Материалдар / «Дене тәрбиесі сабағында жаңа оқыту технологияларын қолдану» авторлық бағдарламасы
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

«Дене тәрбиесі сабағында жаңа оқыту технологияларын қолдану» авторлық бағдарламасы

Материал туралы қысқаша түсінік
«Дене шынықтыру» оқу пәні Мемлекеттік міндетті білім беру стандартының маңызды компоненті есебінде «Дене шынықтыру» білім беру саласына кіреді. Оқу пәнінің нысаны – пән арқылы дамитын және әлеуметтік ортамен өзара әрекет ететін баланың дамып келе жатқан организмі. «Дене шынықтыру» оқу пәні – бұл дене шынықтыру қызметі, оқушылардың дене және психикалық саулығын сақтау туралы білімдер жүйесі. Осы пәннің іс жүзіндегі мақсаты – қозғалыс белсенділігінің заңдылықтары, дене дамуының, жеке гигиенаның ережелері, дене және психикалық саулықты нығайту мен салауатты өмір салты қағидаларына үйрету жөніндегі білімге ие болу. Дене тәрбиесін, жаңа технология мен озат тәжірибені ұлттық және жалпы адамзаттық құндылық қағидаларымен сабақтастыра зерттеу – бүгінгі күн талабынан туындап отырған педагогика ғылымының міндеттерінің бірі.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
07 Тамыз 2021
677
2 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
770 тг 578 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

3 сынып №1 02.09. 2015ж.

Сабақтың тақырыбы: Greeting. / Revision.

Сабақтың мақсаты: сыныппен таныстыру және оқулықпен таныстыру. Ағылшын алфавитын қайталау. Түс атауларын қайталау. Есептік сан есімдерді қайталау..

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: Жаңа білімді меңгерту

Көрнекілігі: жаңа сөздердің суреттері

Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

Hello, children!

II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “Greeting.”.

Бүгінгі сабақта жаңа әріппен, кейбір оқу құралдарымен танысамыз

III.Жаңа сабақ

Жаңа сөздер: swimming, dancing, reading, playing.x:1, page 68

Ex:1, page 3

Ex:3, page 3

Оқушыларға түсіп қалған сөздерді жазғызу, суреттерді атау.

IV.Пысықтау

Ex:4, page 4 ойын (зейінділікке және сөздің дыбыстық формасына арналған)

Сөздерді атау, оқушылар сол сөздің суретін немесе затты көрсетіп атын айтады.

Ex:6, page 4

Cөйлемді оқып оқушылармен бірге аудару. Суретті көрсетіп, өздерінде сол сурет бар оқушы қолын көтеріп I like …- мен ... ұнатамын деп жауап беру керек.

V. Бекіту өлең тындау

Took-took –took

Open your book!

VI. Үйге тапсырма

Ex:8, page 5 workbook сурет сал.











3 сынып №2 09.09. 2015ж.

Сабақтың тақырыбы: My day.

Сабақтың мақсаты: a_e дыбыстары бірге қолданғанда дауысты дыбыстың оқылу ережесімен танысу. Уақытты білдіретін «on» предлогымен таныстыру (лексикалық тұрғыдан). Present Simple тақырыбын қайталау. Ән жаттау.

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: Жаңа білімді меңгерту

Көрнекілігі: жаңа сөздердің суреттері

Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

Hello, children! Sit down, please!

II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “My day”.

Бүгінгі сабақта жаңа әріппен, кейбір оқу құралдарымен танысамыз

III.Жаңа сабақ

Жаңа сөздер: days of the week: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday; eat fish, feed bird, plant trees.

Ex:2, page 8

Ex:3, page 8

Оқушыларға түсіп қалған сөздерді жазғызу, суреттерді атау.

IV.Пысықтау

Ex:4, page 9 ойын (зейінділікке және сөздің дыбыстық формасына арналған)

Сөздерді атау, оқушылар сол сөздің суретін немесе затты көрсетіп атын айтады.

Ex:5, page 8

Оқушылылардың назарын күнтізбеге аударып, датаның жанына сәйкес апта күнін жазулары тиіс.

V. Бекіту өлең тындау

Took-took –took

Open your book!

VI. Үйге тапсырма

Ex:4, page 9. workbook сурет сал.











