ДОІЖО: Н.Айтлеуова
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі |
Мектеп: «№74 Ж.Баласағұн атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі |
||||||
|
Күні: 14.11.2017ж |
Мұғалімніңаты-жөні: Н.Назарқұлова |
||||||
|
СЫНЫП: |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Фольгадан «Барыс» панносын жасау |
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Тақырыптың маңыздылығымен танысады және мұғалімнің көмегімен үлгі бойынша фольгадан «Барыс» панносын жасау. Қауіпсіздік ережесін сақтай отырып әр түрлі тәсілдермен материалдарды және компоненттерді өлшеу, белгілеу, қию, формасын келтіру, жинақтау, қосу және біріктіру. |
||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылардан күтілетін нәтиже: Барлық оқушылар: Жаңа білімді түсінеді. Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды Көптеген оқушылар: Өз бетінше жұмыс жасайды. Кейбір оқушылар: Фольгадан «Барыс» панносын жасай алады, оқулықтан тыс ресурстар қоса алады. |
||||||
|
Тілдік мақсат |
Пәнге қатысты сөздік қор мен термин сөздер: Фольга, барыс, панно Диалог құруға арналған пайдалы тіркестер: Тіс пастасыннан жасалған барыс паннасын жасау ерекшеліктерін түсіндіре алады. |
||||||
|
Бағалау критерийлері |
Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. |
||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды ептілікке, ойын, қиялын, шеберлігін дамыту. |
||||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Аралас сабақ. |
||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Тіс пастасының құтысы, металл пластина, қайшы |
||||||
|
Бастапқы білім |
Фольгамен жұмыс істей алады. |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс - әрекет |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы |
Топтарға бөлу. Себетпен жіп түрлерін әкелу. Жіптің түрлеріне қарай 3 топқа бөлініп отыру Оқушылардан алдыңғы сабақтағы білімдерін қайталап шығуы. 1. Фольганы қандай материалдан жасайды? 2. Фольганың қағаздан айырмашылығы неде? 3. Фольганың қандай қасиеттері бар? |
|
|||||
|
Сабақтын ортасы/ сабақтың негізгі бөлімі Сабақтың соңы |
Сарамандық жұмыс. 1. Металл пластинаның бетіне өрнек салудың ретін сақтай отырып, оқулық бойынша барыстың панносын жасау.( алдымен оны сызып алу.) Қажетті заттар: 1: Тіс пастасының құтысы; 2: металл пластина. «Алтын балыққа арналған аквариум» әдісі. Оқушыларға жасырын суреттер таратылады, кімге балық түссе, сол алтын балық болады, оқушы алтын балықтың маскасын киіп, ортаға шығады. Басқа оқушылар оған сұрақтар қояды. Егер жауап бере алмаса топ мүшелері көмектесуіне болады. |
Тіс пастасының құтысы, металл пластина,қайшы |
|||||
|
|
|||||||
|
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
|||||
|
Сабақ бойынша рефлексия |
|
||||||
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекеленген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл болу қажет? |
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Фольгадан «Барыс» панносын жасау
Фольгадан «Барыс» панносын жасау
ДОІЖО: Н.Айтлеуова
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі |
Мектеп: «№74 Ж.Баласағұн атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі |
||||||
|
Күні: 14.11.2017ж |
Мұғалімніңаты-жөні: Н.Назарқұлова |
||||||
|
СЫНЫП: |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Фольгадан «Барыс» панносын жасау |
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Тақырыптың маңыздылығымен танысады және мұғалімнің көмегімен үлгі бойынша фольгадан «Барыс» панносын жасау. Қауіпсіздік ережесін сақтай отырып әр түрлі тәсілдермен материалдарды және компоненттерді өлшеу, белгілеу, қию, формасын келтіру, жинақтау, қосу және біріктіру. |
||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылардан күтілетін нәтиже: Барлық оқушылар: Жаңа білімді түсінеді. Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды Көптеген оқушылар: Өз бетінше жұмыс жасайды. Кейбір оқушылар: Фольгадан «Барыс» панносын жасай алады, оқулықтан тыс ресурстар қоса алады. |
||||||
|
Тілдік мақсат |
Пәнге қатысты сөздік қор мен термин сөздер: Фольга, барыс, панно Диалог құруға арналған пайдалы тіркестер: Тіс пастасыннан жасалған барыс паннасын жасау ерекшеліктерін түсіндіре алады. |
||||||
|
Бағалау критерийлері |
Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. |
||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды ептілікке, ойын, қиялын, шеберлігін дамыту. |
||||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Аралас сабақ. |
||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Тіс пастасының құтысы, металл пластина, қайшы |
||||||
|
Бастапқы білім |
Фольгамен жұмыс істей алады. |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс - әрекет |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы |
Топтарға бөлу. Себетпен жіп түрлерін әкелу. Жіптің түрлеріне қарай 3 топқа бөлініп отыру Оқушылардан алдыңғы сабақтағы білімдерін қайталап шығуы. 1. Фольганы қандай материалдан жасайды? 2. Фольганың қағаздан айырмашылығы неде? 3. Фольганың қандай қасиеттері бар? |
|
|||||
|
Сабақтын ортасы/ сабақтың негізгі бөлімі Сабақтың соңы |
Сарамандық жұмыс. 1. Металл пластинаның бетіне өрнек салудың ретін сақтай отырып, оқулық бойынша барыстың панносын жасау.( алдымен оны сызып алу.) Қажетті заттар: 1: Тіс пастасының құтысы; 2: металл пластина. «Алтын балыққа арналған аквариум» әдісі. Оқушыларға жасырын суреттер таратылады, кімге балық түссе, сол алтын балық болады, оқушы алтын балықтың маскасын киіп, ортаға шығады. Басқа оқушылар оған сұрақтар қояды. Егер жауап бере алмаса топ мүшелері көмектесуіне болады. |
Тіс пастасының құтысы, металл пластина,қайшы |
|||||
|
|
|||||||
|
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
|||||
|
Сабақ бойынша рефлексия |
|
||||||
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекеленген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл болу қажет? |
|||||||
шағым қалдыра аласыз
















