Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
1-бөлім . І бөлім. Кеңістік пен уақыт |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Абдраимова М. Т. |
|
|
Күні: |
26.11.24ж |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Б. Мұқай «Өмірзая» романы. 49-т |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
11.3.2.1 - көркем шығармадағы заман көрінісі мен қазіргі заман көрінісін салыстырып бағалау; |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- көркем шығармадағы заман көрінісі мен қазіргі заман көрінісін салыстырып бағалайды; -өмір шындығына өз бағасын береді; |
|
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік ел» жалпыұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. Өмір бойы оқуға, еңбек етуге, Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке деген дағдысы қалыптасады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының іс-әрекеті әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
І.Ұйымдастыру |
|
|
|
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
ІІ. Жаңа білімді игерту Үш кейіпкер, үш түрлі тағдыр. Тағдыр ұқсаманымен, олар артынан ерген жалғыз балалары үшін қиындық көреді. 49-тарауды оқып, мазмұндайды. 1. Жындыхана қақпасының алдындағы әке мен баласының әңгімесі 2. Қария 17 желтоқсанда алаңға намыстанып шыққан. 3.Бала әкесін өтірік айтуға мәжбүрлеп тұр. 4. 77 жыл өтірік айтпаған шал, озбырлықты әшкереледі. 5. Аяған тесіктен сығалап Байларовты көрді. 6. Баласы үшін жанпида болған шерменде әке. 1-тапсырма. Әр эпизодтың түйінін ашыңыз.
2-тапсырма. Ес ақсақалдың көтерген мәселелерін талдаңыздар.
|
- сұрақтарға жауап береді.
- көркем шығармадағы заман көрінісі мен қазіргі заман көрінісін салыстырып бағалайды;
-кейіпкер сөзінің қолданысын, қызметін талдайды; ; |
Дескриптор: -әр дұрыс жауап 1 ұпай; барлығы 3 ұпай.
Дескриптор:
Дескриптор:
Барлығы 6 ұпай. |
Оқулық «Мектеп» . |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия Сабақтың екі сәтті тұсын ата, бір ұсыныс айту. Үйге тапсырма хрестоматиядан романның бөліктерін оқу. |
Екі жұлдыз, бір тілек. |
|
88-бет |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Б. Мұқай "Өмірзая" романы 49-тарау.
Б. Мұқай "Өмірзая" романы 49-тарау.
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
1-бөлім . І бөлім. Кеңістік пен уақыт |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Абдраимова М. Т. |
|
|
Күні: |
26.11.24ж |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Б. Мұқай «Өмірзая» романы. 49-т |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
11.3.2.1 - көркем шығармадағы заман көрінісі мен қазіргі заман көрінісін салыстырып бағалау; |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- көркем шығармадағы заман көрінісі мен қазіргі заман көрінісін салыстырып бағалайды; -өмір шындығына өз бағасын береді; |
|
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік ел» жалпыұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. Өмір бойы оқуға, еңбек етуге, Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке деген дағдысы қалыптасады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының іс-әрекеті әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
І.Ұйымдастыру |
|
|
|
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
ІІ. Жаңа білімді игерту Үш кейіпкер, үш түрлі тағдыр. Тағдыр ұқсаманымен, олар артынан ерген жалғыз балалары үшін қиындық көреді. 49-тарауды оқып, мазмұндайды. 1. Жындыхана қақпасының алдындағы әке мен баласының әңгімесі 2. Қария 17 желтоқсанда алаңға намыстанып шыққан. 3.Бала әкесін өтірік айтуға мәжбүрлеп тұр. 4. 77 жыл өтірік айтпаған шал, озбырлықты әшкереледі. 5. Аяған тесіктен сығалап Байларовты көрді. 6. Баласы үшін жанпида болған шерменде әке. 1-тапсырма. Әр эпизодтың түйінін ашыңыз.
2-тапсырма. Ес ақсақалдың көтерген мәселелерін талдаңыздар.
|
- сұрақтарға жауап береді.
- көркем шығармадағы заман көрінісі мен қазіргі заман көрінісін салыстырып бағалайды;
-кейіпкер сөзінің қолданысын, қызметін талдайды; ; |
Дескриптор: -әр дұрыс жауап 1 ұпай; барлығы 3 ұпай.
Дескриптор:
Дескриптор:
Барлығы 6 ұпай. |
Оқулық «Мектеп» . |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия Сабақтың екі сәтті тұсын ата, бір ұсыныс айту. Үйге тапсырма хрестоматиядан романның бөліктерін оқу. |
Екі жұлдыз, бір тілек. |
|
88-бет |
шағым қалдыра аласыз













