Материалдар / Электромагниттік индукция. 8 сынып ашық сабақ
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Электромагниттік индукция. 8 сынып ашық сабақ

Материал туралы қысқаша түсінік
1.1. Электромагниттік индукцияның күнделікті өмірде және өндірістерде есептер шығаруда қолдана білуге үйрету. 1.2. Электромагниттік индукция жайлы мағлұмат беру Оқушылардың басым бөлігі: Электромагниттің түрлерін ажыратады Электромагнитті тәжірибеде қолдана алады
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
24 Қаңтар 2018
1374
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімдік жоспарлау

Сабақ жоспары

Физика пән мұғалімі: Джуматаев.А


САБАҚ: Электромагниттік индукция.

Мектеп: №91 ЖОМ

Күні: 02.03.2017ж

Оқытушының аты-жөні: Джуматаев.А

СЫНЫП: 8 А сынып

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар:

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)

1.1. Электромагниттік индукцияның күнделікті өмірде және өндірістерде есептер шығаруда қолдана білуге үйрету.

1.2. Электромагниттік индукция жайлы мағлұмат беру

Сабақтың мақсаттары

Барлық оқушылар:

• электромагнитті біледі

Оқушылардың басым бөлігі:

Электромагниттің түрлерін ажыратады

Электромагнитті тәжірибеде қолдана алады

Кейбір оқушылар:

электромагнитті тұрмыста пайдалануды біледі

Тілдік мақсат

Оқушылар:

• электромагнит сөзін талқылай алады.


Негізгі сөздер мен тіркестер: электр, магнит, ток, өріс


Сыныптағы диалог/ жазылым үшін тілдік бірліктер:

Талқылауға арналған сұрақтар:

• Қандай магнит түрлерін білесіздер?

• магнит дегеніміз не?

Жазылым бойынша:

Бізге неліктен магнит қажет?

Осыған дейінгі меңгерген білім

Электр құбылыстарын талдай алады.

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар ескертпелерді жазыңыз)

Ресурстар

Басталуы

0-2 минут

3-5 минут


(Т) Оқушылар терминдік сөздер бейнеленген карточкаларды алу арқылы тақ сан болатындай (3) топқа бөлінеді.

(МК) Оқушыларға олардың топпен жұмыс жасайтыны түсіндіріледі

Физикалық терминдер бейнеленген карточкалар

Ортасы

6-16 минут



17-20 минут


21 минут

16-23 минут





24-25 минут

26-33 минут


34-37 минут




38-40 минут




40-43 минут




(Ұ,МК) «Ойлан тап» жетелеуші сұрақтар қою арқылы оқушыларды жаңа тақырыпты меңгертуге жетелейді:


(МК) Оқу құралын мұғалімнің қосымша ресурстар арқылы түсіндіреді.

(Қ) Рефлексия: Тест

(Ж,ОТ,Қ) «Қайталау-оқу анасы» әдісі арқылы топтық жұмыс жасайды. Есептер шығарады. Жұмыс барысында мұғалім жекелеген оқушыларға қолдау көрсетіп, бағыт-бағдар беріп отырады.

(Ұ,МК) Көрме. Оқушылар жасаған жұмыстарын қабырғаға ілу арқылы көрме ұйымдастырады. Барлық оқушылар достарының жұмыстарымен танысады.

(Қ) Рефлексия: Тест

(Т,Ө,ОТ,Қ) «Ия,жоқ» әдісі арқылы оқушылар жаңа сабақты бекітеді.

(Қ) Критериалды бағалау.

Критерий

Дескрипторлар

1

Идея

-идея ұсынады;

-идеяға сәйкес жұмыс жасайды;

-өсімдіктерді ажыратады;

2

Орындау техникасы

-техника қауіпсіздік ережесін сақтайды;

-түрлі формалар жасай алады;

- реттілікті сақтай отырып жұмысты орындайды;

3

Тақырыптың ашылуы

-жаңа сабақты шығармашылықпен жеткізе алады.

(Қ) Рефлексия: Тест. Оқушылар қолдарындарындағы стикерлерге жұмыстарға қатысты пікірлері мен ұсыныстарын жазып, сол жұмыстың тұсына жапсырады.

баспалар (печать), суреттер







Плакат, таныстырылым






Қауіпсіздік ережесі



Бағалау парақтары



Скоч,оқушылардың дайындаған жұмыстары





Стикерлер

Аяқталуы

44-45 минут


(МК,Ұ) Мұғалім жалпы сабақ барысына, оқушылардың жұмыстарына талдау жасайды, жұмыс орыны жинастарлады


Қосымша ақпарат

Саралау – Көбірек қолдау

көрсетуді қалай

жоспарлайсыз?

Анағұрлым қабілетті

оқушыларға

жаттығуларды

күрделендіруді қалай

Бағалау - Оқушылардың

үйренгенін тексеруді қалай

жоспарлайсыз?


Пəнаралық байланыс

Қауіпсіздік жəне еңбекті

қорғау ережелері

АКT байланыстары

Құндылықтардағы

байланыс


Дифференциялды оқыту өз бетінше жаттығулар кезінде мұғалім қолдауының алмасуы, арқылы іске асады.


Жетістік критерийлеріне сәйкес тапсырманы орындап мақсатқа жетуіне байланысты жетті немесе талпынды деп бағаланады

математика, тарих, жаратылыстанупәндерімен пәнаралық байланыс бар. Таныстырылым қолданылады, Интерактивті тақтаны 20 - 25 минуттан артық қолдануға болмайды.

Рефлексия

Сабақ / оқу мақсаттары

шынайы ма?

Бүгін оқушылар не білді?

Сыныптағы ахуал қандай болды?

Мен жоспарлаған саралау шаралары сəтті болды ма?

Мен берілген уақыт ішінде

үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім жəне

неліктен?

Өз сабағыңыз туралы рефлексияны төмендегі бос орынға

жазыңыз. Сол жақтағы бағанада келтірілген сұрақтардың

арасынан Сіздің сабағыңызға сəйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.



























Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!