|
Бөлім: |
|
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сабақ |
№1-2 |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: - |
Қатыспағандар саны: - |
|
Сабақтың тақырыбы |
Гандбол: бұл не? |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушыларға гандбол туралы ақпараттар беру |
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі 5 мин |
Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу. Ынтмақтастық атмосферасын қалыптастыру. Сабақ тақырыбы, мақсатымен таныстырылады. |
Оқушылар сабаққа дайын, күн тәртібін түсінеді, қауіпсіздік ережелерін біледі |
|
|
|
Негізгі
бөлім 35
мин |
Гандбол - бұл командалық ойын, ол толығымен қарсыластың қақпасына соққы жасаудан тұрады. Негізгі құрал - өлшемді доп. Бұл баскетболдан кішкентай, бірақ тенниске қарағанда көп. Көптеген адамдар гандболдың не екенін біледі, өйткені мұндай ойын мектеп бағдарламасында балалардың ұтқырлығы мен реакциясын дамыту үшін жиі қолданылады. Ойынның басты мақсаты - допты қақпаға кіргізу. Әр командада 7 ойыншы, және бір қақпашы бар. Гандбол қақпасының өлшемі 2х3 Көптеген командалық ойындардан айырмашылығы, гандбол жоғары белсенділікке ие. Негізгі стратегия - кейбір ойыншылардың жылдамдығы, ал басқаларының ептілігі. Гандбол алаңының көлемі де аз. Гандбол мен футболдың ұқсас ерекшеліктері бар. Бір жағынан командалардың құрамы ұқсас, олардың доп лақтыруға тырысулары. Негізгі айырмашылық допты басқару тәсілінде. Гандболда тек голды өз қолыңмен салуға болады. Ағылшын тілінен аударғанда сөздің бірінші жартысы қолды, ал екіншісі допты білдіреді. Ресми федерация Еуропада орналасқан. Бұл жаһандық ұйым. |
Ойын нәтижелерін талқылау, қатысушылардың ойы мен әсерлерін тыңдау
|
Смайликтер арқылы |
Әрбір тапсырма үшін кеңістік алаң. Мұғалімге арналған ысқырық, секундомер. Доптар құрал жабдықтар. |
|
Қорытынды кезеңі 5 мин |
1. Сабақты қорытындылау: |
-
Сұрақ-жауап |
Қол шапалақ |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Гандбол бұл не?
Гандбол бұл не?
|
Бөлім: |
|
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сабақ |
№1-2 |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: - |
Қатыспағандар саны: - |
|
Сабақтың тақырыбы |
Гандбол: бұл не? |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушыларға гандбол туралы ақпараттар беру |
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі 5 мин |
Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу. Ынтмақтастық атмосферасын қалыптастыру. Сабақ тақырыбы, мақсатымен таныстырылады. |
Оқушылар сабаққа дайын, күн тәртібін түсінеді, қауіпсіздік ережелерін біледі |
|
|
|
Негізгі
бөлім 35
мин |
Гандбол - бұл командалық ойын, ол толығымен қарсыластың қақпасына соққы жасаудан тұрады. Негізгі құрал - өлшемді доп. Бұл баскетболдан кішкентай, бірақ тенниске қарағанда көп. Көптеген адамдар гандболдың не екенін біледі, өйткені мұндай ойын мектеп бағдарламасында балалардың ұтқырлығы мен реакциясын дамыту үшін жиі қолданылады. Ойынның басты мақсаты - допты қақпаға кіргізу. Әр командада 7 ойыншы, және бір қақпашы бар. Гандбол қақпасының өлшемі 2х3 Көптеген командалық ойындардан айырмашылығы, гандбол жоғары белсенділікке ие. Негізгі стратегия - кейбір ойыншылардың жылдамдығы, ал басқаларының ептілігі. Гандбол алаңының көлемі де аз. Гандбол мен футболдың ұқсас ерекшеліктері бар. Бір жағынан командалардың құрамы ұқсас, олардың доп лақтыруға тырысулары. Негізгі айырмашылық допты басқару тәсілінде. Гандболда тек голды өз қолыңмен салуға болады. Ағылшын тілінен аударғанда сөздің бірінші жартысы қолды, ал екіншісі допты білдіреді. Ресми федерация Еуропада орналасқан. Бұл жаһандық ұйым. |
Ойын нәтижелерін талқылау, қатысушылардың ойы мен әсерлерін тыңдау
|
Смайликтер арқылы |
Әрбір тапсырма үшін кеңістік алаң. Мұғалімге арналған ысқырық, секундомер. Доптар құрал жабдықтар. |
|
Қорытынды кезеңі 5 мин |
1. Сабақты қорытындылау: |
-
Сұрақ-жауап |
Қол шапалақ |
|
шағым қалдыра аласыз













