Сабақ жоспары
|
САБАҚ: «Табиғат ғажабы- су»
|
Мектеп: Жітіқара қаласы « № 10 орта мектебі» |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні:Урунбаева Зайра Темірболатқызы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
СЫНЫП: 5 |
Қатысқандар: 14 |
Қатыспағандар:0 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
5.О6.Тақырып бойынша үйренген сөздерін қолдана отырып, мәтінде көтерілген мәселеге өз көзқарасын білдіру; 5.А2. Тақырып бойынша меңгерген жаңа сөздерді олардың синонимдерін (антоним, омонимдерін) қатар қолдану,өз ойын жеткізе білу |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар орындай алады: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кейбір оқушылар орындай алады: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар орындай алады:
қолданып,өз көзқарасын,өз ойын жеткізе алады. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тамшылар, арық,күн шауағы, пайдаламыз,шөл,егін, ғаламшар, болашақ, мәселе, қоқыс, нәрсе |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Өзенді құрайды, күн шуағымен,жер бетінде жаңбыр,тұшы су,тіршілік көзі, өмір сүреміз,судың бағасы,нәрселердің барлығы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Талқылауға арналған сұрақтар: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Су не үшін қажет? Неліктен суды «тіршілік –көзі» дейміз? Деңсаулық сақтау үшін су керек пе? |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Не себепті таза суды ішуге керек деп ойлайсыз? |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ишара: қолпаштау, жарайсыңдар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы оқу:
2 мин |
«Су – өмірдің нәрі» Мәтіндегі негізгі ақпаратты анықтау(5.О1); Шағын көлемді мәтіндердің мазмұнына жоспар құру, соған сүйеніп баяндау(5.А4).</ «Сиқырлы қоржын» ойыны бойынша өткен тақырыпқа шолу жасау. Ойынның мақсаты: оқушыларды сұраққа жауап бере білуге үйрету.
Су қандай зат? Судың түсі қандай? Судың пішіні бар ма? Пайдасы бар ма? Судың көлемі? Судың қасиеті қандай?
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Басы 1 мин
5 мин |
Сәлемдесу. Оқушылардың қызығушылығын ояту, сабаққа назарларын аудару, көңіл күйлерін көтеру үшін психологиялық ахуалы өткізіледі. «Мейірімді болса жүрек, орындалар тілек» атты психологиялық ахуал. Оқушылар шеңбер құрып, бір-біріне жақсы тілектер айтады. Бейнефильм «Табиғат ғажабы-су» арқылы сабақтың тақырыбын анықтау. Балалар қалай ойлайсыз бұл фильм не туралы? Су бізге не үшін қажет? (балалар өз ойларын ортаға салады). Суды ішеміз және жуынамыз. Сумен өсімдіктерді, бау – бақшаны суарамыз. Сумен ас әзірлейміз. Сумен кір тазалаймыз. Суға адамдар да, жануарлар да шомылады. Сонымен бүгінгі сабақтың тақырыбымыз қандай? Топқа бөлу: оқушыларды боялған асықтарды «Ханталапай» ойыны арқылы топқа бөлу. 1-топ «Су» 2-топ «Бу» 3-топ «Мұз» |
Сілтеме: Бейнефильм Табиғат ғажабы-су.mp4
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ортасы 15 мин
10 мин
1 мин
10мин
|
Жаңа сөздер: Тамшылар-капли Мәселе-проблема Болашақ-будущее Қоқыс-мусор Тіршілік-жизнь Судың бағасы-цена воде Жер бетінде-на земле Хормен қайталау Жеке қайталау
2-тапсырма Мәтіннен синоним,антоним,омонимдерді тауып , кестені толтырып жазыңыз.
