|
Пәні: |
Музыка |
|
||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім. |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Алтынбекова |
|
||||
|
Күні: |
12.11.25 |
|
||||
|
Сынып |
2 |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Тақырыбы |
Сабақтан тыс уақытым. «Кел, балалар,ойнайық» |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.1.1-музыканың көркемдеуші құралдарын жәнемузыканың сипатын анықтау 2.3.1.1 - шығармашылық жұмысын көрсету және бағалай білу |
|
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар музыканың көркемдеуші құралдарын жәнемузыканың сипатын анықтайды шығармашылық жұмысын көрсетеді және бағалай біледі |
|
||||
|
Құндылықтар |
Апта дәйексөзі: «Әділдік пен жауапкершілік айы» Сабақ мақсаты: «Тура биде туған жоқ!» |
|
||||
|
|
Сабақтың барысы |
|
||||
|
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең-дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
|
Оқушылар бір біріне жақсы тілектер айтады. Оқу құрралдарын сабаққа дайындайды. |
Жарайсыңдар!
|
Оқулық суреттер |
|
|
|
3 минут |
II.Шаттық шеңберін құру;Өлеңді хормен жақсылап айту. Бір бірімен жақсы тілектер айту. |
Тілектер айтады. |
Ауызша мадақтау |
тілектер |
|
|
|
Сабақтың ортасы 2минут Білу. 2 минут 5минут
5мин 2минут 2минут 2минут 5минут |
Сәлемдесу. 1 – тапсырма: Мәтінді түсініп оқып, мазмұндап беріңдер.Ас-адамның арқауы Адам әр уақытта тамақ ішпей тұрмайды. Ол алуан түрлі болады.Тамақ арқылы ағза қажетті мөлшерде ақуызбен, маймен, көмірсутегімен, минералды заттармен, дәрумендермен, сумен қамтамасыз етіледі. Әдетте тауық жұмыртқасы, ірімшік пен сүзбе таза ақуыздан тұрады. Ет пен балықта да ақуыз көп болады. Майлар да әртүрлі болады.Өсімдіктен алынатын сұйық майлар да аз емес. Қант пен крахмалда, ботқада, нанда, картопта, жеміс жидектердің құрамында көмірсутек көп болады. Адамға тәулік сайын күніне жүз грамм ақуыз, сексен бес грамм май, төрт жүз грамм көмірсутек қажет. 2-тапсырма. Орындау. «Дастархан» Әнін жазған: К.Дүйсекеев Өлеңін жазған:А.Нысаналин 1.Ей, халайық, халайық, Бар өнерге салайық, Ас ұсынып бас тартқан, Жайылып тұр дастархан. Қайырмасы: Дастархан ау, дастархан, Берекелі дастархан, Мерекелі дастархан. 2. Айналайын ағайын, Үміт отын жағайын, Уайым қайғы жоқ болсын, Қуанышың көп болсын. Қайырмасы: 3-тапсырма. Суырыпсалма. Тағамдар (әуенді ырғақты ойын) Үштілділік: тағам- еда – food, сусын- напиток – drink. 4-тапсырма. Ән тыңдау: «Ақ дастархан» (З. Байделдинова - Бейімбетова) Ән әдемі сазды, көңілді орташа екпінмен орындалады. Ән мазмұны мен әуені әдемі үйлесіп, ұлттық дастархан туралы түсінік береді. «Ойлан, тап» айдарымен оқулықтағы тапсырманы орындаймыз. Қазақтың дастарханы - ..... Ай - ....., Күн - ..... , Қазақтың шаңырағы - ..... т,б. Балалар өз ойларымен бөліседі.) Шығармашылық жұмыс Апам менің пісірген, Қызылкүрең бауырсақ, Шықпай қояр түсіңнен, Быраз жемей сағынсақ. Өлең жолдарына әуен шығарайық. Бірге қосылып орындап, бағалаймыз. Жоғарғы және төменгі ноталарды ажыратамыз.Жоғарғы және төменгі ноталарды анықтауға арналған ойын ұйымдастыру. Мұғалім жоғарғы және төменгі ноталарды орындайды , ал оқушылар қолдарын көтеру, түсіру арқылы дауыс биіктігін ажыратады. . |
Жаңа тақырыпты меңгереді. Сабаққа қатысып,сұрақтарға жауап береді. Отан туралы өз пікірлерін айтады. Сергіту сәті Топпен жұмыс; тапсырманы бірге орындайды |
Дескриптор: Сұрақтарға жауап беру. Тапсырманы толық орындайды.
Дескриптор: Тапсырманы талапқа сай орындайды. Сұрақтарға жауап беру. Өлеңді мәнерлеп оқып жаттайды.
