7
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
|
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Дәнекерова Жадыра |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Есімдік |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
|
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық:Есімдік туралы біледі Көпшілігі: Есімдіктерді тауып,сұрақ қояды Кейбіреуі: түсіп қалған есімдіктерді біледі,сұрау мәнінде тұрған есімдікті табады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт 5 мин |
Психологиялық ахуыл: Бір бірімізге қарайық, Жылы лебіз айтайық. Бүгінгі күн сәтті болсын, Сабағымыз жақсы болсын. Жұмыс ережесін келісу Сабақта бір-бірімізді сыйлаймыз, тыңдаймыз! Уақытты үнемдейміз! Нақты,дәл жауап береміз! Сабақта өзіміздің шапшаңдығымызды, тапқырлығымызды көрсетеміз! Сабаққа белсене қатысып, жақсы баға аламыз! |
Оқушының әрекеті Оқушылар белсене қатысады. |
Бағалау ҚБ:1-10 балдық жүйе |
Ресурстар Интерактивті тақта |
|
Сабақтың ортасы 5 мин 10 мин 15 мин 5 мин 10 мин 5 мин Сабақтың соңы 2 мин |
Есімдіктер - заттың атын, сынын, санын,олардың аттарын білдірмейтін, бірақ солардың (зат есім, сын есім, сан есімдердің) орнына жұмсалатын сөз табы.[1] Есімідіктер белгілі бір түсінікті я ойды жалпылама түрде мегзеу арқылы білдіреді. Есімдіктердің нақтылы мағыналары өздерінен бұрын айтылған сөйлемге немесе жалпы сөйлеу аңғарына қарай айқындалады 1-тапсырма.Жаңылтпашты оқып,жатқа жаз. Үйір-үйір үйректі Үйірге кім үйретті? Үйір-үйір үйректі Үйірге өзім үйреттім! Есімдіктерді тауып ,сұрақ қой. 2-тапсырма
3 4 Қорытынды: -Есімдік дегеніміз не? -Қандай есімдіктерді білеміз? -Есімдіктерді табу оңай болдыма? Рефлекция:Кері байланыс «Бас бармақ» әдісі Уй тапсырмасы:54 бет 10 тапрсырма |
Оқушылар жаңылтпашты жатқа жазып,есімдіктерді тауып,сұрақ қояды
Оқушылар берілген есімдіктерге,сөйлем құрап жазады.
Белгілері бойынша құс атауларын табады
Оқушылар түсіп қалған есімдіктерді орнына қойып,сұрау мәнінде тұрған есімдікті табады. Қортынды сұрақтарына жауап береді. |
ҚБ: 1-10 Балдық жүйе ҚБ: 1-10 балдық жүйе ҚБ:1-10 балдық жүйе |
Жазлым, айтылым тапсырмасы Итераетивті тақта мен жұмыс. Оқылым, жазылым тапсырмалары Жазылым Тапсырма сы |
|
|
|
. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Есімдік туралы
Есімдік туралы
7
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
|
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Дәнекерова Жадыра |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Есімдік |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
|
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық:Есімдік туралы біледі Көпшілігі: Есімдіктерді тауып,сұрақ қояды Кейбіреуі: түсіп қалған есімдіктерді біледі,сұрау мәнінде тұрған есімдікті табады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт 5 мин |
Психологиялық ахуыл: Бір бірімізге қарайық, Жылы лебіз айтайық. Бүгінгі күн сәтті болсын, Сабағымыз жақсы болсын. Жұмыс ережесін келісу Сабақта бір-бірімізді сыйлаймыз, тыңдаймыз! Уақытты үнемдейміз! Нақты,дәл жауап береміз! Сабақта өзіміздің шапшаңдығымызды, тапқырлығымызды көрсетеміз! Сабаққа белсене қатысып, жақсы баға аламыз! |
Оқушының әрекеті Оқушылар белсене қатысады. |
Бағалау ҚБ:1-10 балдық жүйе |
Ресурстар Интерактивті тақта |
|
Сабақтың ортасы 5 мин 10 мин 15 мин 5 мин 10 мин 5 мин Сабақтың соңы 2 мин |
Есімдіктер - заттың атын, сынын, санын,олардың аттарын білдірмейтін, бірақ солардың (зат есім, сын есім, сан есімдердің) орнына жұмсалатын сөз табы.[1] Есімідіктер белгілі бір түсінікті я ойды жалпылама түрде мегзеу арқылы білдіреді. Есімдіктердің нақтылы мағыналары өздерінен бұрын айтылған сөйлемге немесе жалпы сөйлеу аңғарына қарай айқындалады 1-тапсырма.Жаңылтпашты оқып,жатқа жаз. Үйір-үйір үйректі Үйірге кім үйретті? Үйір-үйір үйректі Үйірге өзім үйреттім! Есімдіктерді тауып ,сұрақ қой. 2-тапсырма
3 4 Қорытынды: -Есімдік дегеніміз не? -Қандай есімдіктерді білеміз? -Есімдіктерді табу оңай болдыма? Рефлекция:Кері байланыс «Бас бармақ» әдісі Уй тапсырмасы:54 бет 10 тапрсырма |
Оқушылар жаңылтпашты жатқа жазып,есімдіктерді тауып,сұрақ қояды
Оқушылар берілген есімдіктерге,сөйлем құрап жазады.
Белгілері бойынша құс атауларын табады
Оқушылар түсіп қалған есімдіктерді орнына қойып,сұрау мәнінде тұрған есімдікті табады. Қортынды сұрақтарына жауап береді. |
ҚБ: 1-10 Балдық жүйе ҚБ: 1-10 балдық жүйе ҚБ:1-10 балдық жүйе |
Жазлым, айтылым тапсырмасы Итераетивті тақта мен жұмыс. Оқылым, жазылым тапсырмалары Жазылым Тапсырма сы |
|
|
|
. |
|
|
шағым қалдыра аласыз















