Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
2-бөлім: Тәрбиенің қайнар бұлағы |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Тасқынбай М.Б |
|
|
Күні: |
26.11.2024 жыл |
|
|
Сынып: 5 “Б” |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Ы. Алтынсарин “Қыпшақ Сейітқұл” Сейітқұл-заманынан озып туған адам |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5.1.3.1- Көркем шығармадағы кейіпкер портреті мен іс-әрекеті арқылы образын ашу; 5.2.4.1 - көркем шығармадан алған әсерін сипаттап авторға хат, өлең жазу. |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Көркем шығармадағы кейіпкер портреті мен іс-әрекеті арқылы образын ашады. көркем шығармадан алған әсерін сипаттап авторға хат, өлең жазады. |
|
|
Құндылыққа баулу |
“Мәңгілік ел”жалпыұлттық идеясы бойынша, “жалпыға бірлей еңбек қоғамы “құндылығына баулу;төрт түлік-ұлттық құндылық,ұлттық құндылықты тани білуге,оны қорғай білуге,бағалай білуге тәрбиелеу; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу, психологиялық жағымды ахуал туғызу. |
Үй жұмысын пысықтау “Жасырын тапсырмалар” әдісі
Дескриптор:
|
Шығарма желісі бойынша сұрақтарға жауап береді.
|
Сұрақтар жасырынған
қима қағаздар |
|
ІІ. Жаңа білімді игерту |
Әңгіме мазмұнына байланысты кейіпкерлердің іс-әрекетіне пікір білдіріңіздер. |
Кестені толтырады
Дескриптор:
|
Әңгіме мазмұнына байланысты кейіпкерлердің іс-әрекетін жазып, өз пікірін білдіреді 3 ұпай |
Қима қағаздар |
|
Білу Түсіну Сабақтың ортасы |
“1 мақал және 1 мысал” тапсырмасы Әңгіме мазмұнына сай мақал мәтелдер айтады. |
Дескриптор:
|
Әңгіме мазмұнына сай кейіпкердің іс-әрекетін анықтайтын мақал-мәтел жазады 3 ұпай |
Жұмыс дәптері |
Көркем шығармадан алған әсерін сипаттап авторға хат немесе өлең жазу. |
Көркем шығарманы оқығаннан кейінгі әсерін сипаттап, шығарма кейіпкерлерінің бірін таңдап хат немесе өлең жазады,
Дескриптор:
|
Шығарма кейіпкерлеріне хат жазады. 3 ұпай |
Жұмыс дәптері |
|
|
Рефлексия |
“Егінші жер таңдайды” әдісі |
Егістік алқабына оқушылар, бағалау парағын жабыстырады. Егер сабақты түсінсе-жоғары Қиындықтар кездессе-орта Дым түсінбесе-төмен жаққа жабыстырады. |
|
Егістік алқабы суреті |
|
Үйге тапсырма |
74 бет, 4 тапсырма Еңбек, кәсіп туралы мақал-мәтелдер жаттау |
|
|
|
1
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Ы.Алтынсарин "Қыпшақ Сейітқұл" 5 сынып
Ашық сабақ Ы.Алтынсарин "Қыпшақ Сейітқұл" 5 сынып
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
2-бөлім: Тәрбиенің қайнар бұлағы |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Тасқынбай М.Б |
|
|
Күні: |
26.11.2024 жыл |
|
|
Сынып: 5 “Б” |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Ы. Алтынсарин “Қыпшақ Сейітқұл” Сейітқұл-заманынан озып туған адам |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5.1.3.1- Көркем шығармадағы кейіпкер портреті мен іс-әрекеті арқылы образын ашу; 5.2.4.1 - көркем шығармадан алған әсерін сипаттап авторға хат, өлең жазу. |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Көркем шығармадағы кейіпкер портреті мен іс-әрекеті арқылы образын ашады. көркем шығармадан алған әсерін сипаттап авторға хат, өлең жазады. |
|
|
Құндылыққа баулу |
“Мәңгілік ел”жалпыұлттық идеясы бойынша, “жалпыға бірлей еңбек қоғамы “құндылығына баулу;төрт түлік-ұлттық құндылық,ұлттық құндылықты тани білуге,оны қорғай білуге,бағалай білуге тәрбиелеу; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу, психологиялық жағымды ахуал туғызу. |
Үй жұмысын пысықтау “Жасырын тапсырмалар” әдісі
Дескриптор:
|
Шығарма желісі бойынша сұрақтарға жауап береді.
|
Сұрақтар жасырынған
қима қағаздар |
|
ІІ. Жаңа білімді игерту |
Әңгіме мазмұнына байланысты кейіпкерлердің іс-әрекетіне пікір білдіріңіздер. |
Кестені толтырады
Дескриптор:
|
Әңгіме мазмұнына байланысты кейіпкерлердің іс-әрекетін жазып, өз пікірін білдіреді 3 ұпай |
Қима қағаздар |
|
Білу Түсіну Сабақтың ортасы |
“1 мақал және 1 мысал” тапсырмасы Әңгіме мазмұнына сай мақал мәтелдер айтады. |
Дескриптор:
|
Әңгіме мазмұнына сай кейіпкердің іс-әрекетін анықтайтын мақал-мәтел жазады 3 ұпай |
Жұмыс дәптері |
Көркем шығармадан алған әсерін сипаттап авторға хат немесе өлең жазу. |
Көркем шығарманы оқығаннан кейінгі әсерін сипаттап, шығарма кейіпкерлерінің бірін таңдап хат немесе өлең жазады,
Дескриптор:
|
Шығарма кейіпкерлеріне хат жазады. 3 ұпай |
Жұмыс дәптері |
|
|
Рефлексия |
“Егінші жер таңдайды” әдісі |
Егістік алқабына оқушылар, бағалау парағын жабыстырады. Егер сабақты түсінсе-жоғары Қиындықтар кездессе-орта Дым түсінбесе-төмен жаққа жабыстырады. |
|
Егістік алқабы суреті |
|
Үйге тапсырма |
74 бет, 4 тапсырма Еңбек, кәсіп туралы мақал-мәтелдер жаттау |
|
|
|
1
шағым қалдыра аласыз
