3 сынып №3

Сабақтың тақырыбы: Days of the week.

Сабақтың мақсаты: o_e әріптерінің оқылу ережесімен танысу. Сабақ тақырыбы тақырыбының негізінде оқу, тыңдау және сөйлеу техникаларын дағдыларын дамыту. Сұрақ қою және оған жауап беру білігін арттыру.

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: Жаңа білімді меңгерту

Көрнекілігі: жаңа сөздердің суреттері

Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

Hello, children! Sit down, please! Бүгінгі сабақта біз о дауысты дыбысынан тұратын сөздерді меңгеруді жалғастырамыз. Апта күндерін қайталаймыз, мәтін тыңдаймыз.

Фонетикамен жұмыс. Оо әріпін жазу және атау. Rose, bone, rope.

Ex:1, page 12 дискпен жұмыс.

Ex:2, page 12 тыңдап белгілеу.

II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “Days of the week”.

III.Жаңа сабақ

Жаңа сөздер: rollerblade, fairy tales, have dinner, go to bed.

Ex:4, page 13 берілген сөздерді оқып, аудармасын береді.

Ex:5, page 13 диск косылып, сонда айтылған сұрақтарға жауап береді.

Оқушыларға түсіп қалған сөздерді жазғызу, суреттерді атау.

IV.Пысықтау

Ex:6, page 14 Ted қонжықтың өзі туралы айтқан мәтіні қосылады. Тыңдалғаннан кейін оқушылар мәтін бойынша жауап береді.

Ted: hello! today is Sunday. I do a lot of things on Sunday. I play chess. I ride a bike. I may go to the zoo or play football with my friends. And I sometimes go shopping with Ademy.

V. Бекіту өлең тындау

What does Ted do on Sunday?

play chess\ Ted plays chess on Sunday.

VI. Үйге тапсырма

Ex:4, page 37 workbook сурет сал.









3 сынып №4

Сабақтың тақырыбы:What time is it?

Сабақтың мақсаты: i_e дыбыстары бірге қолданғанда дауысты дыбыстардың оқылу ережесімен таныстыру. «What time is it?» сұрағымен және оған берілетін «It is __ o’clock» жауап түрімен таныстыру. Сабақ тақырыбы негізінде сөйлеу білігі мен дағдысын жетілдіру. Жалпы сұрақ қойып, оларға жауап беру білігін арттыру. «My day» әнін жаттау.

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: Жаңа білімді меңгерту

Көрнекілігі: жаңа сөздердің суреттері

Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

Hello, children! Sit down, please! Бүгінгі сабақта біз і дауысты дыбысынан тұратын сөздерді меңгеруді жалғастырамыз. A және o әріптерінің оқылуын қайталаймыз, Сағат қанша? Сұрағын қойып, оған жауап беріп үйренеміз.

Фонетикамен жұмыс. Ii әріпін жазу және атау. Kite, bike, line, prize, white.

Ex:1, page 16 дискпен жұмыс.

Ex:2, page 16 тыңдап белгілеу.

II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “What time is it?”.

III.Жаңа сабақ

Жаңа сөздер: in the morning, in the afternoon, in the evening, at night, What’s the time? What time is it? It is __ o’clock.

Ex:1, page 16 берілген сөздерді оқып, суреттерді көрсетеді.

Ex:2, page 16 диск косылып, сонда айтылған сөздерді тауып, көрсетеді.

Оқушыларға түсіп қалған сөздерді жазғызу, суреттерді атау.

IV.Пысықтау.

Ex:3, page 16 оқулықта берілген сөздерді оқулыққа қарындашпен жазады.

Ex:4, page 16 жаңа сөздерді диск арқылы тыңдап, оны қайталайды.

in the morning in the afternoon,

in the evening at night,

V. Бекіту өлең тындау

Сағатты көрсетіп, уақытты айтуын сұрайды.

What time is it?

It is __ o’clock.

Ex:6, page 18 ән айтады.

Ex:7, page 18 мәтін бойынша сұрақтарға жауап беру.

What does Bobby do at 7 o’clock? He __________ at7 o’clock.

