|
ҰОҚ: Қатынас:Сауат ашу негіздері |
|||
|
Тақырыбы: Сүйікті жануарларым.Қ қ дыбысы және әрпі. |
|||
|
Оқу мақсаты: |
Қ дыбысы мен әрпін атап, қ дыбысы бар сөзге дыбыстық талдау жасай білу. |
||
|
ҰОҚ мақаты: |
Көлік түрлерді атап,олардың пайдасын біледі. |
||
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер: |
Сұрақ-жауап,әңгімелеу,көрсету. |
||
|
Ресурстар, дамытушы орта: |
Кеспе әріптер, суреттер |
||
|
Жоспарлау |
|||
|
ҰОҚ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Баланың әрекеті |
|
|
Сабақтың басталуы |
Шаттық шеңбер Адал жақсы ниетпен, Бар адмаға бақ тілеп. Жарып шыққан жүректі, Сөздің бәрі ақ тілек. |
Шеңберге тұрып іс-қимылмен көрсетеді. |
|
|
Сабақтың негізгі бөлігі 4-К моделі Сыни ойлау,командалық жұмыс.Саралау стр.нәтиже Саралау стр. топтарға бөлуЖалпы,жеке дара әдісі.Саралау стр,жылдамдық, уақыт Ашық сұрақтар Бала үні Жеке,жүптық топтық жұмыс «Диірмен»әдісі Сергіті сәті Блум таксаномиясын қолдандым. (білу,түсіну,қолдану) |
Жұмбақ жасыру. Сандықтың ішіндегі бірнеше суреттер(көлік түрлерінің суреттері)арқылы бір бала жұмбақ жасырады. Жұмбақ не жайлы болды?Балалардың жауабынан кейін педагог көлік түрлерімен қысқаша түсіндіріп кетеді.
Топқа бөлу.Көліктің суреттері арқылы балаларды топқа бөледі. 1.Автомобиль көлігі тобы.Суреттен менің сүйікті көлігім әңгіме құрастыру. 2. Әуе көлігі тобы. Геометриялық пішіндерден машина жапсырып,түстердің және пішіндерін сұраймын.(Үшбұрыш,төртбұрыш,шеңбер) 3.Су көлігі тобы. Қиылған дайын су көлігінің суреттерінен құрастырады. 4.Теміржол көлігі тобы.Суреттің ішіндегі теміржол көлігінің артық көліктерді сызып тастайды. «Диірмен» әдісі бойынша балалар әр топтың жұмысын талдайды, «Басбарсақ»әдісі бойынша бағалайды Орнымыздан тұрамыз, Канатымызды жаямыз. Ұшақ болып ұшамыз, Суда жолымен зулайды Басқа жаққа бұрмайды. Ойын: «Сәйкесін тап» Балалар көліктің суреттерімен кеспе қағаздармен таратылады.Бұл тапсырманы жеке орындап,жұпта алмасу арқылы бірін-бірі бағалайды. |
Жұмбақтардың жауабын шешеді. Жауап береді.
Балалар тапсырманы орындайды.
Балалар сергіту сәтін қимылмен орындайды.
Тапсырманы орындайды. |
|
|
Сабақтың қорытынды бөлімі Кері байланыс |
-Қандай көлік түрлерін білесің? -Алыс жол жүріп көрдің бе? -Өзің қандай көлікті ұнатасың? Балалар сендер бүгінгі іс-әрекетіне өте жақсы қатыстыңыздар.Жарайсыңдар,балалар. Бағдаршам. Қызыл-түсіндім. Сары-көмек қажет. Жасыл-түсіндім. |
Балалар ойларын қорытындылайды. |
|
Бақылау парағы
ҰОҚ негізгі бөлімінде балаларға жалпылай және дара бақылау жұмысын жүргіздім.
|
№ |
Оқушының аты-жөні |
Көлік түрлері |
Көліктің пайдасы |
|
1 |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
4 |
|
|
|
Жасыл- жақсы біледі.
Қызыл-бала қиналады.
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ.Сауат ашу негіздері.Тақырыбы: Сүйікті жануарларым.Қ қ дыбысы және әрпі.
