|
Бөлімі: |
Компьютердің тілін табу - өнер |
|||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Далмаханова З.С. |
|||||||
|
Күні: |
16.03.2021 жыл |
|||||||
|
Сынып: |
5 «Л» Қатысушылар саны: 13 |
Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Компьютермен жұмыс істеу ережесі |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5.1.6.1 тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру. 5.4.1.1 ресми стильдің тілдік ерекшеліктерімен талаптарын дұрыс қолдана отырып, хабарлама жазу. |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлығы: Тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде сұрақтарға жауап береді. Көпшілігі: Мәтіндегі кейіпкерлердің іс-әрекетіне байланысты тірек сөздерді қолданады. Кейбірі: Көркем-әдеби мәтіндердің мазмұнын түсініп әңгімелейді. |
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы Сабақт ың ортасы Сабақтың соңы |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу Үй тапсырмасы тексеру 1.Өткен сабақта қандай тақырып өттік? Миғa шaбуыл: 1.Суретте не бейнеленген, олар компьютерге не үшін қажет? 2. Құрылғыны жалпы қалай атаймыз? Сабақтың тақырыбы, оқу мақсатымен таныстыру. Жаңа сөздер Ақпарат үдерісі Өңдеу Жүйке шаршау 2. Тыңдалым.Оқулық 79-бет. 4-тапсырма. Мәтінді мәнерлеп оқиды (бейнебаян көреді). 3. Айтылым. «Серпілген сауал» әдісі бойынша сұрақтарға жауап беріңдер. Тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру Дескриптор: Мәтін мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді Оқулықпен жұмыс. Жазылым. «Сәйкестендіру» әдісі 80-бет. 9-тапсырма. Мәтін бойынша берілген кестені толтыр. Бағалау критерийі: Мәтін мазмұнына сәйкес сөздер мен сөз тіркестерін сәйкестендіру. Дескриптор: Берілген сөздер мен сөз тіркестерін оқиды. Мәтін мазмұнына сүйене отырып, сәйкестендіреді. Қорытынды бөлім: 80-бет. 11-тапсырма. Мәтін мазмұны бойынша диаграмманы толтыр
Бағалау критерийі: Мәтін мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беріңіз Дескриптор: Берілген тапсырманы мұқият оқиды; Мәтінде көрсетілген жылқы малының қасиеттерін түйіндейді.
|
Сұрақтарға жауап береді.
Жаңа сөздермен танысады.
Бейнебаян көреді. Мәтін мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді.
|
«Серпілген сауал» әдісі
«Өзін-өзі бағалау»әдісі
|
https://youtu.be/e0-k5I84SGE |
||||
|
Үй тапсырмасы |
Бағалау критерийі: Мәтін мазмұнын үлгі ретінде алып, эссе жазу. Дескриптор: Компьютер тақырыбына эссе жазады. |
|
||||||
|
Кері байланысы
|
Мен үйрендім... (Я научилься...) Мен үшін жаңалық...( для меня новость...) Мен түсінбедім... (Я не понял/а...) |
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Баяндама"Ұзақ мерзімді жоспар"
Баяндама"Ұзақ мерзімді жоспар"
|
Бөлімі: |
Компьютердің тілін табу - өнер |
|||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Далмаханова З.С. |
|||||||
|
Күні: |
16.03.2021 жыл |
|||||||
|
Сынып: |
5 «Л» Қатысушылар саны: 13 |
Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Компьютермен жұмыс істеу ережесі |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5.1.6.1 тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру. 5.4.1.1 ресми стильдің тілдік ерекшеліктерімен талаптарын дұрыс қолдана отырып, хабарлама жазу. |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлығы: Тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде сұрақтарға жауап береді. Көпшілігі: Мәтіндегі кейіпкерлердің іс-әрекетіне байланысты тірек сөздерді қолданады. Кейбірі: Көркем-әдеби мәтіндердің мазмұнын түсініп әңгімелейді. |
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы Сабақт ың ортасы Сабақтың соңы |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу Үй тапсырмасы тексеру 1.Өткен сабақта қандай тақырып өттік? Миғa шaбуыл: 1.Суретте не бейнеленген, олар компьютерге не үшін қажет? 2. Құрылғыны жалпы қалай атаймыз? Сабақтың тақырыбы, оқу мақсатымен таныстыру. Жаңа сөздер Ақпарат үдерісі Өңдеу Жүйке шаршау 2. Тыңдалым.Оқулық 79-бет. 4-тапсырма. Мәтінді мәнерлеп оқиды (бейнебаян көреді). 3. Айтылым. «Серпілген сауал» әдісі бойынша сұрақтарға жауап беріңдер. Тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру Дескриптор: Мәтін мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді Оқулықпен жұмыс. Жазылым. «Сәйкестендіру» әдісі 80-бет. 9-тапсырма. Мәтін бойынша берілген кестені толтыр. Бағалау критерийі: Мәтін мазмұнына сәйкес сөздер мен сөз тіркестерін сәйкестендіру. Дескриптор: Берілген сөздер мен сөз тіркестерін оқиды. Мәтін мазмұнына сүйене отырып, сәйкестендіреді. Қорытынды бөлім: 80-бет. 11-тапсырма. Мәтін мазмұны бойынша диаграмманы толтыр
Бағалау критерийі: Мәтін мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беріңіз Дескриптор: Берілген тапсырманы мұқият оқиды; Мәтінде көрсетілген жылқы малының қасиеттерін түйіндейді.
|
Сұрақтарға жауап береді.
Жаңа сөздермен танысады.
Бейнебаян көреді. Мәтін мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді.
|
«Серпілген сауал» әдісі
«Өзін-өзі бағалау»әдісі
|
https://youtu.be/e0-k5I84SGE |
||||
|
Үй тапсырмасы |
Бағалау критерийі: Мәтін мазмұнын үлгі ретінде алып, эссе жазу. Дескриптор: Компьютер тақырыбына эссе жазады. |
|
||||||
|
Кері байланысы
|
Мен үйрендім... (Я научилься...) Мен үшін жаңалық...( для меня новость...) Мен түсінбедім... (Я не понял/а...) |
|||||||
шағым қалдыра аласыз













