Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Ежелгі адамдардың өндірістік шаруашылыққа өтуі
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Тексерілді: ДОІЖО
Пәні: Дүниетану |
Мектеп: №137 ЖОББМ |
|
Күні: 02.03.2021ж. |
Педагогтың аты Игілік Ж.А. |
|
Сыныбы: 2 «Б» |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
Бөлім: Дәстүр және ауыз әдебиеті |
||
Сабақтың тақырыбы: |
Ежелгі адамдардың өндірістік шаруашылыққа өтуі |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
2.3.1.1 көрнекі материалдар негізінде иемденуші және өндіруші шаруашылық арасындағы айырмашылықты анықтау |
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар орындай алады: Ежелгі адамдардың өндірістік шаруашылыққа өтуін біледі; |
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Көрнекі материалдар негізінде иемденуші мен өндіруші арасындағы айырмашылықты анықтайды; |
||
Кейбір оқушылар орындай алады: Көрнекі материалдар негізінде иемденуші мен өндіруші арасындағы айырмашылықты анықтайды, зерттейді, дәлелдейді; |
||
Бағалау критерийлері: |
Ежелгі адамдардың өндірістік шаруашылыққа өтуі жөнінде түсінеді, біледі, зерттейді, дәлелдейді; |
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушылардың бойында белсенді азамат болуды қалыптастыру, адамгершілікке тәрбиелеу |
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтың іс- әрекеті |
Оқушының іс -әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
Сабақтың басы: |
Балалар қайталап айтады; Балалардың ара қашықтығы 1,5метр ара қашықтықта тұрады; |
Формативтік бағалау сабақ үстінде үнемі жүргізіліп отырады; |
Дәптер; Қарындаш; Тақта; Кітап; Қайшы; Сызғыш; |
||||
Сабақтың ортасы: |
Дескриптор; Ежелгі адамдардың тарихымен танысады; Суреттегі оқиғаларды сипаттайды; |
Дәптер; Қарындаш; Тақта; Кітап; Қайшы; Сызғыш; |
|||||
Сергіту сәті; |
Бойларын сергітіп жаттығуларын жасайды; |
|
Музыканың ырғағымен қозғалады; |
||||
Сабақтың соңы: |
Дескриптор; Баспалдақ жетістігін пайдалана отырып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді; |
|
|
||||
Үйге тапсырма беру; |
66-68 бет. оқу |
Күнделігіне үй тапсырмасын жазып алады; |
|
|
|||
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз? |
Бағалау.Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Пәнаралық байланыс− Денсаулық және қауіпсіздік,АКТ мен байланыс.Құндылықтармен байланыс(тәрбие элементтері) Осы сабақ барысында оқушылар Power Point бағдарламасынан тақырыпқа қатысты көрнекі құралдарды пайдаланып, интербелсенді тақтаны қолданады |
|
||||
Қабілетті оқушыларға берілетін тапсырма Қолдауды қажет ететін оқушыларға тапсырма |
|
Қазақстан тарихы Техника қауіпсіздігін сақтау. Тарихтың, мәдениет пен тілдің біртұтастығы |
|
||||
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма?Бүгін оқушылар не үйренді?Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті?Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма?(тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? |
Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз. |
|
Тексерілді: ДОІЖО
Пәні: Дүниетану |
Мектеп: №137 ЖОББМ |
|
Күні: 09.03.2021ж. |
Педагогтың аты- жөні: Ревшенова А.Н. |
|
Сыныбы: 2 «Б» |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
Бөлім: Дәстүр және ауыз әдебиеті |
||
Сабақтың тақырыбы: |
Әбу Насыр әл-Фараби ЖБ |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
2.3.4.1 Әл-Фарабидің ғылымның дамуына қосқан үлесі туралы әңгімелеу |
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар орындай алады: Әбу Насыр әл-Фараби туралы біледі; |
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Әл-Фарабидің ғылымның дамуына қосқан үлесі туралыәңгімелейді; |
||
Кейбір оқушылар орындай алады: Әл-Фарабидің ғылымның дамуына қосқан үлесі туралыәңгімелейді, зерттейді, анықтайды; |
||
Бағалау критерийлері: |
Әбу Насыр әл-Фараби туралы біледі, анықтайды, зерттейді; |
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушылардың бойында белсенді азамат болуды қалыптастыру, адамгершілікке тәрбиелеу |
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтың іс- әрекеті |
Оқушының іс -әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
Сабақтың басы: |
Балалар қайталап айтады; Балалардың ара қашықтығы 1,5метр ара қашықтықта тұрады; |
Формативтік бағалау сабақ үстінде үнемі жүргізіліп отырады; |
Дәптер; Қарындаш; Тақта; Кітап; Қайшы; Сызғыш; |
||||
Сабақтың ортасы: |
|
Дескриптор; Әбу Насыр әл-Фарабидың тарихымен танысады; |
Дәптер; Қарындаш; Тақта; Кітап; Қайшы; Сызғыш; |
||||
Сергіту сәті; |
Бойларын сергітіп жаттығуларын жасайды; |
|
Музыканың ырғағымен қозғалады; |
||||
Сабақтың соңы: |
|
Дескриптор; Баспалдақ жетістігін пайдалана отырып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді; |
|
|
|||
Үйге тапсырма беру; |
69-70 бет. оқу |
Күнделігіне үй тапсырмасын жазып алады; |
|
|
|||
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз? |
Бағалау.Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Пәнаралық байланыс− Денсаулық және қауіпсіздік,АКТ мен байланыс.Құндылықтармен байланыс(тәрбие элементтері) Осы сабақ барысында оқушылар Power Point бағдарламасынан тақырыпқа қатысты көрнекі құралдарды пайдаланып, интербелсенді тақтаны қолданады |
|
||||
Қабілетті оқушыларға берілетін тапсырма Қолдауды қажет ететін оқушыларға тапсырма |
|
Қазақстан тарихы Техника қауіпсіздігін сақтау. Тарихтың, мәдениет пен тілдің біртұтастығы |
|
||||
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма?Бүгін оқушылар не үйренді?Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті?Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма?(тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? |
Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз. |
|
Тексерілді: ДОІЖО
Пәні: Дүниетану |
Мектеп: №137 ЖОББМ |
|
Күні: 16.03.2021ж. |
Педагогтың аты- жөні: Ревшенова А.Н. |
|
Сыныбы: 2 «Б» |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
Бөлім: Дәстүр және ауыз әдебиеті |
||
Сабақтың тақырыбы: |
Бабаларымыздың жылқы түлігін қолға үйретуі |