What does Bobby do at 8 o’clock? He __________ at 8 o’clock

What does Bobby do at 1 o’clock? He __________ at 1 o’clock

What does Bobby do at 2 o’clock? He __________ at 2 o’clock

VI. Үйге тапсырма

Ex:1, page 12 workbook




3 сынып №5

Сабақтың тақырыбы: Is there a playground in the park?

Сабақтың мақсаты: u_e дыбыстары бірге қолданғанда дауысты дыбыстардың оқылу ережесімен таныстыру. A/an/the артикльдерімен таныстыру. Сабақ тақырыбы негізінде сөйлеу білігі мен дағдысын жетілдіру.

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: Жаңа білімді меңгерту

Көрнекілігі: жаңа сөздердің суреттері

Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

Hello, children! Sit down, please! Бүгінгі сабақта біз і дауысты дыбысынан тұратын сөздерді меңгеруді жалғастырамыз. Кейіпкерлеріміздің диалогын оқимыз және артикльдер туралы сөйлесеміз.

Фонетикамен жұмыс. Uu әріпін жазу және атау. Tube, use, cube, tune, costume, fumes. Сөздері жазылып, оқылады.

Ex:1, page 20 дискпен жұмыс.

Ex:2, page 20 тыңдап белгілеу.

II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “Is there a playground in the park?”.

III.Жаңа сабақ

Жаңа сөздер: playground, pond, trampoline, be careful, wonderful.

Ex:4, page 21 берілген сөздерді оқып, қайталайды.

Ex:2, page 16 диск косылып, сонда айтылған сөздерді тауып, көрсетеді.

IV.Пысықтау.

Ex:5, page 21мәтінді тыңдап, жауап береді.

T: At the picture! What can you see there?

P: pond/ I can see a pond.

P: ducks/ I can see two ducks

V. Бекіту өлең тындау

Ted: what’s there in the park?

Answer:

there is a pond.

there is a playground

there is a trampoline

there are two ducks

VI. Үйге тапсырма

Ex:1, page 22 workbook






Тексерілді:



3 сынып №6

Сабақтың тақырыбы: During the holidays.

Сабақтың мақсаты: ai және ei қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен таныстыру. Зат есімдердің көпше түрімен (ерекше зат есімдер) таныстыру. Оқу дағдыларын жетілдіру.

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: Жаңа білімді меңгерту

Көрнекілігі: жаңа сөздердің суреттері

Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

Hello, children! Sit down, please! Бүгінгі сабақта біз жаңа қосарланған әріптердің оқылу ережесімен танысамыз. Зат есімдердің көпше түрі туралы сөйлесеміз.

Фонетикамен жұмыс. ai және ei әріптерінтақтаға жазып, түсіндіреді. Nail, weigh, rain, eighteen, train. Сөздері жазылып, оқылады.

Ex:1, page 24 дискпен жұмыс.

Ex:2, page 24 тыңдап белгілеу.

II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “During the holidays”.

III.Жаңа сабақ

Remember. Оқылып, түсіндіріледі.

Man - men,

Woman - women,

Child - children,

Goose - geese,

Mouse - mice,

Жаңа сөздер: men, women, children, geese, mice, pasture the ship, look after, feed the hens, grandparents.

Ex:4, page 25 берілген сөздерді оқып, айландыра сызады

Ex:2, page 26 диск косылып, сонда айтылған сөздерді тауып, көрсетеді.

IV.Пысықтау.

Ex:6, page 26 мәтінді тыңдап, жауап береді.

T: At the picture! What can you see there?

P: Ademy / I can see Ademy

P: grandparents/ I can see grandparents

V. Бекіту өлең тындау

Ex:7, page 27

  1. At weekends/ during the holidays Ademy visits her grandparents

  2. There is a big farm/ zoo in their aul.

  3. There are a lot of animals/ trees on the farm

VI. Үйге тапсырма

Ex:1, page 22 workbook


Тексерілді:




3 сынып №7

Сабақтың тақырыбы: My weekend.

Сабақтың мақсаты: au қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен таныстыру. Оқушыларды сабақтың лексикалық негізінде «adverbs of frequency» (жиілік үстеулерімен) таныстыру. Сабақ тақырыбы негізінде сөйлеу біліктілігі мен оқу дағдысын жетілдіру. «My weekend» әнін жаттау.

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

578тг - Сатып алу
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!