Білім беру саласы: Таным.
Ұйымдастырылған оқу қызметі:Жаратылыстану.
Тақырыбы: . «Балабақша менің өз үйім»
Мақсаты: 1.Балалардың өз балабақшаларыа деген ыстық сезімдерін дамыту.
2. Балабақшада қызымет істейтін апайларға құрмет көрсетіп,топта тазалық сақтай білуге дағдыландыру.
3. Балабақша ауласындағы гүлдер мен ағаштарға күтіп-баптауға баулу.
Қолданылатын көрнекі құралдар: Балабақшаның сыртқы келбетімен топтардың суретін көрсету.
Сөздік жұмыс:Балабақша.
Билингвальды компонент: балабақша-садик,топ-группа.
|
Оқу іс-әрекетінің кезеңдері |
Педагогтің іс-әрекеті |
Балалардың іс-әрекеті |
|
Мотивациялық-қозғаушылық |
Шаттық шеңберін құрғызып тұрып. Бала,бала,баламыз Бақшамызға барамыз, Күні бойы қызыққа, Батамызда қаламыз. |
Оқу іс-әрекетіне кіріседі. Балалар қызығушылығын көрсетеді. |
|
Ұйымдастыру-шылық-ізденістік |
1. Әңгіме жүргізу.Сұрақ-жауап әдісі арқылы балабақша,балабақша қызыметкерлері және балабақшада не үйреніп,неге дағдыландыратыны туралы әңгіме жүргізу. 2.Сергіту сәті Бір,екі,үш . Бойға жинап күш,Бір,екі,үш Отырамыз тып-тыныш. 3. Үлестірмелі материалмен жұмыс. |
Балалар тапсырманы педагогпен бірге орындайды. Балалар қайталап айтады. -Асхана,дәрігер бөлмесі,ән-күй бөлмесі. -Мынау-біздің топ.Мұнда біз ойнаймыз,ертегі тыңдаймыз.Педагогпен бірге қайталап айту. |
|
|
-Балабақшада асхана,музыка бөлмесі,бірнеше топтар,дәрігер бөлмесі және т.б бар.Асханада балаларға тамақ дайындалады,ән-күй бөлмесінде көңілді ән айтып,би билейміз,ал дәрігер апай өзінің бөлмесінде балалардың денсаулықтарын тексереді.Балалар, сендер балабақшада әдепті,ұқыпты,мейрімді тату болуға үйренесіңдер,сол себепті балабақшаны Тату достың мекені»деп те атайды.Балабақшаларың әдемі болу үшін ауласын таза ұстап,гүлдер мен өсіп тұрған ағаштарды күтулерің қажет. |
|
|
Рефлексиялық-түзетушілік |
Серуенге шыққанда балабақша ауласын бақылайтынымызды айту. |
Оқу-іс әрекетінде балабақша туралы алған білімдерін пысықтайды,яғни сұрақтарға жауап береді. |
Күтілетін нәтиже: балалар балабақшаны өздерінің үйлеріндей жақсы көріп,ондағы қызыметкерлермен келгенде амандасып,кетерде қоштасып,яғни әдептілікті сақтай білуді.
.
түсінеді: балабақшадағы өз тобының және басқа бөлмелердің аталуы мен атқаратын қызметі туралы түсінеді.
Меңгереді;балабақшада бір-бірімен дос болуды,қарым-қатынас жасауды меңгереді.
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Балабақша менің өз үйім!
Балабақша менің өз үйім!
Білім беру саласы: Таным.
Ұйымдастырылған оқу қызметі:Жаратылыстану.
Тақырыбы: . «Балабақша менің өз үйім»
Мақсаты: 1.Балалардың өз балабақшаларыа деген ыстық сезімдерін дамыту.
2. Балабақшада қызымет істейтін апайларға құрмет көрсетіп,топта тазалық сақтай білуге дағдыландыру.
3. Балабақша ауласындағы гүлдер мен ағаштарға күтіп-баптауға баулу.
Қолданылатын көрнекі құралдар: Балабақшаның сыртқы келбетімен топтардың суретін көрсету.
Сөздік жұмыс:Балабақша.
Билингвальды компонент: балабақша-садик,топ-группа.
|
Оқу іс-әрекетінің кезеңдері |
Педагогтің іс-әрекеті |
Балалардың іс-әрекеті |
|
Мотивациялық-қозғаушылық |
Шаттық шеңберін құрғызып тұрып. Бала,бала,баламыз Бақшамызға барамыз, Күні бойы қызыққа, Батамызда қаламыз. |
Оқу іс-әрекетіне кіріседі. Балалар қызығушылығын көрсетеді. |
|
Ұйымдастыру-шылық-ізденістік |
1. Әңгіме жүргізу.Сұрақ-жауап әдісі арқылы балабақша,балабақша қызыметкерлері және балабақшада не үйреніп,неге дағдыландыратыны туралы әңгіме жүргізу. 2.Сергіту сәті Бір,екі,үш . Бойға жинап күш,Бір,екі,үш Отырамыз тып-тыныш. 3. Үлестірмелі материалмен жұмыс. |
Балалар тапсырманы педагогпен бірге орындайды. Балалар қайталап айтады. -Асхана,дәрігер бөлмесі,ән-күй бөлмесі. -Мынау-біздің топ.Мұнда біз ойнаймыз,ертегі тыңдаймыз.Педагогпен бірге қайталап айту. |
|
|
-Балабақшада асхана,музыка бөлмесі,бірнеше топтар,дәрігер бөлмесі және т.б бар.Асханада балаларға тамақ дайындалады,ән-күй бөлмесінде көңілді ән айтып,би билейміз,ал дәрігер апай өзінің бөлмесінде балалардың денсаулықтарын тексереді.Балалар, сендер балабақшада әдепті,ұқыпты,мейрімді тату болуға үйренесіңдер,сол себепті балабақшаны Тату достың мекені»деп те атайды.Балабақшаларың әдемі болу үшін ауласын таза ұстап,гүлдер мен өсіп тұрған ағаштарды күтулерің қажет. |
|
|
Рефлексиялық-түзетушілік |
Серуенге шыққанда балабақша ауласын бақылайтынымызды айту. |
Оқу-іс әрекетінде балабақша туралы алған білімдерін пысықтайды,яғни сұрақтарға жауап береді. |
Күтілетін нәтиже: балалар балабақшаны өздерінің үйлеріндей жақсы көріп,ондағы қызыметкерлермен келгенде амандасып,кетерде қоштасып,яғни әдептілікті сақтай білуді.
.
түсінеді: балабақшадағы өз тобының және басқа бөлмелердің аталуы мен атқаратын қызметі туралы түсінеді.
Меңгереді;балабақшада бір-бірімен дос болуды,қарым-қатынас жасауды меңгереді.
шағым қалдыра аласыз













