|
Күні 17.02.2021 |
Мұғалімнің есімі: М. Алсеитова Пәні: Алгебра |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Екі бұрыштың қосындысы мен айырымының (синусының, косинусының, тангенсінің, котангенсінің) тригонометриялық формулалары |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сыныбы: 9 |
Барлық оқушы саны: |
Барлық оқушы саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
оқу мақсаты |
9.2.4.3 Екі бұрыштардың қосындысы мен айырымынының тригонометриялық формулаларын қорытып шығару және қолдану; |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар: Екі бұрыштың қосындысы мен айырымының (синусының, косинусының, тангенсінің, котангенсінің) тригонометрия формулалары тақырыбын оқу (оқылым). Екі бұрыштың қосындысы мен айырымының (синусының, косинусының, тангенсінің, котангенсінің) тригонометрия формулалары тақырыбының оқылуын мұқият тыңдай алу (тыңдалым). Екі бұрыштың қосындысы мен айырымының (синусының, косинусының, тангенсінің, котангенсінің) тригонометрия формулалары тақырыбын ажыратып айту (айтылым). Екі бұрыштың қосындысы мен айырымының (синусының, косинусының, тангенсінің, котангенсінің) тригонометрия формулалары тақырыбына есептер шығару (жазылым). |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: Синус , косинус, тангенс, котангенс |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: Формулалар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Талқылауға арналған тармақтар: Екі бұрыштың қосындысы мен айырымының (синусының, косинусының, тангенсінің, котангенсінің) тригонометриялық формулалары |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сіз неліктен ....екенін айта аласыз ба? Екі бұрыштың қосындысы мен айырымының (синусының, косинусының, тангенсінің, котангенсінің) тригонометрия формулалары тақырыбын ажыратып айта аласыз ба? |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жазылым бойынша ұсыныстар: Екі бұрыштың қосындысы мен айырымының (синусының, косинусының, тангенсінің, котангенсінің) тригонометрия формулалары тақырыбына есептер шығару |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы тақырып |
Тригонометриялық тепе-теңдіктер формулалары |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспар ланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар(төменде жоспарланған жаттығулар мен қатар ескертпелерді жазыңдар) |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Басталуы
Ортасы |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс -әрекеті |
А4 Ноутбук Алматы «мектеп» 2019. А.Е.Әбілқасымова, В.Е.Корчевский,, Э.Ә. Жұмағұлова оқулық формулалар кеспелер оқулық 9 сынып. А.Әбілқасымова,В.Корчевский, З.Жұмағұлова Алматы «Мектеп» 2013 Оқушы дәптері Тригонометриялық мәндер кестесі стикер |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдеседі ,оқушылардың көңіл күйіне назар аударады Үй жұмысын «Дауыстап оқу» әдісі арқылы тексереді «Сұраққа жетіп ал» әдісі Екі бұрыштың қосындысы мен айырымының тригонометриялық функциялары формулаларын естеріне түсіреді, қайталайды, талдайды, толықтырады Тақырыпты пысықтау. Екі бұрыштың қосындысы мен айырымының (синусының, косинусының, тангенсінің, котангенсінің) тригонометриялық формулаларын жинақтап береді (кез-келген оқушы өз еркімен) Оқулықпен жұмыс. «Кім жылдам» әдісі. № 347. Өрнектің мәнін табыңдарр:
1)
sin
2) cos
3)
sin
4)
Сәйкестендіріңіз «Қателеспеймін» әдісі
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Алсеитова Маржан ДутбаевнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Екі өрнектің қосындысы мен айырымының тригонометриялық формулалары
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Екі өрнектің қосындысы мен айырымының тригонометриялық формулаларыМатериал туралы қысқаша түсінік
Екі өрнектің қосындысы мен айырымының формулаларына қайталауға есептер шығару
Материалдың қысқаша нұсқасы
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
















