Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлімі: |
Мәтінді есептер |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Жапарова Гульнара Кыдырбековна |
|
Күні: |
20.01.2025ж |
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бірлесіп орындалатын жұмыстарға қатысты есептер |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.5.1.3 жай бөлшектерге арифметикалық амалдар қолданып мәтінді есептер шығару (мысалы, бірлесіп жұмыс жасауға қатысты есептер және тағы басқа); |
|
Сабақтың мақсаты: |
1.Оқушыларға бөлігі бойынша санды табу ережесін, бөлігі бойынша санды таба білуді үйрету. 2. Есеп шығару арқылы есте сақтау, ойлау қабілеттерін дамыту 3. Жауапкершілік, белсенділік, білімге талпыну қасиеттерін бойында тереңдету |
|
Құндылықтарға баулу |
-Жасампаздық пен жаңашылдық -Бірлік және ынтымақ |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 4 минут
Өткен білімді еске түсіру 8 мин Сабақтың ортасы 10 минут 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Жағымды атмосфералық жағдай тудыру. (Бір-біріне жылы сөз айту) Топқа бөлу (киіз үй)
Топтық жұмыс «Тарсия» әдісі Сұрақ пен жауапты сәйкестендіріп, фигура құрастыру
Жұппен жұмыс. Күн көзін ашу
Сергіту сәті: «Пантомима»
|
Оқушылар сәлемдеседі,бір-біріне жылы лебіз айтады, киіз үйдің есігін ашып топқа бөлінеді.
3-топ. Бірлік Оқушылар алдындағы қима қағаздардағы сұрақтарға жауап береді Оқушылар берілген есептерді ойлана отырып шығарады . Оқушылар жұппен берілген есептерді ойлана отырып шығарады.Күн көзінен бұлттарды алып тастайды. Әр 2 оқушыға сандар беріледі, соны қимылмен өз тобына жасыру керек |
Бағалау парақтарын таратып беру. ҚБ: ауызша мадақтау «Жарайсың!», «Керемет!» сөздері ҚБ: мұғалімнің ауызша мадақтауы, ынталандыру ҚБ: әріптес пікірі арқылы бағаланады “Әділдікке үйтеру” Мадақтау |
Стикер 5 сыныпқа арналған оқулық, презентация Қима қағаздар Таратпа қағаз, бұлт Сандар |
|
Бекіту 8 минут Сабақтың соңы. 3 мин Кері байланыс Бағалау Үй тапсырмасы |
Топтық жұмыс «Baamboozle» әдісі
Рефлексия. “Ұстазға хат ” арқылы кері байланыс жасау
Бағалау.
10 баллдық жүйе бойынша күнделікке бағалау “Әділдікке үйрету” Үй тапсырмасы. |
Оқушылар жұппен берілген есептерді ойлана отырып ұпай жинайды Оқушылар бүгінгі сабаққа кері байланыс береді. Оқушылар жинаған балдарын хабарлайды |
ҚБ: әріптес пікірі арқылы бағаланады “Ынтымақты болуға үйрету” -тақырып түсінікті болды. |
Платформа Карточкалар Бағалау шкаласы |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бірлесіп орындалатын жұмыстарға қатысты есептер
Бірлесіп орындалатын жұмыстарға қатысты есептер
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлімі: |
Мәтінді есептер |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Жапарова Гульнара Кыдырбековна |
|
Күні: |
20.01.2025ж |
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бірлесіп орындалатын жұмыстарға қатысты есептер |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.5.1.3 жай бөлшектерге арифметикалық амалдар қолданып мәтінді есептер шығару (мысалы, бірлесіп жұмыс жасауға қатысты есептер және тағы басқа); |
|
Сабақтың мақсаты: |
1.Оқушыларға бөлігі бойынша санды табу ережесін, бөлігі бойынша санды таба білуді үйрету. 2. Есеп шығару арқылы есте сақтау, ойлау қабілеттерін дамыту 3. Жауапкершілік, белсенділік, білімге талпыну қасиеттерін бойында тереңдету |
|
Құндылықтарға баулу |
-Жасампаздық пен жаңашылдық -Бірлік және ынтымақ |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 4 минут
Өткен білімді еске түсіру 8 мин Сабақтың ортасы 10 минут 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Жағымды атмосфералық жағдай тудыру. (Бір-біріне жылы сөз айту) Топқа бөлу (киіз үй)
Топтық жұмыс «Тарсия» әдісі Сұрақ пен жауапты сәйкестендіріп, фигура құрастыру
Жұппен жұмыс. Күн көзін ашу
Сергіту сәті: «Пантомима»
|
Оқушылар сәлемдеседі,бір-біріне жылы лебіз айтады, киіз үйдің есігін ашып топқа бөлінеді.
3-топ. Бірлік Оқушылар алдындағы қима қағаздардағы сұрақтарға жауап береді Оқушылар берілген есептерді ойлана отырып шығарады . Оқушылар жұппен берілген есептерді ойлана отырып шығарады.Күн көзінен бұлттарды алып тастайды. Әр 2 оқушыға сандар беріледі, соны қимылмен өз тобына жасыру керек |
Бағалау парақтарын таратып беру. ҚБ: ауызша мадақтау «Жарайсың!», «Керемет!» сөздері ҚБ: мұғалімнің ауызша мадақтауы, ынталандыру ҚБ: әріптес пікірі арқылы бағаланады “Әділдікке үйтеру” Мадақтау |
Стикер 5 сыныпқа арналған оқулық, презентация Қима қағаздар Таратпа қағаз, бұлт Сандар |
|
Бекіту 8 минут Сабақтың соңы. 3 мин Кері байланыс Бағалау Үй тапсырмасы |
Топтық жұмыс «Baamboozle» әдісі
Рефлексия. “Ұстазға хат ” арқылы кері байланыс жасау
Бағалау.
10 баллдық жүйе бойынша күнделікке бағалау “Әділдікке үйрету” Үй тапсырмасы. |
Оқушылар жұппен берілген есептерді ойлана отырып ұпай жинайды Оқушылар бүгінгі сабаққа кері байланыс береді. Оқушылар жинаған балдарын хабарлайды |
ҚБ: әріптес пікірі арқылы бағаланады “Ынтымақты болуға үйрету” -тақырып түсінікті болды. |
Платформа Карточкалар Бағалау шкаласы |
шағым қалдыра аласыз




















