|
Білім беру ұйымының атауы |
«А.Байтұрсынұлы атындағы орта мектеп» |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
5-бөлім. Бос уақыт және хобби. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Молдағалиева М.М. |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Нәтиже сабақ №7 |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Ж5.3.6.1. Мәтіндегі орфографиялық қателерді сөздіктерге сүйене отырып, түзету және редакциялау. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіндегі орфографиялық қателерді сөздіктерге сүйене отырып, түзету және редакциялау, дәлелдеу. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру
Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Оқушылармен амандасу, түгелдеу. Оқушылар сабақтың басында шеңбер құрып, «Көбелек» жаттығуын орындайды. Әрбір күн – таңертеңнен басталады. Біз ойнауға тиіспіз. Бұл үшін мен келесіні ұсынамын – мен сендерге көрсетемін, — ал сендер менің артымнан қайталайсыңдар «көбелек» жаттығуы» Таңертең көбелек оянды, тартылды, Қанаттарын бұлғады, терең тыныс алды, Азғана айналып, барлығына күліп, Қайта гүліне оралды. Орфография деген не? Орфоэпия деген не? «Өрмекші торы» әдісі арқылы сұрақ қою. Сабақтың тақырыбымен, мақсатымен таныстыру - Айтылым, жазылым бойынша тапсырмаларын орындаймыз. Суреттермен жұмыс жасаймыз, сұрақтарға жауап береміз, күн тәртібін қайталаймыз. Тапсырма 1 Мәтінді оқы, ондағы орфографиялық қателерді тап. Күй. Күй- қазақ халқының тұрмыс харекетімен, күнкөріс кәсібімен, арман- мұңұмен, күрес- тартысымен, әдет-ғұрпымен астасып, ғасырлар бойы онмен бірге жасасып келе жатған өнер. Күйді домбырада ғана тартпаған, қобызда да, сыбызғы да да ойнаған. Күй сйужетті музыка жанрына жатады. Әрбір күй белгілі бір оқиғаға, күрес- тартысқа құрылад. Күй- өміршен жанр. Қарағай қақпақ қос ішекті домбрамен сыр шерту- атадан балаға мирас болған өнөр.
|
Амандасады. Мұғалім нұсқаулығын орындайды. Сұрақтарға жауап береді. Мұғалім нұсқаулығын орындайды. Сабақтың мақсатымен танысады. Мұғалім нұсқаулығын орындайды. Тест орындайды. Кері байланыс береді |
«3 шапалақ» әдісі
К: Мәтінді оқып, ондағы орфографиялық қателерді табады. Д: Оқиды-1 Қателерді табады (әр дұрыс жауап 1 балл.)
|
Оқулық. Ғаламтор оқулық Оқулық |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бос уақыт және хобби 5-сынып
Бос уақыт және хобби 5-сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
«А.Байтұрсынұлы атындағы орта мектеп» |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
5-бөлім. Бос уақыт және хобби. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Молдағалиева М.М. |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Нәтиже сабақ №7 |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Ж5.3.6.1. Мәтіндегі орфографиялық қателерді сөздіктерге сүйене отырып, түзету және редакциялау. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіндегі орфографиялық қателерді сөздіктерге сүйене отырып, түзету және редакциялау, дәлелдеу. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру
Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Оқушылармен амандасу, түгелдеу. Оқушылар сабақтың басында шеңбер құрып, «Көбелек» жаттығуын орындайды. Әрбір күн – таңертеңнен басталады. Біз ойнауға тиіспіз. Бұл үшін мен келесіні ұсынамын – мен сендерге көрсетемін, — ал сендер менің артымнан қайталайсыңдар «көбелек» жаттығуы» Таңертең көбелек оянды, тартылды, Қанаттарын бұлғады, терең тыныс алды, Азғана айналып, барлығына күліп, Қайта гүліне оралды. Орфография деген не? Орфоэпия деген не? «Өрмекші торы» әдісі арқылы сұрақ қою. Сабақтың тақырыбымен, мақсатымен таныстыру - Айтылым, жазылым бойынша тапсырмаларын орындаймыз. Суреттермен жұмыс жасаймыз, сұрақтарға жауап береміз, күн тәртібін қайталаймыз. Тапсырма 1 Мәтінді оқы, ондағы орфографиялық қателерді тап. Күй. Күй- қазақ халқының тұрмыс харекетімен, күнкөріс кәсібімен, арман- мұңұмен, күрес- тартысымен, әдет-ғұрпымен астасып, ғасырлар бойы онмен бірге жасасып келе жатған өнер. Күйді домбырада ғана тартпаған, қобызда да, сыбызғы да да ойнаған. Күй сйужетті музыка жанрына жатады. Әрбір күй белгілі бір оқиғаға, күрес- тартысқа құрылад. Күй- өміршен жанр. Қарағай қақпақ қос ішекті домбрамен сыр шерту- атадан балаға мирас болған өнөр.
|
Амандасады. Мұғалім нұсқаулығын орындайды. Сұрақтарға жауап береді. Мұғалім нұсқаулығын орындайды. Сабақтың мақсатымен танысады. Мұғалім нұсқаулығын орындайды. Тест орындайды. Кері байланыс береді |
«3 шапалақ» әдісі
К: Мәтінді оқып, ондағы орфографиялық қателерді табады. Д: Оқиды-1 Қателерді табады (әр дұрыс жауап 1 балл.)
|
Оқулық. Ғаламтор оқулық Оқулық |
||
шағым қалдыра аласыз

















