Таныстым:
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Момынай жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пәні: Алгебра ЖМБ
Тақырыбы: Функцияның нүктедегі және жиындағы үзіліссіздігі
|
Бөлім: |
10.3В Функцияның шегі және үзіліссіздігі |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Алиева Гүлжан Аманкулкызы |
|
|
Күні: |
14.02.2024ж |
|
|
Сынып: 10 «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Функцияның нүктедегі және жиындағы үзіліссіздігі |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.1.12 - функцияның нүктедегі үзіліссіздігінің және функцияның жиындағы үзіліссіздігінің анықтамаларын білу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|||
|
|
Оқушылармен амандасу, түгендеу, назарын
сабаққа аудару Оқу мақсаттарымен таныстыру. Үй тапсырмасын тексеру. |
Жинақтала ды, сабаққа ынталанады. |
|
Оқулық. |
|||
|
Сабақтың ортасы |
Өткен сабақты пысықтау. Тапсырмалар орындау. Жұптық жұмыс. Қалыптастырушы бағалау тапсырмалары. №1.
Келесі
қасиеттерді қанағаттандыратындай, қандай да бір
а)
в)
№2. Келесі шектерді есептеңіз: а)
Топтық жұмыс Оқушылар «3 тапсырма» көмегімен үш топқа бөлінеді. 1-ші топтың тапсырмасы:
№1 Мысал:
2-ші топтың тапсырмасы:
№2 Мысал:
3-ші топтың тапсырмасы:
№3 Мысал:
|
Алдыңғы сабақта алған білімдерін еске түсіреді Оқушылар жұппен жұмыс істеу барысында бір-бірімен кеңесе отырып іс-әрекет жасайды, жұпта шеше алмаған жағдайда мұғалім көмегіне жүгінеді.
Мысалдарды жазады Берілген тапсырмаларды орындайды
|
Әрбір дұрыс жауапқа 1 балл.
Дұрыс жауапқа 2 балл беріледі. |
bilimland.kz
|
|||
|
Сабақтың соңы |
Үй жұмысы: № есеп Рефлексия. - нені білдім, нені үйрендім - нені толық түсінбедім - немен жұмысты жалғастыру қажет
|
Үй жұмысын алады. Рефлексияны орындайды |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Функцияның нүктедегі және жиындағы үзіліссіздігі (қайталау сабағы). ҚМЖ 10 сынып ЖМБ алгебра 3 тоқсан
Таныстым:
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Момынай жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пәні: Алгебра ЖМБ
Тақырыбы: Функцияның нүктедегі және жиындағы үзіліссіздігі
|
Бөлім: |
10.3В Функцияның шегі және үзіліссіздігі |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Алиева Гүлжан Аманкулкызы |
|
|
Күні: |
14.02.2024ж |
|
|
Сынып: 10 «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Функцияның нүктедегі және жиындағы үзіліссіздігі |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.1.12 - функцияның нүктедегі үзіліссіздігінің және функцияның жиындағы үзіліссіздігінің анықтамаларын білу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|||
|
|
Оқушылармен амандасу, түгендеу, назарын
сабаққа аудару Оқу мақсаттарымен таныстыру. Үй тапсырмасын тексеру. |
Жинақтала ды, сабаққа ынталанады. |
|
Оқулық. |
|||
|
Сабақтың ортасы |
Өткен сабақты пысықтау. Тапсырмалар орындау. Жұптық жұмыс. Қалыптастырушы бағалау тапсырмалары. №1.
Келесі
қасиеттерді қанағаттандыратындай, қандай да бір
а)
в)
№2. Келесі шектерді есептеңіз: а)
Топтық жұмыс Оқушылар «3 тапсырма» көмегімен үш топқа бөлінеді. 1-ші топтың тапсырмасы:
№1 Мысал:
2-ші топтың тапсырмасы:
№2 Мысал:
3-ші топтың тапсырмасы:
№3 Мысал:
|
Алдыңғы сабақта алған білімдерін еске түсіреді Оқушылар жұппен жұмыс істеу барысында бір-бірімен кеңесе отырып іс-әрекет жасайды, жұпта шеше алмаған жағдайда мұғалім көмегіне жүгінеді.
Мысалдарды жазады Берілген тапсырмаларды орындайды
|
Әрбір дұрыс жауапқа 1 балл.
Дұрыс жауапқа 2 балл беріледі. |
bilimland.kz
|
|||
|
Сабақтың соңы |
Үй жұмысы: № есеп Рефлексия. - нені білдім, нені үйрендім - нені толық түсінбедім - немен жұмысты жалғастыру қажет
|
Үй жұмысын алады. Рефлексияны орындайды |
|
|
шағым қалдыра аласыз
және функция өседі
және функция төменнен шенелген
функцияның графигін
салыңыз:
және 














