Материалдар / Ашық сабақ "Тазалық сақтайық" 2-сынып

Ашық сабақ "Тазалық сақтайық" 2-сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
2-сынып бойынша өткізген ашық сабағымды жіберіп бөлісіп отырмын
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
21 Желтоқсан 2017
1256
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Тақырыбы: Тазалық сақтаймызМектебі: Больше Чураков орта мектебі
Күні,айы: Мұғалімнің аты-жөні: Бекенбай Ж
2 сыныпСабаққа қатысқан оқушылар саны:Сабаққа қатыспаған оқушылар саны:
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты2.1.1.1 Сұрау және түрлі көңіл-күйді білдіру мақсатында баяужәне анық айтылған сөзді түсіну және интонациясы бойыншатиісінше іс-әрекет жасау2.1.1.1Сөзді зейін қойып тыңдау, түсіну және оған сәйкес дұрыс әрекет ету (қимыл, ыммен ишараны қолдану, іс-әрекет жасау)2.1.2.1. Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну2.2.3.1. Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып, түрлі тәсілдермен жауап беру2.3.2.1. Мәтіндегі таныс сөздердің мағынасын түсіну2.5.1.2. Мұғалімнің көмегімен тәуелдік жалғауын ауызша түрде қолдану
Сабақ мақсатыБарлық оқушылар:Амандасу, танысу үлгілерінің қарапайым тәсілдерін қолдана алады


Оқушылардың басым бөлігі:Сабақта үйренген амандасу, танысу үлгілерін адамның жас ерекшелігіне байланысты орында қолдана алады


Кейбір оқушылар:Амандасу үлгілерінің басқа да түрлерін айта алады,амандасу, танысу үлгілерін өмірлік жағдаяттарда еркін қолдана алады
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңдеріЖоспарланған жұмысРесурстар
Сабақтың басы(2-5 минут)

(МК) Сабақтың басталуына ықпал ететін жағымды көңіл-күй қалыптастыру. Сабақ мақсатымен таныстыру

Сабақтың ортасы(6-35 минут)

  • тапсырма (МК – мұғалімнің көрсетуі, (ЖҰ)-ұжымдық жұмыс) Сұраққа жауап береді,
  • тапсырма (Ж) Кім? қайда? Сұрағына жауап береді.
  • тапсырма Оқушылар диологқа шығады.
  • Тыңдалым. оқушылар мәтінді тыңдайды, Мәтіннен кейін Мәтін бойынша сөйлем құрайды. Оқушылар сурет бойынша сөйлем жазады..
  • Тапсырма Жаңа сөздермен танысу Сөздік жазу.
  • Таза –чистый Қоқыс- мусор Аула сыпырушы-дворник
  • Тапсырма аула сөзін тәуелдеу








































  • Оқулық

    Аудиодиск: 1.1.1; 1.1.2.; 1.1.3.;№1 жұмыс дәптері

    Қосымша тапсырма: 1.1.
    Сабақтың соңы35-40 минут(Қ) Сабақты қорытындылау мақсатында мұғалім оқушылармен кері байланыс орнатады. Оқушылар сабақ барысында нені білгені, қалай жұмыс істегені, не қызық әрі жеңіл болғаны, не қиындық туғызғаны туралы ой-пікірлерін білдіре алады

    Қосымша ақпарат
    ҚорытындылауТөмендегі бөлікті сабағыңыз туралы өз ойыңызды жазуға қолданыңыз

    Өз сабағыңыз бойынша сол жақ бағандағы сұрақтарға жауап беріңіз
    1. Сабақ барысында өзгертулер енгіздіңіз бе?Неге?2. Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды?

    Дескриптор






    - сөзді зейін қойып тыңдау, түсіну және оған сәйкес дұрыс әрекет етеді (қимыл, ыммен ишараны қолдану, іс-әрекет жасайды)- күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді- сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып, түрлі тәсілдермен жауап береді

    Қорытынды бағалауЕң жақсы өткен екі нәрсе не?1:2:Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді?1:2:



    Ресми байқаулар тізімі
    Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
    Осы аптаның ең үздік материалдары
    Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
    Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
    тақырыптармен дайындаймыз
    Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
    Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
    Толығырақ