|
Сілтеме:Урунбаева З.Т\1 Тапсырма.doc
Урунбаева З.Т\5EEBF1FF-7DD2-48EA-A021-A4CA8775D25A_cx0_cy6_cw0_mw1024_mh1024_s.jpg
«Ривин» кестесі
Бағалау: смайлик
Zvuki_prirody_-_Voda._(iPleer.fm).mp3
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Соңы
1 мин |
Рефлексия
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау – оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? |
Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс –Денсаулық және қауіпсіздік, АКТ-мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі). |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тапсырмалар орындаған барысында мұғалім сыныпты аралап жүріп, жұптағы, топтағы әр оқушының жұмысын бақылайды. Қажет болған жағдайда бағыт-бағдар беріп, ескертулер жасайды. Барлығы оқушылар мәтінді түсіп оқиды, жаңа сөздерді түсіне білді. қиындыққа түскен оқушыларға мынадай қосымша тапсырмалар бердім: сөйлемдердегі көп нүктенің орнына керекті сөздерді қойып жазады.Көпшілігі мәтіндегісиноним,омоним,антонимдерін дұрыс қолдануға үйренді,қиындыққа түскен оқушыларға мынадай қосымша тапсырмалар беріледі:дәптерлеріне жаңа сөздерді пайдаланып сөз тіркестерді құрастырды. кейбіреулер оқушылар диаграмма, кесте,постер жасауға үйренді. қиындыққа түскен оқушыларға қосымша тапсырмалар беріледі. Сызу пәнінен қабілеті бар оқушы кесте жасайды.Ак технологиясына бейім оқушы постер түрінде ұсынады. |
Сабақтың біірінші тапсырмасын «Бағдаршам» әдісі арқылы бағалау жоспарланды. Сабақтың екінші тапсырмасын «смайликтер» арқылы бағалау жоспарланды. Себебі бұл әдіс сабақ уақытын үнемдеуге көмектеседі. Барлық оқушылар үшін қолайлы. 2-тапсырмада смайликтердің қолайлылығы: жауабы қатесіз және дұрыс болған оқушыға «өте жақсы» деген смайлик беріледі, 1-2 қате жіберген оқушыға «жақсы» смайлик беріледі, қателіктерді көп жіберген оқушыға «орташа» смайлик ұсынылады. Оқушы өз қателіктерін көріп, біліп отырады. «Өте жақсы» смайликтерін жинауға тырысады. Бұл тапсырмада смайликке қарап оқушы өз жұмысының нәтижесін көріп отырады. Сабақтың үшінші тапсырмасын «Бағдаршам» әдісі арқылы бағалау жоспарланды.
|
Биология пәнімен байланыс бар. Оқушылар интерактивті тақтадан бейнефильм тамашалайды. Табиғатты қорғай білу Оқушыларды өзара сыйластық, достық, қарым‒қатынастарын дамыту. Бір бірімен тату, дос болуға тәрбиелеу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге?
|
Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз. |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспарлап келген жұмыс түрлері толығымен іске асты,мақсаттыма жетті, өйткені сабақты жоспарлағанда оқылым,айтылым дағдыларын қалыптастыруда белсенді әдістердің маңызы зор. Мысалы, «Еркін микрофон» әдісі арқылы олар тақырып бойынша өз көз-қарастарын білдіре алды, «Ривин» кестесі арқылы сөздердің синоним, антоним, омонимдерді қолдана білді және өз ойын айта білді. « Ойлан-жұптас-бөліс» әдісі бойынша оқушылар өз ойларын ашық,еркін жеткізе үйренді,сабақ туралы өз ойларымен бөлісуді, бірлесе жұмыс жасауға үйренді. Сабақтың ортасында оқушылардың синоним,антоним,омонимдерін ауызша тілде пайдалануда «Ривин» кестесін қолдандым, бірақ бұл әдіс осы жерде балалардың тілін дамытуға зор ықпал етпеді. Сондықтан әріптестер мен тренердің ұсынысы бойынша болашақ жоспарлауда « джигсо» әдісін қолдана аламын. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды бағалау
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1: «Ойлан-жұптас-бөліс» әдісі жақсы өтті, өйткені оқушылар өз ойларымен бөлісіп жеткізе алды.
2: Критериалды бағалау.
Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: «Джигсо» әдісі сабақты одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді.
2: Логикалық тапсырмаларды қолдануы.
Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім? 1: Сабақтың барысында әр түрлі әдістерді қолдану керек.