Ашық сабақ.Сауат ашу негіздері.Тақырыбы: Сүйікті жануарларым.Қ қ дыбысы және әрпі.
|
ҰОҚ: Қатынас:Сауат ашу негіздері |
|||
|
Тақырыбы: Сүйікті жануарларым.Қ қ дыбысы және әрпі. |
|||
|
Оқу мақсаты: |
Қ дыбысы мен әрпін атап, қ дыбысы бар сөзге дыбыстық талдау жасай білу. |
||
|
ҰОҚ мақаты: |
Көлік түрлерді атап,олардың пайдасын біледі. |
||
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер: |
Сұрақ-жауап,әңгімелеу,көрсету. |
||
|
Ресурстар, дамытушы орта: |
Кеспе әріптер, суреттер |
||
|
Жоспарлау |
|||
|
ҰОҚ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Баланың әрекеті |
|
|
Сабақтың басталуы |
Шаттық шеңбер Адал жақсы ниетпен, Бар адмаға бақ тілеп. Жарып шыққан жүректі, Сөздің бәрі ақ тілек. |
Шеңберге тұрып іс-қимылмен көрсетеді. |
|
|
Сабақтың негізгі бөлігі 4-К моделі Сыни ойлау,командалық жұмыс.Саралау стр.нәтиже Саралау стр. топтарға бөлуЖалпы,жеке дара әдісі.Саралау стр,жылдамдық, уақыт Ашық сұрақтар Бала үні Жеке,жүптық топтық жұмыс «Диірмен»әдісі Сергіті сәті Блум таксаномиясын қолдандым. (білу,түсіну,қолдану) |
Жұмбақ жасыру. Сандықтың ішіндегі бірнеше суреттер(көлік түрлерінің суреттері)арқылы бір бала жұмбақ жасырады. Жұмбақ не жайлы болды?Балалардың жауабынан кейін педагог көлік түрлерімен қысқаша түсіндіріп кетеді.
Топқа бөлу.Көліктің суреттері арқылы балаларды топқа бөледі. 1.Автомобиль көлігі тобы.Суреттен менің сүйікті көлігім әңгіме құрастыру. 2. Әуе көлігі тобы. Геометриялық пішіндерден машина жапсырып,түстердің және пішіндерін сұраймын.(Үшбұрыш,төртбұрыш,шеңбер) 3.Су көлігі тобы. Қиылған дайын су көлігінің суреттерінен құрастырады. 4.Теміржол көлігі тобы.Суреттің ішіндегі теміржол көлігінің артық көліктерді сызып тастайды. «Диірмен» әдісі бойынша балалар әр топтың жұмысын талдайды, «Басбарсақ»әдісі бойынша бағалайды Орнымыздан тұрамыз, Канатымызды жаямыз. Ұшақ болып ұшамыз, Суда жолымен зулайды Басқа жаққа бұрмайды. Ойын: «Сәйкесін тап» Балалар көліктің суреттерімен кеспе қағаздармен таратылады.Бұл тапсырманы жеке орындап,жұпта алмасу арқылы бірін-бірі бағалайды. |
Жұмбақтардың жауабын шешеді. Жауап береді.
Балалар тапсырманы орындайды.
Балалар сергіту сәтін қимылмен орындайды.
Тапсырманы орындайды. |
|
|
Сабақтың қорытынды бөлімі Кері байланыс |
-Қандай көлік түрлерін білесің? -Алыс жол жүріп көрдің бе? -Өзің қандай көлікті ұнатасың? Балалар сендер бүгінгі іс-әрекетіне өте жақсы қатыстыңыздар.Жарайсыңдар,балалар. Бағдаршам. Қызыл-түсіндім. Сары-көмек қажет. Жасыл-түсіндім. |
Балалар ойларын қорытындылайды. |
|
Бақылау парағы
ҰОҚ негізгі бөлімінде балаларға жалпылай және дара бақылау жұмысын жүргіздім.
|
№ |
Оқушының аты-жөні |
Көлік түрлері |
Көліктің пайдасы |
|
1 |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
4 |
|
|
|
Жасыл- жақсы біледі.
Қызыл-бала қиналады.
шағым қалдыра аласыз













