|
Мектеп: №45 «1Май» ЖОМ |
||||||
|
Сабақ: Есептер шығару |
||||||
|
КҮНІ:31.01.2018ж |
Мұғалімнің есімі: Юсанова Эльнура Шамуратқызы |
|||||
|
СЫНЫП:4ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаты |
Бір бағыттағы артта қалып қою қозғалысына берілген есептерді шығарады |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: Қуып жету қозғалысын табуды түсінеді |
|||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: Артта қалып қою қозғалысын таба алады |
||||||
|
Кейбір оқушылар: Берілген есептерді түсіндіре отырып шығарады |
||||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар: Бірлесіп жұмыс істеу дағдылары қалыптасады. |
|||||
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: қашықтық, жылдамдық |
||||||
|
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер |
||||||
|
Талқылауға арналған тармақтар: Көбейту, бөлу амалдардын орындау |
||||||
|
Қашықтықты қалай табамыз? |
||||||
|
Жазылым бойынша ұсыныстар: мысалдар шығару |
||||||
|
Алдыңғы оқу |
Өткенді пысықтау |
|||||
|
Жоспар |
||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар(төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар |
||||
|
Басталуы (Кіріспе) 8мин |
1.Ұйымдастыру кезеңі «Шаттық шеңбері» 2. Қызығушылықты ояту Мысалдар жазылған крточкалар арқылы топқа бөлу 1-топ Төле бидің ауылы 2-топ Қазыбек бидің ауылы 3-топ Айтеке бидің ауылы Үй тапсырмасын тексеру «Сен маған,мен саған» |
мысал жазылған крточкалар |
||||
|
|
-Біз нені еске түсірдік? |
|
||||
|
Ортасы Негізгі бөлім 24мин |
5.Жаңа сабақ «Миға шабуыл» 1-мисолга Топтық жұмыс 1топ 200х2400꞊480 000 2-топ 45х999꞊44 995 72 000:900꞊80 45х1001꞊45 045 540 000:60꞊900 45х1000꞊45 000 3 700х2꞊7400 320х1000꞊320 000 3-топ 241х2000꞊ 482 000 96 300:300꞊321 560 000:80꞊7000 72 000:8000꞊9 Топтық жұмыс 2-3 есеп. Постерге түсіреді қорғайды
Сергіту сәті Сандар сөйлейді |
оқулық дәптер маркер фличарт Слайд |
||||
|
Қорытынды 8 мин |
7.Сабақты қорытындылау «Кім жылдам?» Теңдеулерді шешеді 2000-х/520.2 2000-х/520:2 2000-1740/520:2 Үй жұмысы 6-мысал 8.Кері байланыс: «Күн сәулесі» Оқушылар біліміне кері байланыс арқылы қорытынды жасалды. |
|
||||
|
Қосымша ақпарат: |
||||||
|
Саралау-Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау-Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және қорғау ережелері АКТ –мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
||||
|
Мысалдарды шешеді Есептер шығарады |
|
АКТ |
||||
|
Рефлексия Сабақ/ оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жосапрыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз? |
|||||
|
|
||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2 |
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Есептер шығару 4-сынып
Есептер шығару 4-сынып
|
Мектеп: №45 «1Май» ЖОМ |
||||||
|
Сабақ: Есептер шығару |
||||||
|
КҮНІ:31.01.2018ж |
Мұғалімнің есімі: Юсанова Эльнура Шамуратқызы |
|||||
|
СЫНЫП:4ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаты |
Бір бағыттағы артта қалып қою қозғалысына берілген есептерді шығарады |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: Қуып жету қозғалысын табуды түсінеді |
|||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: Артта қалып қою қозғалысын таба алады |
||||||
|
Кейбір оқушылар: Берілген есептерді түсіндіре отырып шығарады |
||||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар: Бірлесіп жұмыс істеу дағдылары қалыптасады. |
|||||
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: қашықтық, жылдамдық |
||||||
|
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер |
||||||
|
Талқылауға арналған тармақтар: Көбейту, бөлу амалдардын орындау |
||||||
|
Қашықтықты қалай табамыз? |
||||||
|
Жазылым бойынша ұсыныстар: мысалдар шығару |
||||||
|
Алдыңғы оқу |
Өткенді пысықтау |
|||||
|
Жоспар |
||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар(төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар |
||||
|
Басталуы (Кіріспе) 8мин |
1.Ұйымдастыру кезеңі «Шаттық шеңбері» 2. Қызығушылықты ояту Мысалдар жазылған крточкалар арқылы топқа бөлу 1-топ Төле бидің ауылы 2-топ Қазыбек бидің ауылы 3-топ Айтеке бидің ауылы Үй тапсырмасын тексеру «Сен маған,мен саған» |
мысал жазылған крточкалар |
||||
|
|
-Біз нені еске түсірдік? |
|
||||
|
Ортасы Негізгі бөлім 24мин |
5.Жаңа сабақ «Миға шабуыл» 1-мисолга Топтық жұмыс 1топ 200х2400꞊480 000 2-топ 45х999꞊44 995 72 000:900꞊80 45х1001꞊45 045 540 000:60꞊900 45х1000꞊45 000 3 700х2꞊7400 320х1000꞊320 000 3-топ 241х2000꞊ 482 000 96 300:300꞊321 560 000:80꞊7000 72 000:8000꞊9 Топтық жұмыс 2-3 есеп. Постерге түсіреді қорғайды
Сергіту сәті Сандар сөйлейді |
оқулық дәптер маркер фличарт Слайд |
||||
|
Қорытынды 8 мин |
7.Сабақты қорытындылау «Кім жылдам?» Теңдеулерді шешеді 2000-х/520.2 2000-х/520:2 2000-1740/520:2 Үй жұмысы 6-мысал 8.Кері байланыс: «Күн сәулесі» Оқушылар біліміне кері байланыс арқылы қорытынды жасалды. |
|
||||
|
Қосымша ақпарат: |
||||||
|
Саралау-Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау-Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және қорғау ережелері АКТ –мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
||||
|
Мысалдарды шешеді Есептер шығарады |
|
АКТ |
||||
|
Рефлексия Сабақ/ оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жосапрыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз? |
|||||
|
|
||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2 |
||||||
шағым қалдыра аласыз













