Сабақтың
тақырыбы:
Дауыссыз н мен ң
Кішкене бағбан
|
№1 орта
мектеп
Мұғалім аты: Мұсаева
Ж
Күні:
|
|
|
СЫНЫП: 2
|
Қатысқан оқушылар саны:
|
Қатыспаған оқушылар саны:
0
|
|
|
Сабақ негізделген оқу
мақсаттары
|
2.1.1.1 - тыңдаған материал бойынша түсінбеген
сөздерін белгілеу, мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап
беру
2.2.3.1 - мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған
сұрақтар құрастыру және жауап беру
2.3.5.1 - жіберілген пунктуациялық, орфографиялық
қателерді мұғалімнің көмегімен тауып түзету,
толықтыру
2.4.1.3* - дауыссыз дыбыс түрлерін ажырату
және
емлесін сақтап жазу
|
|
|
Сабақ нәтижесі:
|
Оқушылардың барлығы мынаны орындай
алады: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды
орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап
береді.
Оқушылардың көбісі мынаны орындай
алады: Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.
Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс
жасайды.
Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай
алады:
Оқулықтан тыс берілген қосымша
тапсырмаларды орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер
мен дәлелдер келтіре алады.
|
|
|
Бағалау критерийі
|
Жеке тапсырмаларды
орындайды.
|
|
|
Ресурстар
|
Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе
қағаздар және әртүрлі заттар, топтық тапсырмалар,
кері байланыс, стикер.
|
|
|
Әдіс-тәсілдер
|
Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын,
көрнекілік. Рефлексия.
|
|
|
Пәнаралық байланыс
|
Музыка, қазақ тілі.
|
|
|
Сабақтың жоспары
|
|
|
Жоспарланғануақыт
|
Сабақ барысы :
|
Бағалау түрлері
|
|
|
Басталуы
5 минут
|
Ұйымдастыру кезеңі 2
минут
Психологиялық ахуал
қалыптастыру:
Қайырлы таң достым,
Қайырлы күн құрбым,
Жуманың сәті сәттілікке
толсын,
Біздің алар бағамыз ,
Тек
бестік болсын
Топтарға бөлу. «Стикерлер
арқылы» 3 минут
Оқушылар қорапшадан өздеріне ұнайтын түске сай
стикерді тандап алады
Сол
арқылы топтарға бөлінеді.(Әрбір топтан
спикер,хатшы,кеңесші,таймспикер
сайланады.)
Үй жұмысын
тексеру
|
1-топ:
Алғырлар
2-топ: Тапқырлар
3-топ: Білгірлер
|
|
|
Жаңа білім
10
минут
|
Білу және түсіну
Оқушылар оқулықтағы негізгі тақырыппен
танысады.
66 - жаттығу Мәтінді тыңда. Кішкене
бағбан.
Мәтін не туралы?
1
топ - Садық пен Қалелге мінездеме беріп
көр.
2
топ -Күзде табиғатта қандай өзгерістер болады ?(сурет
салады)
3
топ –сахналау
|
Оқулық,қабырға ілінген ватмандар, түрлі-түсті
маркерлер
|
|
|
Ортасы
10
минут
|
67
-жаттығу Мақалды жатқа жаз. Дәптермен
жұмыс.
Жұппен жұмыс бір-бірін
тексереді
|
.
|
|
|
Сергіту сәті
2
минут
|
-
|
Видеожазба
|
|
|
Аяқталуы
Сабақты бекіту
10
минут
|
«Мамандықтың бәрі жақсы»
–презентация
69
жаттығу.Берілген мамандықтар бойынша диалог
құрастыр
|
«Ойлан – жұптас –
бөліс» әдісі
|
|
|
Бағалау
5
минут
Кері байланыс
3
минут
|
Бағалау
парақшасы.
1
тапсырма
мәтінмен жұмыс
Рефлексия « Блоб
ағашы»
|
2
тапсырма
67
жаттығу
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|