ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ
Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
№14 «Малышок» б/ бақшасы КМҚК
Білім беру саласы: «Шығармашылық»
Бөлімі: «Сурет салу»
«Қарлығаш» 1- кіші тобының ұйымдастырылған оқу қызметі
Тәрбиешілер: АбитаеваМ.Б.
Касенова Н.С.
2017 -2018 о/ж
«Қарлығаш» 1 - кіші тобы
ҰОҚ №
Күні –22.12.17.-----------------------------------------
Тәрбиешінің аты –жөні:Абитаева М.Б.
Қатысқандар саны /қатыспағандар саны:
Өтпелі тақырып:Менің Қазақстаным
Апта тақырыбы:Сиқырлы қыс
Білім беру саласы:Шығармашылық
Бөлімі:Сурет салу
Үлгі оқу бағдарламасы бойынша мақсаты:
Тақырыбы:Бәйтерек
Мақсаты:Түзу,домалақ пішіндерді салуды жетілдіру,бәйтеректің суретін салу.
Міндеті:
Білімдік: балалаларға суреттке қажетті оқу құралдарымен таныстыру.
Дамытушылық: қағазбен, майлы қарындашпен таныстырып, жұмыс icтey дағдыларын қалыптастыру
Тәрбиелік: үстелде дұрыс отыра білуге және еңбек етуге тәрбиелеу
Билингвалдық компонент: қағаз-бумага-paper
Тілдік мақсат: (сөздік жұмысы, грамматика т.б.) қағаз, қорап, бояу.
Көрнекіліктер: демонстрациялык материалдар.
Қажетті құрал-жабдықтар: сурет салуға арналған ақ қағаз, түрлі түсті майлы қарындаштар, «Өз түсіңді тап!» ойынына арналған әртүрлі жолақ қағаздар (немесе ойыншықтар т.б.).
|
Оқу қызметінің кезеңдері |
Тәрбиешінің іс -әрекеті |
Балалардың әрекеті |
Есеп |
|
|
+ |
- |
|||
|
Кіріспе бөлімі
Негізгі бөлім
Қорытынды бөлім |
Балаларға қағаз, қарындаш көрсетіп,оларға қағазда қарындашпен сурет салуға болатынын түсіндіру.Оң қолымен қарындашты қалай дұрыс ұстай білуге болатынын көрсетіп,ал сол қолымен қағазды ұстап тұру керектігін көрсету.Қағазға әр түрлі сызықтар салып көрсету(ирек,қисық сызықтар) Балалар біздің еліміздің астанасы қай қала? -Астана -Отанымның тірегі, -Астананың жүрегі, -Мақтан етем өзіңді -Бәйтерегі киелі. -Балалар біз қазір сендермен бәйтеректің суретін саламыз.Жұмыстың орындалу реті түсіндіріліп бәтеректің суретін салуға жұмылдыру. Балалардың жасаған жұмысын көрмеге қою. |
Тәрбиешіні мұқият тыңдайды.
-Астана Балалар тәрбиешінің түсіндірмесін тыңдай отырып,бәйтеректің бейнесін салады.
Қарындаштарды жинауға көмектеседі. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Күтілетін нәтиже:
Қабылдайды:Астана қаласы және Бәйтерек туралы
Түсінеді:Жұмысты ретімен,тиянақты орындау керектігін
Қолданады:Түсті бейнелейтін заттың сипатына қарай
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бәйтерек
Бәйтерек
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ
Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
№14 «Малышок» б/ бақшасы КМҚК
Білім беру саласы: «Шығармашылық»
Бөлімі: «Сурет салу»
«Қарлығаш» 1- кіші тобының ұйымдастырылған оқу қызметі
Тәрбиешілер: АбитаеваМ.Б.
Касенова Н.С.
2017 -2018 о/ж
«Қарлығаш» 1 - кіші тобы
ҰОҚ №
Күні –22.12.17.-----------------------------------------
Тәрбиешінің аты –жөні:Абитаева М.Б.
Қатысқандар саны /қатыспағандар саны:
Өтпелі тақырып:Менің Қазақстаным
Апта тақырыбы:Сиқырлы қыс
Білім беру саласы:Шығармашылық
Бөлімі:Сурет салу
Үлгі оқу бағдарламасы бойынша мақсаты:
Тақырыбы:Бәйтерек
Мақсаты:Түзу,домалақ пішіндерді салуды жетілдіру,бәйтеректің суретін салу.
Міндеті:
Білімдік: балалаларға суреттке қажетті оқу құралдарымен таныстыру.
Дамытушылық: қағазбен, майлы қарындашпен таныстырып, жұмыс icтey дағдыларын қалыптастыру
Тәрбиелік: үстелде дұрыс отыра білуге және еңбек етуге тәрбиелеу
Билингвалдық компонент: қағаз-бумага-paper
Тілдік мақсат: (сөздік жұмысы, грамматика т.б.) қағаз, қорап, бояу.
Көрнекіліктер: демонстрациялык материалдар.
Қажетті құрал-жабдықтар: сурет салуға арналған ақ қағаз, түрлі түсті майлы қарындаштар, «Өз түсіңді тап!» ойынына арналған әртүрлі жолақ қағаздар (немесе ойыншықтар т.б.).
|
Оқу қызметінің кезеңдері |
Тәрбиешінің іс -әрекеті |
Балалардың әрекеті |
Есеп |
|
|
+ |
- |
|||
|
Кіріспе бөлімі
Негізгі бөлім
Қорытынды бөлім |
Балаларға қағаз, қарындаш көрсетіп,оларға қағазда қарындашпен сурет салуға болатынын түсіндіру.Оң қолымен қарындашты қалай дұрыс ұстай білуге болатынын көрсетіп,ал сол қолымен қағазды ұстап тұру керектігін көрсету.Қағазға әр түрлі сызықтар салып көрсету(ирек,қисық сызықтар) Балалар біздің еліміздің астанасы қай қала? -Астана -Отанымның тірегі, -Астананың жүрегі, -Мақтан етем өзіңді -Бәйтерегі киелі. -Балалар біз қазір сендермен бәйтеректің суретін саламыз.Жұмыстың орындалу реті түсіндіріліп бәтеректің суретін салуға жұмылдыру. Балалардың жасаған жұмысын көрмеге қою. |
Тәрбиешіні мұқият тыңдайды.
-Астана Балалар тәрбиешінің түсіндірмесін тыңдай отырып,бәйтеректің бейнесін салады.
Қарындаштарды жинауға көмектеседі. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Күтілетін нәтиже:
Қабылдайды:Астана қаласы және Бәйтерек туралы
Түсінеді:Жұмысты ретімен,тиянақты орындау керектігін
Қолданады:Түсті бейнелейтін заттың сипатына қарай
шағым қалдыра аласыз













