Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы
Тараз қаласының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы» КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспар
Бурабай ұлттық саябағы
|
Бөлім: |
Қазақстандағы көрікті жерлер. Лексикография |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Мұсабекова М.Д. |
|
|
Күні: |
. |
|
|
Сынып: 6 «А», «Ә», «Б», «Ғ» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Бурабай ұлттық саябағы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.1.1.1 - мәтіннің атауын талқылау және алғашқы бөлігін тыңдау арқылы көтерілетін мәселені болжау; 6.3.3.1 - ұсынылған тақырып бойынша деректер жинақтай отырып, графиктік мәтін (диаграмма, кесте, сызба) түрінде құрастыру |
|
|
|
|
|
|
Сабақтың мақсаты |
Бaрлық oқушылaр oрындaй aлaды: Мәтіннін алғашқы бөлігін тыңдау арқылы көтерілген мәселені болжайды. |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
Бaрлық oқушылaр oрындaй aлaды: Мәтіннін алғашқы бөлігін тыңдау арқылы көтерілген мәселені болжайды. |
|
|
|
Oқушылaрдың көпшiлiгi oрындaй aлaды: Ұсынылған тақырып бойынша деректер жинап графиктік мәтін құрастырады. |
|
|
|
Кeйбiр oқушылaр oрындaй aлaды:Детальды ақпарат бойынша графиктік мәтін (диаграмма, кесте, сызба ) түрде құрастырады. |
|
|
Бағалау критерийлері |
мәтін (диаграмма, кесте, сызба) түрінде ұсынады. |
|
Сабақтың барысы
|
Оқушылардың тақырыпты қаншалықты меңгергенін тексеру Мұғалімдер оқушылардың тақырыпты қаншалықты меңгергендерін міндетті түрде тексеруі керек. Сабақтың өн бойында қалыптастырушы бағалау элементтері көрініс табуы тиіс. Мұғалімнің оқушыларды бағалауы (мадақтау сөздерін қолдануы), оқушылардың өздерін және бір -бірін бағалаулары болуы керек. Сабақ барысында оқушы үшін, жұмысын жандандыру мақсатында кері байланыс жүргізудің маңызы зор. |
|
|
Бағалау критерийлері
|
Пәнаралық байланыстар Әдебиет, өзін-өзі тану |
|
Рефлексия |
|
|
Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары қол жетімді болды ма? |
Иә қол жетімді болды |
|
Бүгін оқушылар нені үйренді? |
|
|
Оқыту ортасы қандай болды? |
Көңілден шықты |
|
Мен өз уақытымды ұтымды пайдалана алдым ба? |
Уақытты ұтымды пайдалана алдым. |
|
Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? |
- |
|
Қорытынды бағалау. Ең жақсы өткен екі дүние не? - Қандай екі дүние сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізуші еді? - Осы сабақтың барысында менің келесі сабағыма қажет болуы мүмкін мәліметтер немесе сыныптағы жекелеген оқушылар туралы қандай ақпаратты алдым? |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бурабай ұлттық саябағы
Бурабай ұлттық саябағы
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы
Тараз қаласының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы» КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспар
Бурабай ұлттық саябағы
|
Бөлім: |
Қазақстандағы көрікті жерлер. Лексикография |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Мұсабекова М.Д. |
|
|
Күні: |
. |
|
|
Сынып: 6 «А», «Ә», «Б», «Ғ» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Бурабай ұлттық саябағы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.1.1.1 - мәтіннің атауын талқылау және алғашқы бөлігін тыңдау арқылы көтерілетін мәселені болжау; 6.3.3.1 - ұсынылған тақырып бойынша деректер жинақтай отырып, графиктік мәтін (диаграмма, кесте, сызба) түрінде құрастыру |
|
|
|
|
|
|
Сабақтың мақсаты |
Бaрлық oқушылaр oрындaй aлaды: Мәтіннін алғашқы бөлігін тыңдау арқылы көтерілген мәселені болжайды. |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
Бaрлық oқушылaр oрындaй aлaды: Мәтіннін алғашқы бөлігін тыңдау арқылы көтерілген мәселені болжайды. |
|
|
|
Oқушылaрдың көпшiлiгi oрындaй aлaды: Ұсынылған тақырып бойынша деректер жинап графиктік мәтін құрастырады. |
|
|
|
Кeйбiр oқушылaр oрындaй aлaды:Детальды ақпарат бойынша графиктік мәтін (диаграмма, кесте, сызба ) түрде құрастырады. |
|
|
Бағалау критерийлері |
мәтін (диаграмма, кесте, сызба) түрінде ұсынады. |
|
Сабақтың барысы
|
Оқушылардың тақырыпты қаншалықты меңгергенін тексеру Мұғалімдер оқушылардың тақырыпты қаншалықты меңгергендерін міндетті түрде тексеруі керек. Сабақтың өн бойында қалыптастырушы бағалау элементтері көрініс табуы тиіс. Мұғалімнің оқушыларды бағалауы (мадақтау сөздерін қолдануы), оқушылардың өздерін және бір -бірін бағалаулары болуы керек. Сабақ барысында оқушы үшін, жұмысын жандандыру мақсатында кері байланыс жүргізудің маңызы зор. |
|
|
Бағалау критерийлері
|
Пәнаралық байланыстар Әдебиет, өзін-өзі тану |
|
Рефлексия |
|
|
Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары қол жетімді болды ма? |
Иә қол жетімді болды |
|
Бүгін оқушылар нені үйренді? |
|
|
Оқыту ортасы қандай болды? |
Көңілден шықты |
|
Мен өз уақытымды ұтымды пайдалана алдым ба? |
Уақытты ұтымды пайдалана алдым. |
|
Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? |
- |
|
Қорытынды бағалау. Ең жақсы өткен екі дүние не? - Қандай екі дүние сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізуші еді? - Осы сабақтың барысында менің келесі сабағыма қажет болуы мүмкін мәліметтер немесе сыныптағы жекелеген оқушылар туралы қандай ақпаратты алдым? |
|
шағым қалдыра аласыз













