«Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімі № 11 орта мектебі»
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ашық сабақ
Тақырыбы: Ұлттық ойындар
Сыныбы: 6 «Б»
Пәні: Қазақ тілі
Пән мұғалімі: Килыбаева М. К.
Тараз қаласы 2021 жыл
Сабақтың тақырыбы: Ұлттық ойындар
Сабақтың барысы:
|
Бөлім: Спорт. Белгілі спорт жұлдыздары. Морфология. |
|
||||||||
|
Күні: 03.02.2021ж |
Мұғалімнің аты-жөні: Килыбаева М.К. |
||||||||
|
Сыныбы: 6 «Б» |
Қатысушылар саны: 17 |
Қатыспағандар саны: 17 |
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы: Ұлттық ойындар |
|
||||||||
|
Сабақтың мақсаты: 6.2.1.1 мәтіннен негізгі және қосымша, детальді ақпаратты анықтау, түсіндіру; |
|
||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы |
1.Амандасу, түгелдеу 2 .Алдыңғы білімді тексеру. «Кім жылдам?» әдісі |
Берілген сұраққа жылдам жауап беру арқылы жүзеге асырады. |
|
Видеолар, слайд |
|||||
|
Сабақтың ортасы |
«Артығын тап» әдісі. Мақсаты: Берілген бірнеше суреттен артығын табу арқылы, сабақтың тақырыбын болжату.
1.Видеоға назар аударамыз. Бейне үзінді You Tube каналынан алынды. Не көрдік? 2.Мұғалім түсіндірмесі.
Жетекші сұрақтар: Қазақ халқының қандай ұлттық ойындары бар екен? Бала тәрбиесінде ұлттық ойындардың алатын орыны қандай деп ойлайсың? 4. «Ақпаратты сүзу» әдісі Бағалау критерийі: Берілген сілтемені басып, мәтінді мұқият оқыңыздар; Дескриторы: Мәтінді мұқият оқып танысасыздар; Детальді ақпаратты сүзіп аласыздар;
5. «Венн диаграмма» әдісі
Бағалау критерийі: Мәтінді оқып танысасыздар; Дескриторы: Баланың өсуіне тигізетін пайдасы туралы деректерді жазасыздар; Ортақ қасиетін анықтайсыздар
Т 6. «Ішіне, сыртына» әдісі Бағалау критерийі: Сөздерді оқып танысасыздар;
Дескриторы: Дара, күрделі етістіктерді бөліп жазасыздар; Келдік, сайрап жатыр, іздедік, жымыңдайды,естіледі, кездестік, қатып қалыпты, буып алыпты, айттық, алап барды, әперді, әкетті, апарған екен.
|
Сілтемесі: https://www.youtube.com/watch?v=_Hmy7Rg9nLAе Сілтемені басып видеоны көреді.
Жетекші сұрақтарға жауап береді.
Сілтемені басып, мәтінді оқып танысады. https://massaget.kz/mangilik_el/tup_tamyir/43388/
Баланың өсуіне тигізетін пайдасы туралы деректерді жазады. Ортақ қасиетін анықтайды.
Дара, күрделі етістіктерді бөліп жазады. |
|
|
|||||
|
Сабақтың соңы |
7. Қорытынды
Қосымша ізденуге арналған тапсырма
|
Қазақ халқының басқа да ұлттық ойындары туралы деректер жинайды |
|
|
|||||


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Ұлттық ойындар" 6 сынып
Ашық сабақ "Ұлттық ойындар" 6 сынып
«Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімі № 11 орта мектебі»
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ашық сабақ
Тақырыбы: Ұлттық ойындар
Сыныбы: 6 «Б»
Пәні: Қазақ тілі
Пән мұғалімі: Килыбаева М. К.
Тараз қаласы 2021 жыл
Сабақтың тақырыбы: Ұлттық ойындар
Сабақтың барысы:
|
Бөлім: Спорт. Белгілі спорт жұлдыздары. Морфология. |
|
||||||||
|
Күні: 03.02.2021ж |
Мұғалімнің аты-жөні: Килыбаева М.К. |
||||||||
|
Сыныбы: 6 «Б» |
Қатысушылар саны: 17 |
Қатыспағандар саны: 17 |
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы: Ұлттық ойындар |
|
||||||||
|
Сабақтың мақсаты: 6.2.1.1 мәтіннен негізгі және қосымша, детальді ақпаратты анықтау, түсіндіру; |
|
||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы |
1.Амандасу, түгелдеу 2 .Алдыңғы білімді тексеру. «Кім жылдам?» әдісі |
Берілген сұраққа жылдам жауап беру арқылы жүзеге асырады. |
|
Видеолар, слайд |
|||||
|
Сабақтың ортасы |
«Артығын тап» әдісі. Мақсаты: Берілген бірнеше суреттен артығын табу арқылы, сабақтың тақырыбын болжату.
1.Видеоға назар аударамыз. Бейне үзінді You Tube каналынан алынды. Не көрдік? 2.Мұғалім түсіндірмесі.
Жетекші сұрақтар: Қазақ халқының қандай ұлттық ойындары бар екен? Бала тәрбиесінде ұлттық ойындардың алатын орыны қандай деп ойлайсың? 4. «Ақпаратты сүзу» әдісі Бағалау критерийі: Берілген сілтемені басып, мәтінді мұқият оқыңыздар; Дескриторы: Мәтінді мұқият оқып танысасыздар; Детальді ақпаратты сүзіп аласыздар;
5. «Венн диаграмма» әдісі
Бағалау критерийі: Мәтінді оқып танысасыздар; Дескриторы: Баланың өсуіне тигізетін пайдасы туралы деректерді жазасыздар; Ортақ қасиетін анықтайсыздар
Т 6. «Ішіне, сыртына» әдісі Бағалау критерийі: Сөздерді оқып танысасыздар;
Дескриторы: Дара, күрделі етістіктерді бөліп жазасыздар; Келдік, сайрап жатыр, іздедік, жымыңдайды,естіледі, кездестік, қатып қалыпты, буып алыпты, айттық, алап барды, әперді, әкетті, апарған екен.
|
Сілтемесі: https://www.youtube.com/watch?v=_Hmy7Rg9nLAе Сілтемені басып видеоны көреді.
Жетекші сұрақтарға жауап береді.
Сілтемені басып, мәтінді оқып танысады. https://massaget.kz/mangilik_el/tup_tamyir/43388/
Баланың өсуіне тигізетін пайдасы туралы деректерді жазады. Ортақ қасиетін анықтайды.
Дара, күрделі етістіктерді бөліп жазады. |
|
|
|||||
|
Сабақтың соңы |
7. Қорытынды
Қосымша ізденуге арналған тапсырма
|
Қазақ халқының басқа да ұлттық ойындары туралы деректер жинайды |
|
|
|||||


шағым қалдыра аласыз

















