Дүниетану пәнінен ашық сабаққа арналған қысқа мерзімді жоспар
|
Пәннің аты |
Уақыты:15.02.2020ж |
Кабинет: 106 |
Мұғалім: Рахимжанова Д.М. |
|
Сабақтың тақырыбы |
Еліміздің егіншілік шаруашылығы |
||
|
Мақсаты |
А)
Дамытушылық. Оқушылардың алған
білімдері бойынша тұжырым, қорытынды шығара білу қабілеттерін
арттыру; Б) Білімділік. Қазақстан ауыл шаруашылығының басты саласы – егіншілік шаруашылығы жайлы білім беру және егін шаруашылығының салаларымен таныстыру. |
||
|
|
|||
|
Сабақтың түрі: |
Жаңа сабақ |
||
|
Пәнаралық байланыс: |
Математика пәні |
||
|
Әдісі: |
Топтық жұмыс,жұптық жұмыс, түсіндіру, зерттеу, сұрақ-жауап |
||
|
Көрнекілігі: |
Суреттер, сызбалар, интерактивті тақта |
||
|
Психологиялық ахуал |
Психологиялық сәт: 1. Қонақтармен сәлемдесу:көтеріңкі көңіл-күй тілеу |
||
|
Қызығушылықты ояту |
1. « Сенің туған жыл
мезгілің» әдісі арқылы сыныпты 4 топқа бөлу арқылы үй тапсырмасын
беру: 1.81-83 бет оқу ,мазмұн-дау; |
||
|
Сергіту сәті |
«Көңілді ән» /әнді дақылдар атын атап айту/ |
||
|
Жаңа сабақ |
1. Еліміздің егіншілік шаруашылығы /дарынды және резервтегі оқушылармен жұмыс/ 2.Жаңа тақырыпты «Рухани жаңғыру» бағдарламасының Прагматизм саласымен байланыстыру /14-17 слайд/; 3. «Құлдық қағида» ертегісімен таныстыру,тәрбиелік мәнін ашқызу; 4.Тақырыпқа байланысты математикалық есептер шығару: №1,2 /ауызша/ №3 жазбаша орындату /жұп арқылы тексеру/ 5. Практикалық жұмыс арқылы мақта мен синтифонды ажыратуды үйрету,мақтаның пайдасы және синтефонның зияны жайлы білім беру. 5. «Дүкенде» ойыны арқылы мақтадан жасалған матаны көзін байлаулы күйде анықтау 6.Оқулықпен жұмыс/мәтінді тізбектей оқыту/ |
||
|
Сергіту сәті |
«Джунглидағы жаңбыр» |
|
|
|
Рефлексия |
Егіншілік шаруашылығының маңызы ,адам өміріне қажеті жайлы пікірлерін айтқызу |
||
|
Үйге тапсырма |
Сабақтың басында беру |
|
|
|
Бағалау |
«Дәлелде» стратегиясы арқылы «5»-к балл жүйесімен бағалау |
|
|
|
Кері байланыс |
Сабақта не үйренгендері жайлы оқушылар бір-біріне сұрақ қою арқылы сабақты қорытындылайды |
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Егіншілік сабақ жоспары
Егіншілік сабақ жоспары
Дүниетану пәнінен ашық сабаққа арналған қысқа мерзімді жоспар
|
Пәннің аты |
Уақыты:15.02.2020ж |
Кабинет: 106 |
Мұғалім: Рахимжанова Д.М. |
|
Сабақтың тақырыбы |
Еліміздің егіншілік шаруашылығы |
||
|
Мақсаты |
А)
Дамытушылық. Оқушылардың алған
білімдері бойынша тұжырым, қорытынды шығара білу қабілеттерін
арттыру; Б) Білімділік. Қазақстан ауыл шаруашылығының басты саласы – егіншілік шаруашылығы жайлы білім беру және егін шаруашылығының салаларымен таныстыру. |
||
|
|
|||
|
Сабақтың түрі: |
Жаңа сабақ |
||
|
Пәнаралық байланыс: |
Математика пәні |
||
|
Әдісі: |
Топтық жұмыс,жұптық жұмыс, түсіндіру, зерттеу, сұрақ-жауап |
||
|
Көрнекілігі: |
Суреттер, сызбалар, интерактивті тақта |
||
|
Психологиялық ахуал |
Психологиялық сәт: 1. Қонақтармен сәлемдесу:көтеріңкі көңіл-күй тілеу |
||
|
Қызығушылықты ояту |
1. « Сенің туған жыл
мезгілің» әдісі арқылы сыныпты 4 топқа бөлу арқылы үй тапсырмасын
беру: 1.81-83 бет оқу ,мазмұн-дау; |
||
|
Сергіту сәті |
«Көңілді ән» /әнді дақылдар атын атап айту/ |
||
|
Жаңа сабақ |
1. Еліміздің егіншілік шаруашылығы /дарынды және резервтегі оқушылармен жұмыс/ 2.Жаңа тақырыпты «Рухани жаңғыру» бағдарламасының Прагматизм саласымен байланыстыру /14-17 слайд/; 3. «Құлдық қағида» ертегісімен таныстыру,тәрбиелік мәнін ашқызу; 4.Тақырыпқа байланысты математикалық есептер шығару: №1,2 /ауызша/ №3 жазбаша орындату /жұп арқылы тексеру/ 5. Практикалық жұмыс арқылы мақта мен синтифонды ажыратуды үйрету,мақтаның пайдасы және синтефонның зияны жайлы білім беру. 5. «Дүкенде» ойыны арқылы мақтадан жасалған матаны көзін байлаулы күйде анықтау 6.Оқулықпен жұмыс/мәтінді тізбектей оқыту/ |
||
|
Сергіту сәті |
«Джунглидағы жаңбыр» |
|
|
|
Рефлексия |
Егіншілік шаруашылығының маңызы ,адам өміріне қажеті жайлы пікірлерін айтқызу |
||
|
Үйге тапсырма |
Сабақтың басында беру |
|
|
|
Бағалау |
«Дәлелде» стратегиясы арқылы «5»-к балл жүйесімен бағалау |
|
|
|
Кері байланыс |
Сабақта не үйренгендері жайлы оқушылар бір-біріне сұрақ қою арқылы сабақты қорытындылайды |
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













