№ 4 Ұйымдастырылған оқу қызметі жоспары
|
Педагогтың аты-жөні |
Муратова М.Д |
||
|
Күні |
21.09.2021ж |
||
|
Тобы |
4 ортаңғы топ |
||
|
Білім беру саласы |
«Таным» |
||
|
Бөлім |
Математика негіздері |
||
|
Тақырыбы |
«Геометриялық пішін – шаршы» |
||
|
Мақсаты |
Балаларды геометриялық пішіндерді тану және атау іскерліктеріне үйрету. |
||
|
Сөздік жұмыс |
шаршы |
||
|
Көптілді компонент |
Шеңбер – круг, үшбұрыш – треугольник, сопақша – овал, шаршы – квадрат, тіктөртбұрыш – четыреугольник. |
||
|
Ресурстар |
Геометриялық пішіндер, видео, су, қағаз, желім, карточкалар, сурет үлгісі. |
||
|
Барысы |
|||
|
ҰОҚ кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Тәрбиеленушінің әрекеті |
|
|
Кіріспе бөлім |
Жылулық
шеңбері: |
Балалар жылулық шеңберіне тұрып амандасады. |
|
|
Негізгі бөлім |
- Балалар, біз бүгін
сиқырлы пішіндер әлеміне саяхатқа
шығамыз. |
Балалар саяхатқа аттанады
Балалар қызығушылықпен тыңдайды Балалар жауап береді Балалар белсене қатысып, сұрақтарға жауап береді |
|
|
Қорытынды бөлім |
Жарайсыңдар,
балалар! - Ал, енді, осы
пішіндерді орысша айтайық: - Балалар, сендер өте тамаша жауап бердіңдер! Сендерге көп рахмет! |
Балалар жауабы- Үшбұрыш, тіктөртбұрыш, шаршы, сопақша, шеңбер туралы айттық.
Шеңбер –
круг. |
|
Тексерді:
Ескерту:
Педагогикалық қолдауына мұқтаж болған балалар:
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Геометриялық пішін – шаршы»
«Геометриялық пішін – шаршы»
№ 4 Ұйымдастырылған оқу қызметі жоспары
|
Педагогтың аты-жөні |
Муратова М.Д |
||
|
Күні |
21.09.2021ж |
||
|
Тобы |
4 ортаңғы топ |
||
|
Білім беру саласы |
«Таным» |
||
|
Бөлім |
Математика негіздері |
||
|
Тақырыбы |
«Геометриялық пішін – шаршы» |
||
|
Мақсаты |
Балаларды геометриялық пішіндерді тану және атау іскерліктеріне үйрету. |
||
|
Сөздік жұмыс |
шаршы |
||
|
Көптілді компонент |
Шеңбер – круг, үшбұрыш – треугольник, сопақша – овал, шаршы – квадрат, тіктөртбұрыш – четыреугольник. |
||
|
Ресурстар |
Геометриялық пішіндер, видео, су, қағаз, желім, карточкалар, сурет үлгісі. |
||
|
Барысы |
|||
|
ҰОҚ кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Тәрбиеленушінің әрекеті |
|
|
Кіріспе бөлім |
Жылулық
шеңбері: |
Балалар жылулық шеңберіне тұрып амандасады. |
|
|
Негізгі бөлім |
- Балалар, біз бүгін
сиқырлы пішіндер әлеміне саяхатқа
шығамыз. |
Балалар саяхатқа аттанады
Балалар қызығушылықпен тыңдайды Балалар жауап береді Балалар белсене қатысып, сұрақтарға жауап береді |
|
|
Қорытынды бөлім |
Жарайсыңдар,
балалар! - Ал, енді, осы
пішіндерді орысша айтайық: - Балалар, сендер өте тамаша жауап бердіңдер! Сендерге көп рахмет! |
Балалар жауабы- Үшбұрыш, тіктөртбұрыш, шаршы, сопақша, шеңбер туралы айттық.
Шеңбер –
круг. |
|
Тексерді:
Ескерту:
Педагогикалық қолдауына мұқтаж болған балалар:
шағым қалдыра аласыз