Дескриптор: Тапсырманы Талап0а сай орындайды. |
Оқулықтар Суреттер. |
|
|
|
Сабақтың соңы 2 минут 2мин 2мин |
IV.Сабақты қорытындылау
Кері байланыс -Мен не білдім? -Бүгін мен не үйрендім? -Мен үшін қандай тапсырма қиын болды? -Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым. Үй тапсырма : «Дастархан» Әнін жазған: К.Дүйсекеев Өлеңін жазған:А.Нысаналин Әнін жаттау.
|
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Баланың байқампаздығын, қарым-қатынас дағдыларын қалыптастыру
Баланың байқампаздығын, қарым-қатынас дағдыларын қалыптастыру
|
Пәні: |
Музыка |
|
||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім. |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Алтынбекова |
|
||||
|
Күні: |
12.11.25 |
|
||||
|
Сынып |
2 |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Тақырыбы |
Сабақтан тыс уақытым. «Кел, балалар,ойнайық» |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.1.1-музыканың көркемдеуші құралдарын жәнемузыканың сипатын анықтау 2.3.1.1 - шығармашылық жұмысын көрсету және бағалай білу |
|
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар музыканың көркемдеуші құралдарын жәнемузыканың сипатын анықтайды шығармашылық жұмысын көрсетеді және бағалай біледі |
|
||||
|
Құндылықтар |
Апта дәйексөзі: «Әділдік пен жауапкершілік айы» Сабақ мақсаты: «Тура биде туған жоқ!» |
|
||||
|
|
Сабақтың барысы |
|
||||
|
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең-дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
|
Оқушылар бір біріне жақсы тілектер айтады. Оқу құрралдарын сабаққа дайындайды. |
Жарайсыңдар!
|
Оқулық суреттер |
|
|
|
3 минут |
II.Шаттық шеңберін құру;Өлеңді хормен жақсылап айту. Бір бірімен жақсы тілектер айту. |
Тілектер айтады. |
Ауызша мадақтау |
тілектер |
|
|
|
Сабақтың ортасы 2минут Білу. 2 минут 5минут
5мин 2минут 2минут 2минут 5минут |
Сәлемдесу. 1 – тапсырма: Мәтінді түсініп оқып, мазмұндап беріңдер.Ас-адамның арқауы Адам әр уақытта тамақ ішпей тұрмайды. Ол алуан түрлі болады.Тамақ арқылы ағза қажетті мөлшерде ақуызбен, маймен, көмірсутегімен, минералды заттармен, дәрумендермен, сумен қамтамасыз етіледі. Әдетте тауық жұмыртқасы, ірімшік пен сүзбе таза ақуыздан тұрады. Ет пен балықта да ақуыз көп болады. Майлар да әртүрлі болады.Өсімдіктен алынатын сұйық майлар да аз емес. Қант пен крахмалда, ботқада, нанда, картопта, жеміс жидектердің құрамында көмірсутек көп болады. Адамға тәулік сайын күніне жүз грамм ақуыз, сексен бес грамм май, төрт жүз грамм көмірсутек қажет. 2-тапсырма. Орындау. «Дастархан» Әнін жазған: К.Дүйсекеев Өлеңін жазған:А.Нысаналин 1.Ей, халайық, халайық, Бар өнерге салайық, Ас ұсынып бас тартқан, Жайылып тұр дастархан. Қайырмасы: Дастархан ау, дастархан, Берекелі дастархан, Мерекелі дастархан. 2. Айналайын ағайын, Үміт отын жағайын, Уайым қайғы жоқ болсын, Қуанышың көп болсын. Қайырмасы: 3-тапсырма. Суырыпсалма. Тағамдар (әуенді ырғақты ойын) Үштілділік: тағам- еда – food, сусын- напиток – drink. 4-тапсырма. Ән тыңдау: «Ақ дастархан» (З. Байделдинова - Бейімбетова) Ән әдемі сазды, көңілді орташа екпінмен орындалады. Ән мазмұны мен әуені әдемі үйлесіп, ұлттық дастархан туралы түсінік береді. «Ойлан, тап» айдарымен оқулықтағы тапсырманы орындаймыз. Қазақтың дастарханы - ..... Ай - ....., Күн - ..... , Қазақтың шаңырағы - ..... т,б. Балалар өз ойларымен бөліседі.) Шығармашылық жұмыс Апам менің пісірген, Қызылкүрең бауырсақ, Шықпай қояр түсіңнен, Быраз жемей сағынсақ. Өлең жолдарына әуен шығарайық. Бірге қосылып орындап, бағалаймыз. Жоғарғы және төменгі ноталарды ажыратамыз.Жоғарғы және төменгі ноталарды анықтауға арналған ойын ұйымдастыру. Мұғалім жоғарғы және төменгі ноталарды орындайды , ал оқушылар қолдарын көтеру, түсіру арқылы дауыс биіктігін ажыратады. . |
Жаңа тақырыпты меңгереді. Сабаққа қатысып,сұрақтарға жауап береді. Отан туралы өз пікірлерін айтады. Сергіту сәті Топпен жұмыс; тапсырманы бірге орындайды |
Дескриптор: Сұрақтарға жауап беру. Тапсырманы толық орындайды.
Дескриптор: Тапсырманы талапқа сай орындайды. Сұрақтарға жауап беру. Өлеңді мәнерлеп оқып жаттайды.
Дескриптор: Тапсырманы Талап0а сай орындайды. |
Оқулықтар Суреттер. |
|
|
|
Сабақтың соңы 2 минут 2мин 2мин |
IV.Сабақты қорытындылау
Кері байланыс -Мен не білдім? -Бүгін мен не үйрендім? -Мен үшін қандай тапсырма қиын болды? -Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым. Үй тапсырма : «Дастархан» Әнін жазған: К.Дүйсекеев Өлеңін жазған:А.Нысаналин Әнін жаттау.
|
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
|
|
шағым қалдыра аласыз















