек Бұл тапсырма сәтті орындалған соң Жамбыл Жабаев есімі ашылады 3-қадам бойынша 1-ші практикалық тапсырма Бұл тапсырмада оқушыларға 7-ші сыныптағы І-тоқсан баға көрсеткіші мен 8-ші сыныптағы І-тоқсандық баға көрсеткіштерін салыстыру үшін, әр оқушы өзінің бағаларының мониторинг пен диаграммасын құруды ұсынамын. Тапсырманы орындап болған соң оқушыларға онлайн сабақ пен офлайн сабақты талқылауды ұсынамын Мұхтар Әуезов есімі ашылады 4-қадам бойынша 2-ші практикалық тапсырма Тапсырманы орындау үшін 1(2)-мин уақыт беремін 2. Абсолютті және салыстырмалы сілтемелерді қолданады Ыбырай Алтынсарин есімі ашылады |
Сұрақтарға жауап береді Тапсырманы компьютерде Excel бағдарламасында орындайды Тапсырманы компьютерде Excel бағдарламасында орындайды |
Ауызша бағалау Дискриптор: Электрон-ды кестеде есептерді шешеді Өзін-өзі бағалай-ды Дискрипторлар: 1. Элек-тронды кестеде есептерді шешу үшін мәліметтердің әртүрлі форматта-рын қолданады Баллдық жүйе |
Слайд№3 Слайд №4 |
||||
|
Сабақтың соңы Үй тапсырма-сы |
5-қадам бойынша бүгінгі сабақты бекіту үшін компьютерде тест аламын Оқушылар өздерінің сүйікті ұлы тұлғалары туралы мәлімет жинап келу (Келесі сабақта осы тұлғалардың қай жылы нешеге толатынын яғни айтулы датаны есептеуді екселде жүргізу үшін) Рефлексия Оқушылар төмендегі кестені толтырады
|
Тестті компьютерде тапсырады Кері байланыс үшін кестені толтырады |
|
|
||||
|
Жалпы бағалау Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті (оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не жәрдемдесер еді (оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ кезінде мен сынып немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда неге назар аудару қажет?
|
||||||||
|
Қосымша 1
|
||||||||||||
|
Қосымша 1
|
||||||||||||
|
Қосымша 1
|
||||||||||||
|
Қосымша 1
|
Рефлексия
|
Қосымша 2
|
||||
|
Қосымша 2
|
||||
|
Қосымша 2
|
||||
|
Қосымша 2
|
шағым қалдыра аласыз














