Тексерілді:
ДОІЖО :
ИНФОРМАТИКА ПӘНІ БОЙЫНША 6 СЫНЫПҚА АРНАЛҒАН ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАРЫ .
Сабақтың тақырыбы: Техникалық қауіпсіздік ережесі
|
Сабақ:1 |
Мектеп: №35 орта мектебі |
||||
|
Күні: 4.09.17 |
Мұғалімнің есімі: Даниярова Индира Сериковна |
||||
|
Сынып: 6 |
Қатысқандар саны:20 |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) |
Ақпаратты өңдеп, өз бетінше білім алып, шешім шығару |
||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: |
||||
|
Техника қауіпсіздігі ережелерін еске түсіріу |
|||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
|||||
|
Ерекшеліктерін ашу |
|||||
|
Кейбір оқушылар: |
|||||
|
мағынасын бағалау |
|||||
|
Алдыңғы тақырып |
5 сыныпта өткенді қайталау |
||||
|
Жоспарланған уақыт 40 минут |
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар құрал-жабдықтар |
|||
|
Басталуы |
Оқушылармен бірлесе «Алтын ереже» құру «Жер сілкіну» тренингі бойынша 3 топқа бөлу |
Алтын ереже |
|||
|
Ортасы |
Тақырыпты ашу үшін бейне үзік «Қауіпсіздік техника ережесі» «Кластер» тәсілі 1топ: Оқушылар нені білу керек? 2топ: Не істеуге рұқсат етілмейді? Компьютер бізге қалай ықпал етеді,компьютер қауіпінен қалай өзін қорғауғу болады? Смайлкпен бағалау |
видео ресурс http://bilimland.kz/ru/#lesson=16720 Постер, маркер
|
|||
|
Аяқталуы |
«Бумеранг» тәсілі Мұғалімге қойылған жазбаша сұрақтарға өзі жауап береді «Шынығу әдісі» белгілі қозғалыстарды орындау арқылы рефлексиялық бағалау Кері байланыс: «Бағдаршам» |
Дәптермен жұмыс
|
|||
|
Қосымша ақпарат: |
|||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау - Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
1.Пəнаралық байланыс 2.Қауіпсіздік жəне еңбекті қорғау ережелері. 3.АКТ-мен байланыс 4.Құндылықтардағы байланыс |
|||
|
Ереженің ерекшеліктерін ажыратады Қайталайды |
1.Смайликпен бағалау 2.«Шынығу»әдісі 3.Кері байланыс: «Бағдаршам» |
1. Математика 2.Қауіпсіздік ережесін сақтадым 3.Бейне үзік 4.Ортамен қарым-қатынас жасау қабілетін дамыту |
|||
|
Рефлексия Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім жəне неліктен?
|
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сəйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
|
||||
|
|
|||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нəрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нəрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? 1. 2. |
|
||||
PAGE \* MERGEFORMAT 2
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Техникалық қауіпсіздік ережесі" 6 сынып
Ашық сабақ "Техникалық қауіпсіздік ережесі" 6 сынып
Тексерілді:
ДОІЖО :
ИНФОРМАТИКА ПӘНІ БОЙЫНША 6 СЫНЫПҚА АРНАЛҒАН ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАРЫ .
Сабақтың тақырыбы: Техникалық қауіпсіздік ережесі
|
Сабақ:1 |
Мектеп: №35 орта мектебі |
||||
|
Күні: 4.09.17 |
Мұғалімнің есімі: Даниярова Индира Сериковна |
||||
|
Сынып: 6 |
Қатысқандар саны:20 |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) |
Ақпаратты өңдеп, өз бетінше білім алып, шешім шығару |
||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: |
||||
|
Техника қауіпсіздігі ережелерін еске түсіріу |
|||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
|||||
|
Ерекшеліктерін ашу |
|||||
|
Кейбір оқушылар: |
|||||
|
мағынасын бағалау |
|||||
|
Алдыңғы тақырып |
5 сыныпта өткенді қайталау |
||||
|
Жоспарланған уақыт 40 минут |
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар құрал-жабдықтар |
|||
|
Басталуы |
Оқушылармен бірлесе «Алтын ереже» құру «Жер сілкіну» тренингі бойынша 3 топқа бөлу |
Алтын ереже |
|||
|
Ортасы |
Тақырыпты ашу үшін бейне үзік «Қауіпсіздік техника ережесі» «Кластер» тәсілі 1топ: Оқушылар нені білу керек? 2топ: Не істеуге рұқсат етілмейді? Компьютер бізге қалай ықпал етеді,компьютер қауіпінен қалай өзін қорғауғу болады? Смайлкпен бағалау |
видео ресурс http://bilimland.kz/ru/#lesson=16720 Постер, маркер
|
|||
|
Аяқталуы |
«Бумеранг» тәсілі Мұғалімге қойылған жазбаша сұрақтарға өзі жауап береді «Шынығу әдісі» белгілі қозғалыстарды орындау арқылы рефлексиялық бағалау Кері байланыс: «Бағдаршам» |
Дәптермен жұмыс
|
|||
|
Қосымша ақпарат: |
|||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау - Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
1.Пəнаралық байланыс 2.Қауіпсіздік жəне еңбекті қорғау ережелері. 3.АКТ-мен байланыс 4.Құндылықтардағы байланыс |
|||
|
Ереженің ерекшеліктерін ажыратады Қайталайды |
1.Смайликпен бағалау 2.«Шынығу»әдісі 3.Кері байланыс: «Бағдаршам» |
1. Математика 2.Қауіпсіздік ережесін сақтадым 3.Бейне үзік 4.Ортамен қарым-қатынас жасау қабілетін дамыту |
|||
|
Рефлексия Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім жəне неліктен?
|
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сəйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
|
||||
|
|
|||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нəрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нəрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? 1. 2. |
|
||||
PAGE \* MERGEFORMAT 2
шағым қалдыра аласыз