2:Келесі сабағыма шығармашылық қабілеттері жоғары оқушыларға көп қөңіл бөлу керек.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Табиғат ғажабы -су" 5 сынып
Ашық сабақ "Табиғат ғажабы -су" 5 сынып
Сабақ жоспары
|
САБАҚ: «Табиғат ғажабы- су»
|
Мектеп: Жітіқара қаласы « № 10 орта мектебі» |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні:Урунбаева Зайра Темірболатқызы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
СЫНЫП: 5 |
Қатысқандар: 14 |
Қатыспағандар:0 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
5.О6.Тақырып бойынша үйренген сөздерін қолдана отырып, мәтінде көтерілген мәселеге өз көзқарасын білдіру; 5.А2. Тақырып бойынша меңгерген жаңа сөздерді олардың синонимдерін (антоним, омонимдерін) қатар қолдану,өз ойын жеткізе білу |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар орындай алады: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кейбір оқушылар орындай алады: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар орындай алады:
қолданып,өз көзқарасын,өз ойын жеткізе алады. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тамшылар, арық,күн шауағы, пайдаламыз,шөл,егін, ғаламшар, болашақ, мәселе, қоқыс, нәрсе |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: Өзенді құрайды, күн шуағымен,жер бетінде жаңбыр,тұшы су,тіршілік көзі, өмір сүреміз,судың бағасы,нәрселердің барлығы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Талқылауға арналған сұрақтар: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Су не үшін қажет? Неліктен суды «тіршілік –көзі» дейміз? Деңсаулық сақтау үшін су керек пе? |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Не себепті таза суды ішуге керек деп ойлайсыз? |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ишара: қолпаштау, жарайсыңдар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы оқу:
2 мин |
«Су – өмірдің нәрі» Мәтіндегі негізгі ақпаратты анықтау(5.О1); Шағын көлемді мәтіндердің мазмұнына жоспар құру, соған сүйеніп баяндау(5.А4).</ «Сиқырлы қоржын» ойыны бойынша өткен тақырыпқа шолу жасау. Ойынның мақсаты: оқушыларды сұраққа жауап бере білуге үйрету.
Су қандай зат? Судың түсі қандай? Судың пішіні бар ма? Пайдасы бар ма? Судың көлемі? Судың қасиеті қандай?
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Басы 1 мин
5 мин |
Сәлемдесу. Оқушылардың қызығушылығын ояту, сабаққа назарларын аудару, көңіл күйлерін көтеру үшін психологиялық ахуалы өткізіледі. «Мейірімді болса жүрек, орындалар тілек» атты психологиялық ахуал. Оқушылар шеңбер құрып, бір-біріне жақсы тілектер айтады. Бейнефильм «Табиғат ғажабы-су» арқылы сабақтың тақырыбын анықтау. Балалар қалай ойлайсыз бұл фильм не туралы? Су бізге не үшін қажет? (балалар өз ойларын ортаға салады). Суды ішеміз және жуынамыз. Сумен өсімдіктерді, бау – бақшаны суарамыз. Сумен ас әзірлейміз. Сумен кір тазалаймыз. Суға адамдар да, жануарлар да шомылады. Сонымен бүгінгі сабақтың тақырыбымыз қандай? Топқа бөлу: оқушыларды боялған асықтарды «Ханталапай» ойыны арқылы топқа бөлу. 1-топ «Су» 2-топ «Бу» 3-топ «Мұз» |
Сілтеме: Бейнефильм Табиғат ғажабы-су.mp4
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ортасы 15 мин
10 мин
1 мин
10мин
|
Жаңа сөздер: Тамшылар-капли Мәселе-проблема Болашақ-будущее Қоқыс-мусор Тіршілік-жизнь Судың бағасы-цена воде Жер бетінде-на земле Хормен қайталау Жеке қайталау
2-тапсырма Мәтіннен синоним,антоним,омонимдерді тауып , кестені толтырып жазыңыз.
