Дебат оқушылардың логикасын дамытудағы ролі

Тақырып бойынша 11 материал табылды

Дебат оқушылардың логикасын дамытудағы ролі

Материал туралы қысқаша түсінік
Жасанды интеллект арқылы ұйымдастырылған дебат үйірмесінен ашық сабақ
Материалдың қысқаша нұсқасы

Қысқа мерзімді (күнделікті) жоспар

Бөлім

56 сабақ

Педагогтің аты-жөні

Тенсел Н

Күні

19.12.24

Үйірменің атауы

Пікірсайыс үйірмесі

Тақырыбы

. Дебат оқушылардың логикасын дамытудағы ролі

Мақсаты

Дебат оқушылардың логикасын дамытудағы ролінің маңыздылығын айқындай отырып логикалық ойлауларын қалыптастыру

Міндеті

  • Дебат ұғымына түсінік берді жалғастыру

  • әлеуметтік жетілген, жауапты, белсенді азаматтық танымдығы бар шығармашылықпен және сыни ойлай алатын жас адамдардың буынын қалыптастыру;


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Тәрбиеленушілердің

іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру кезеңі

5 мин

«Миға шабуыл» әдісі



Оқушылар дебат ұғымын қайта естеріне түсіреді.







Оқушылар дебат туралы кластер құрады.

Мұғалімнің ауызша бағалау

Экран интернет бейнежазба

h uoBUtg

Негізгі кезеңі

25 мин

Дебат ойыны сыни ойлау дағдыларын қалыптастырып, ақпаратты дұрыс талдауға, командамен бірлесіп жұмыс істеуге, сұрақ қойып, оларға нақты жауап беруге үйрететін білім беру технологиясы. Мұндай тәжірибе жастарға күнделікті ақпарат ағынын сыни қабылдауға да көмектесед. Балалар бір бірімен қарым-қатынас жасай отырып, өздерінің әлеуметтік, байланыстары мен бір-біріне деген сенімен нығайтады. Пікірсайыста жетістікке жету үшін көзқарас, мықты мінез,өз ұстанымын дәлелді түрде қорғай білуге жетелейтін ұмтылыс маңызды

Мұғалім таныстырылым жасайды.

Тапсырма: Оқушылар тақырыпты таңдау арқылы постер құрады



Оқушылар слайд бойынша берілген тапсырмаларды критерий бойынша орындайды







Видео материалдарды қарайды. Сұрақтарға жауап береді

Экраннан тақырып таңдайды.

Тақырыптың сұлбасын постерге түсіреді

Қорғайды.


Сұрақ- жауап әдісі арқылы бағалау



Слайд

Постер

https://wordwall.net/ru/resource/38010714













https://learningapps.org/display?v=p13565eb224


Қорытынды кезеңі

10 мин

Бүгінгі сабақтан алған әсерің қандай?

Оқушылар телефонмен QR-код арқылы кері байланыс жасайды.

Оқушылар QR-код арқылы кері байланыс береді

https://learningapps.org/display?v=p13565eb224





Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
07.11.2025
33
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Жариялаған:
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі