|
Пән:Математика Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: Әзімбек Ысмайылұлы атындағы орта мектебі |
||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Қонарбаева Гүлзат |
||||||||||||||||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Геометриялық фигураларды әріптермен белгілеу |
||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
оқушыларды геометриялық фигураларды латын әріптерімен белгілеу және латын бас әріптерінің жазылуымен таныстыру |
||||||||||||||||||
|
Дескриптор |
1.Көбейту мен бөлуді тексерудің үлгісін көрсету. 2.Көбейтуді қосумен алмастыра білу . 3. Оқушылардың математикалық білім қабілеттерін тексеру. |
||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
1.Көбейтінді,бөліндінің мәнін таба алады; 2.Көбейтінділерді бірдей қосылғыштармен алмастыра алады; 3.Кері есеп құрастыра алады. |
||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
*көбейтінді, көбейткіш,бөлінді, бөлінгіш, бөлгіш.арттыру,кеміту |
||||||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Өмір бойы білім алу |
||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыстар |
дүниетану. |
||||||||||||||||||
|
Ресурстар |
Оқулық,топтық тапсырмалар,кері байланыс |
||||||||||||||||||
|
Әдіс – тәсілдер |
Түсіндіру, сұрақ-жауап,рефлексия |
||||||||||||||||||
|
Алдыңғы меңгерілген білім |
Ауданды өлшеу . Квадрат дециметр және квадрат метр |
||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 0-2 минут
|
1. Ұйымдастыру кезеңі.
Психологиялық
дайындық: Сынып іші тып-тыныш Жалқаулықты тастаймыз Жаңа сабақ бастаймыз Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау. |
Ка
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 3-32 минут Сергіту сәті |
Кім жылдам? 7-ге, 8-ге, 9-ға есе арттыру
Мағынаны тану
№1 А С Е К
№2 А,Е,Д,К нүктелерін қосып төртбұрыштың белгіленуі бойынша жазу. №3 ОК-кесінді ЕА-сәуле ДС-түзу сызық ОКЕД-төртбұрыш №4 Үлкен жемсауыт-4 Кіші жемсауыт-6 Тең бөлді-? Ш: (4+6):5=2 Ж:2 жемсауыттан ілді №5.Амалдарды орында. №6.Теңдеулерді шеш. |
А4 форматындағы ақ қағаз
Оқулықпен жұмыс
Жұмыс дәптері
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 32-37 минут |
Диас ағаш кесуге әкесіне көмектесті.Әрбір бөренені олар 5бөлікке бөлді.Олар арамен бір кесіп түсіруге 5мин уақыт жұмсады.4бөренені арамен кесуге оларға қанша уақыт керек болады? |
||||||||||||||||||
|
Бағалау
3 минут |
Рефлексия Бағалау парағын толтыру. |
Денсаулықжәне қауіпсіздік техникасының сақталуы
|
|||||||||||||||||
|
Үйге тапсырма |
№ 7, 98 бет |
||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Геометриялық фигураларды әріптермен белгілеу
Геометриялық фигураларды әріптермен белгілеу
|
Пән:Математика Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: Әзімбек Ысмайылұлы атындағы орта мектебі |
||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Қонарбаева Гүлзат |
||||||||||||||||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Геометриялық фигураларды әріптермен белгілеу |
||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
оқушыларды геометриялық фигураларды латын әріптерімен белгілеу және латын бас әріптерінің жазылуымен таныстыру |
||||||||||||||||||
|
Дескриптор |
1.Көбейту мен бөлуді тексерудің үлгісін көрсету. 2.Көбейтуді қосумен алмастыра білу . 3. Оқушылардың математикалық білім қабілеттерін тексеру. |
||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
1.Көбейтінді,бөліндінің мәнін таба алады; 2.Көбейтінділерді бірдей қосылғыштармен алмастыра алады; 3.Кері есеп құрастыра алады. |
||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
*көбейтінді, көбейткіш,бөлінді, бөлінгіш, бөлгіш.арттыру,кеміту |
||||||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Өмір бойы білім алу |
||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыстар |
дүниетану. |
||||||||||||||||||
|
Ресурстар |
Оқулық,топтық тапсырмалар,кері байланыс |
||||||||||||||||||
|
Әдіс – тәсілдер |
Түсіндіру, сұрақ-жауап,рефлексия |
||||||||||||||||||
|
Алдыңғы меңгерілген білім |
Ауданды өлшеу . Квадрат дециметр және квадрат метр |
||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 0-2 минут
|
1. Ұйымдастыру кезеңі.
Психологиялық
дайындық: Сынып іші тып-тыныш Жалқаулықты тастаймыз Жаңа сабақ бастаймыз Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау. |
Ка
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 3-32 минут Сергіту сәті |
Кім жылдам? 7-ге, 8-ге, 9-ға есе арттыру
Мағынаны тану
№1 А С Е К
№2 А,Е,Д,К нүктелерін қосып төртбұрыштың белгіленуі бойынша жазу. №3 ОК-кесінді ЕА-сәуле ДС-түзу сызық ОКЕД-төртбұрыш №4 Үлкен жемсауыт-4 Кіші жемсауыт-6 Тең бөлді-? Ш: (4+6):5=2 Ж:2 жемсауыттан ілді №5.Амалдарды орында. №6.Теңдеулерді шеш. |
А4 форматындағы ақ қағаз
Оқулықпен жұмыс
Жұмыс дәптері
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 32-37 минут |
Диас ағаш кесуге әкесіне көмектесті.Әрбір бөренені олар 5бөлікке бөлді.Олар арамен бір кесіп түсіруге 5мин уақыт жұмсады.4бөренені арамен кесуге оларға қанша уақыт керек болады? |
||||||||||||||||||
|
Бағалау
3 минут |
Рефлексия Бағалау парағын толтыру. |
Денсаулықжәне қауіпсіздік техникасының сақталуы
|
|||||||||||||||||
|
Үйге тапсырма |
№ 7, 98 бет |
||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