|
Сілтеме:Урунбаева З.Т\1 Тапсырма.doc
Урунбаева З.Т\5EEBF1FF-7DD2-48EA-A021-A4CA8775D25A_cx0_cy6_cw0_mw1024_mh1024_s.jpg
«Ривин» кестесі
Бағалау: смайлик
Zvuki_prirody_-_Voda._(iPleer.fm).mp3
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Соңы
1 мин |
Рефлексия
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау – оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? |
Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс –Денсаулық және қауіпсіздік, АКТ-мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі). |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тапсырмалар орындаған барысында мұғалім сыныпты аралап жүріп, жұптағы, топтағы әр оқушының жұмысын бақылайды. Қажет болған жағдайда бағыт-бағдар беріп, ескертулер жасайды. Барлығы оқушылар мәтінді түсіп оқиды, жаңа сөздерді түсіне білді. қиындыққа түскен оқушыларға мынадай қосымша тапсырмалар бердім: сөйлемдердегі көп нүктенің орнына керекті сөздерді қойып жазады.Көпшілігі мәтіндегісиноним,омоним,антонимдерін дұрыс қолдануға үйренді,қиындыққа түскен оқушыларға мынадай қосымша тапсырмалар беріледі:дәптерлеріне жаңа сөздерді пайдаланып сөз тіркестерді құрастырды. кейбіреулер оқушылар диаграмма, кесте,постер жасауға үйренді. қиындыққа түскен оқушыларға қосымша тапсырмалар беріледі. Сызу пәнінен қабілеті бар оқушы кесте жасайды.Ак технологиясына бейім оқушы постер түрінде ұсынады. |
Сабақтың біірінші тапсырмасын «Бағдаршам» әдісі арқылы бағалау жоспарланды. Сабақтың екінші тапсырмасын «смайликтер» арқылы бағалау жоспарланды. Себебі бұл әдіс сабақ уақытын үнемдеуге көмектеседі. Барлық оқушылар үшін қолайлы. 2-тапсырмада смайликтердің қолайлылығы: жауабы қатесіз және дұрыс болған оқушыға «өте жақсы» деген смайлик беріледі, 1-2 қате жіберген оқушыға «жақсы» смайлик беріледі, қателіктерді көп жіберген оқушыға «орташа» смайлик ұсынылады. Оқушы өз қателіктерін көріп, біліп отырады. «Өте жақсы» смайликтерін жинауға тырысады. Бұл тапсырмада смайликке қарап оқушы өз жұмысының нәтижесін көріп отырады. Сабақтың үшінші тапсырмасын «Бағдаршам» әдісі арқылы бағалау жоспарланды.
|
Биология пәнімен байланыс бар. Оқушылар интерактивті тақтадан бейнефильм тамашалайды. Табиғатты қорғай білу Оқушыларды өзара сыйластық, достық, қарым‒қатынастарын дамыту. Бір бірімен тату, дос болуға тәрбиелеу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге?
|
Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз. |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспарлап келген жұмыс түрлері толығымен іске асты,мақсаттыма жетті, өйткені сабақты жоспарлағанда оқылым,айтылым дағдыларын қалыптастыруда белсенді әдістердің маңызы зор. Мысалы, «Еркін микрофон» әдісі арқылы олар тақырып бойынша өз көз-қарастарын білдіре алды, «Ривин» кестесі арқылы сөздердің синоним, антоним, омонимдерді қолдана білді және өз ойын айта білді. « Ойлан-жұптас-бөліс» әдісі бойынша оқушылар өз ойларын ашық,еркін жеткізе үйренді,сабақ туралы өз ойларымен бөлісуді, бірлесе жұмыс жасауға үйренді. Сабақтың ортасында оқушылардың синоним,антоним,омонимдерін ауызша тілде пайдалануда «Ривин» кестесін қолдандым, бірақ бұл әдіс осы жерде балалардың тілін дамытуға зор ықпал етпеді. Сондықтан әріптестер мен тренердің ұсынысы бойынша болашақ жоспарлауда « джигсо» әдісін қолдана аламын. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды бағалау
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1: «Ойлан-жұптас-бөліс» әдісі жақсы өтті, өйткені оқушылар өз ойларымен бөлісіп жеткізе алды.
2: Критериалды бағалау.
Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: «Джигсо» әдісі сабақты одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді.
2: Логикалық тапсырмаларды қолдануы.
Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім? 1: Сабақтың барысында әр түрлі әдістерді қолдану керек.
2:Келесі сабағыма шығармашылық қабілеттері жоғары оқушыларға көп қөңіл бөлу керек.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз




















