Материалдар / Ауданды өлшеу . Квадрат дециметр және квадрат метр
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ауданды өлшеу . Квадрат дециметр және квадрат метр

Материал туралы қысқаша түсінік
Сабақ жоспарын құрғанда оқушылардың сабаққа қызығушылығын арттыру мақсатында түрлі интербелсенді әдістерді іздестіру ұстаздардың күнделікті жұмысы.Түрлі сайттан авторлардың сабақтарын салыстыра отырып өзіне керектіні алып, сабақты тиімді әдістермен өзкізуді жоспарлайды.Мұғалім үшін оқушылармен тығыз байланысқа түсіп,оқушының белсене сабаққа қатысуын көру бір бақыт деп санаймын.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
07 Желтоқсан 2018
455
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады



Пән:Математика

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

Мектеп: Әзімбек Ысмайылұлы атындағы орта мектебі

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні: Қонарбаева Гүлзат

Сынып: 3

Қатысқандар:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы:

Ауданды өлшеу . Квадрат дециметр және квадрат метр

Сабақ мақсаттары

Тура және жанама түрде тұжырымдалған қатынастармен байланысты есептерді шешуді және салыстыруды бекітеді, кестелік көбейту мен бөлуді қайталайды.


Дескриптор

1.Көбейту мен бөлуді тексерудің үлгісін көрсету.

2.Көбейтуді қосумен алмастыра білу .

3. Оқушылардың математикалық білім қабілеттерін тексеру.

Бағалау критерийлері

1.Көбейтінді,бөліндінің мәнін таба алады;

2.Көбейтінділерді бірдей қосылғыштармен алмастыра алады;

3.Кері есеп құрастыра алады.

Тілдік мақсаттар

*көбейтінді, көбейткіш,бөлінді, бөлінгіш, бөлгіш.арттыру,кеміту

Құндылықтарды дарыту

Өмір бойы білім алу

Пәнаралық байланыстар

дүниетану.

Ресурстар

Оқулық,топтық тапсырмалар,кері байланыс

Әдіс – тәсілдер

Түсіндіру, сұрақ-жауап,рефлексия

Алдыңғы меңгерілген білім

Қайталау.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақта жоспарланған іс-әрекет


Ресурстар

Сабақтың басы

0-2 минут






1. Ұйымдастыру кезеңі.

Психологиялық дайындық:
Оқушылар топта тұрып бір-біріне сәттілік тілейді.
1,2,3

Сынып іші тып-тыныш

Жалқаулықты тастаймыз

Жаңа сабақ бастаймыз

Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау.

Ка








Сабақтың ортасы

3-32 минут






















Сергіту сәті

















Кім жылдам?


7-ге, 8-ге, 9-ға есе арттыру

7есе арттыр

7

9

8

4

10






Мысалы:







Мағынаны тану


1

1-топ 2-топ 3-топ

Ш:4*2=8 Ж:8 т.ш Ш:60:3=20 Ж:20 мин Ш:9*2=18 Ж:18 м

Ш:4*2=8 Ж:8 т.ш Ш:60:3=20 Ж:20 мин Ш:18:2=9 Ж:9


2

1-топ 2-топ 3-топ

4*6=24 9*4=36 3*6=18

5*6=30 5*20=100 8*2=16

(48+12):6=10 (36-27):3=3 (24+16):8=5

80-7*8=24 5*7+65=100 90-6*9=36


3

1-топ 2-топ 3- топ

Р=2+2+2+2 Р= 4см*4 Р=6•4

Р=8 (см) Р=16см Р=24 см

4

1-топ 2-топ 3- топ

74:9=8 (қалд.2) 65:9=7 (қалд.2) 85:9=9 (қалд.4)

125см=1м2дм5см 540см=5м4дм 42дм=4м2дм


6.Теңдеулерді шеш:

1-топ 2-топ 3- топ

х:100=9 800:а=8 с:10=70

у*6=600 в:5=100 400:х=100








А4 форматындағы ақ қағаз




Оқулықпен жұмыс



Жұмыс дәптері













Сабақтың

соңы

32-37 минут

Диас ағаш кесуге әкесіне көмектесті.Әрбір бөренені олар 5бөлікке бөлді.Олар арамен бір кесіп түсіруге 5мин уақыт жұмсады.4бөренені арамен кесуге оларға қанша уақыт керек болады?

Бағалау


3 минут

Рефлексия

Бағалау парағын толтыру.

Денсаулықжәне қауіпсіздік

техникасының сақталуы



Үйге тапсырма

5,7, 86бет

















Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!