Материалдар / Ашық ұйымдастырылған оқу қызметінің тақырыбы:"Бәрі-бәрі жұмыста"
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық ұйымдастырылған оқу қызметінің тақырыбы:"Бәрі-бәрі жұмыста"

Материал туралы қысқаша түсінік
Балабақша тәрбиешілеріне
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
09 Сәуір 2021
686
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады



Күні: 20.09.2016ж.

1.Білім беру саласы: «Коммуникация » .

Ұйымдастырылған оқу қызметі:Көркем әдебиет

Тақырыбы: «Жұмыстың бәрі жақсы» (өлең)

Мақсат- міндеттері:

*Қоршаған ортаның жан – жақтылығы жайлы түсініктерін көркем

туындылар, мамандық арқылы кеңейту.

*Туынды кейіпкерлерінің іс – әрекетін бағалау, өз ойлары мен алған

әсерлерін айта білу білігін дамыту

*Балаларды қайырымдылыққа, адамгершілікке тәрбиелеу.

Әдіс- тәсілдер: түсіндіру, көрсету, сұрақ- жауап, ойын.

Көрнекіліктер: мамандықтар суреттері, әр маманның құралдары.

Алдын- ала жүргізілетін жұмыс: Мамандықтармен таныстырып әңгімелеу

Билингвалдық компонент: ғарыш-космос, ғарыш-cosmos;

ұстаз- учитель, ұстаз-tеacher

Оқу қызмет кезеңдері

Тәрбиешінің іс-әрекеті

Балалардың іс-әрекеті

Мотивациялық – қозғаушы

Ұйымдастыру кезеңі

- Балалар, бәріміз ортаға шығып, шаттық шеңберін құрайық.

Шеңбер болып тұрайық жылы жүзбен,

Бізге келген қуаныш нұр іздеген.

Шуақ толған жанымыз, жүрегіміз.

Үлгі алсын көрген жан мына бізден.

Шаттық шеңберге жиналады.

Өлең жолдарына сәйкес қимылдар жасайды.




Іздену –ұйымдастыру-

шы

- Ал енді мен сендерді ыңғайланып отыруға шақырамын.

-Бүгінгі оқу іс – әрекетіміздің ақын Мұзафар Әлімбаевтың «Жұмыстың бәрі жақсы» өлеңімен танысамыз.

Кіріспе әңгіме.

Құрылысшы:

Қолда темір қалағым,

Содан сарай қаладым.

Алматыдан аумайтын,

Әсем қала саламын.

Сергіту жаттығуын орындау(музыка әуенімен қимылдар жасайды.)

Шахтер:

Орны бөлек елдегі,

Шахтердің көп еңбегі,

Тау- тау болып үйілген,

Оның қазған кендері.

Ұстаз:

Оқу – білім ордасы,

Ұстаз оның арнасы,

Ұстаздық деген ұлы іс,

Адамдардың айнасы

Ғарышкер:

Тұңғышты – ғарышты,

Тұнып тұрған алысты.

Орындалып арманы,

Ғарышкерлер шарлады.

Сұрақ – жауап.

-Өлең шумағында не жайлы айтылған?

-Кім білім береді?

-Автобусты кім айдайды?

-Тұрғын үйлерді кім салады?

-Балаларды кім емдейді?

Логикалық ойын:«Кім болам?»

Мақсаты: Мамандық туралы білімдерін бекіту.

Шарты:Бала өзі қалаған мамандығын алады да, сол мамандық туралы әңгімелейді.

Билингвалдық компонент:

ғарыш-космос, ғарыш-cosmos;

ұстаз- учитель, ұстаз-tеacher


Жайғасып отырады.







Мұқият тыңдайды.



Сергіту жаттығуларын орындайды.






Мамандық түрлерімен танысады.




Тәрбиешіні мұқият тыңдайды.





-Мамандықтар жайлы

-Ұстаз

-Жүргізуші

-Құрылысшы

-Дәрігер



Балалар ойынды қызыға ойнады.





Бірге қайталайды.

Рефлексивті- коррекциялау-шы

-Балалар, мына суреттерге назар аударыңдар. Суреттен кімдерді көріп тұрасыңдар?

-Суретте қандай мамандық иелері бейнеленген?

-Тағы қандай мамандық түрлерін білесіңдер?

-Сендер өскенде кім болғыларың келеді?

Барлығы суретке назар аударды.

-Мамандарды

-Дәрігер, мұғалім, суретші, құрылысшы

-Биші, жүргізуші, шебер, милиция

-Мен дәрігер болам

-Мен тәрбиеші болам, т.б

Күтілетін нәтиже:

Нені біледі: Мамандық түрлерін ажыратып, атай білді.

Қандай түсініктерді игереді: Болашақ мамандыққа байланысты ұғымын түсініп игерді.

Меңгерген дағдылары мен іскерліктері: Өлең мазмұнына қарай мамандық

түрлерін ажырату дағдысын меңгерді.




Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!