|
Мектеп : А.Қарсақбаев атындағы орта мектеп Мұғалімнің аты – жөні :Турысова А Қатысқандар саны :34 Күні : 10.09.2017 Қатыспағандар саны : Сынып : 4 «В» |
|
|
Сабақ тақырыбы |
Зат есім |
|
Сабақ мақсаттары |
.Зат есім туралы кең ауқымды түсінік қалыптастыру. 2. Сөйлем ішінде зат есімді ажырата білуге, сұрақ қоюға, және жауап беру. |
|
Жетістік критерийлері |
Зат есімді жаттығулар арқылы анықтайды 2. Сөйлем ішінде зат есімді ажырата білуге, сұрақ қоюды, және жауап берді |
|
Құндылықтарды дарыту |
Мәтінмен жұмыс жүргізе отырып,үлкен кісілерді құрметтеуге, көмектесуге мәтін мазмұн арқылы тәрбиелеу |
|
Пәнаралық байланыстар |
Мәтін Ж.Смақов. Апамның тілін алса егер |
|
АКТ қолдану дағдылары |
Аймектеп зат есім тест шешу |
|
Бастапқы білім |
Сөз таптары |
Сабақ барысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс - әрекет |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 мин |
1.Ұйымдастыру Психологиялық ахуал
Қазақ тілім - өз – тілім – ана
тілім, Үй тапсырмасын оқу 6-жаттығу Сөйлем құрау Оқушыларды сабақтың мақсаттарымен таныстыру. 1.Зат есімді сөйлемдерден табу. 2.Сұрақтарға жауап береміз. |
Шаттық шеңбер |
||
|
Сабақтың ортасы 12 мин 5 мин 2 мин 11 мин |
Дәптермен жұмыс Топтық жұмыс 10 – жаттығу. Мәтінді дауыстап оқы. 1 – топ. Зат есімдерді теріп жазу 2 – топ. Жалғаулары қай жақта тұр табу 3 – топ. Бірінші сөйлемнен зат есімдерді тап Дескриптор : 1. Зат есімдерді теріп жаза алады. 2. Жалғауларды қай жақта тұрғанын біледі . Бағалау Жеке жұмыс 11– жаттығу Бас әріппен жазылатын сөздер Дескриптор : Жалқы есімдердің бас әріппен жаза алады Бағалау Сергіту сәті : Жұптық жұмыс 1-топ 12 – жаттығу 2-топ 13-жаттығу 3-топ 14-жаттығу Дескриптор : 1. Зат есімдерді табу,соңғы дыбысының өзгеру біледі. Бағалау 15-жаттығуды мәнерлеп оқу |
Оқулық Дәптер Аймектеп |
||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Қағазға жазу |
|
||
|
Үйге тапсырма : 15 жаттығу Затесімнің жекеше түрін,содан кейін көпше түрін ажыратып жазу |
||||
|
Саралау– оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетеді жоспарлайсыз ? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз ? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз ? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||
|
Сыныпта қабілеті жоғары оқушыларға берілген тапсырмаларды уақытында және дұрыс орындап отыру қажет. Әсіресе «Ребусты шешіп » әңгіме жазу тапсырмасында аса мұқият болу қажет |
Оқушыларды әр тапсырма сайын "От шашу", "Бас бармақ", "Бағдаршам" тәсілдері арқылы бағалап отырдым.Әр тапсырманы орындаған сайын қандай мақсатқа жеткенімізді сұрап отырдым. Сабақ соңында « қағазға жазу» кері байланыс жасадым. |
Сабақ ортасында оқушылардың денсаулық сақтауына байланысты сергіту сәті орындалды. |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Атау септік
Атау септік
|
Мектеп : А.Қарсақбаев атындағы орта мектеп Мұғалімнің аты – жөні :Турысова А Қатысқандар саны :34 Күні : 10.09.2017 Қатыспағандар саны : Сынып : 4 «В» |
|
|
Сабақ тақырыбы |
Зат есім |
|
Сабақ мақсаттары |
.Зат есім туралы кең ауқымды түсінік қалыптастыру. 2. Сөйлем ішінде зат есімді ажырата білуге, сұрақ қоюға, және жауап беру. |
|
Жетістік критерийлері |
Зат есімді жаттығулар арқылы анықтайды 2. Сөйлем ішінде зат есімді ажырата білуге, сұрақ қоюды, және жауап берді |
|
Құндылықтарды дарыту |
Мәтінмен жұмыс жүргізе отырып,үлкен кісілерді құрметтеуге, көмектесуге мәтін мазмұн арқылы тәрбиелеу |
|
Пәнаралық байланыстар |
Мәтін Ж.Смақов. Апамның тілін алса егер |
|
АКТ қолдану дағдылары |
Аймектеп зат есім тест шешу |
|
Бастапқы білім |
Сөз таптары |
Сабақ барысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс - әрекет |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 мин |
1.Ұйымдастыру Психологиялық ахуал
Қазақ тілім - өз – тілім – ана
тілім, Үй тапсырмасын оқу 6-жаттығу Сөйлем құрау Оқушыларды сабақтың мақсаттарымен таныстыру. 1.Зат есімді сөйлемдерден табу. 2.Сұрақтарға жауап береміз. |
Шаттық шеңбер |
||
|
Сабақтың ортасы 12 мин 5 мин 2 мин 11 мин |
Дәптермен жұмыс Топтық жұмыс 10 – жаттығу. Мәтінді дауыстап оқы. 1 – топ. Зат есімдерді теріп жазу 2 – топ. Жалғаулары қай жақта тұр табу 3 – топ. Бірінші сөйлемнен зат есімдерді тап Дескриптор : 1. Зат есімдерді теріп жаза алады. 2. Жалғауларды қай жақта тұрғанын біледі . Бағалау Жеке жұмыс 11– жаттығу Бас әріппен жазылатын сөздер Дескриптор : Жалқы есімдердің бас әріппен жаза алады Бағалау Сергіту сәті : Жұптық жұмыс 1-топ 12 – жаттығу 2-топ 13-жаттығу 3-топ 14-жаттығу Дескриптор : 1. Зат есімдерді табу,соңғы дыбысының өзгеру біледі. Бағалау 15-жаттығуды мәнерлеп оқу |
Оқулық Дәптер Аймектеп |
||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Қағазға жазу |
|
||
|
Үйге тапсырма : 15 жаттығу Затесімнің жекеше түрін,содан кейін көпше түрін ажыратып жазу |
||||
|
Саралау– оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетеді жоспарлайсыз ? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз ? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз ? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||
|
Сыныпта қабілеті жоғары оқушыларға берілген тапсырмаларды уақытында және дұрыс орындап отыру қажет. Әсіресе «Ребусты шешіп » әңгіме жазу тапсырмасында аса мұқият болу қажет |
Оқушыларды әр тапсырма сайын "От шашу", "Бас бармақ", "Бағдаршам" тәсілдері арқылы бағалап отырдым.Әр тапсырманы орындаған сайын қандай мақсатқа жеткенімізді сұрап отырдым. Сабақ соңында « қағазға жазу» кері байланыс жасадым. |
Сабақ ортасында оқушылардың денсаулық сақтауына байланысты сергіту сәті орындалды. |
||
шағым қалдыра аласыз













